Yves Rocher

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Hűsítő zselékrém azonnali megkönnyebbülést hoz a lábfejnek és az elnehezült lábaknak. Levendulával gazdagítva. Vigye fel masszírozó mozdulatokkal a még kiválóbb hatás érdekében.

Ásványi olaj mentes

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Blablabibe2312hgds

2019. szeptember 17.

Ajándék volt, de újra is vettem. Imádja az egész család, pláne ebben a hűsítő melegben. Krémet csak este használok, mert úgy érzem, zsíros marad a lábam tőlük, de ez szuper kis kence, reggel zuhanyzás után felviszem és nem ragad, nem zsíros, picit ápol és jó kis lábébresztő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

tunderelefant

2019. szeptember 10.

Lehet nélküle élni, ez tény :D bár én örültem neki nyáron, amikor már a papucsban is égett a lábam az aszfalton, aztán hazaérve ezzel bekentem. Egyébként ha nincs eszemben, hogy létezik, akkor nem hiányzik. Ajándék volt vásárlás mellé, magamtól tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pont

2019. június 28.

vásárláshoz kaptam ajándéka, magamtól biztosan nem vettem volna meg. ha nem lenne, nem hiányozna, egyszer-egyszer beknem vele a lábam, amikor eszembe jut és a melegben tényleg jó kis hűsítő érzést ad, de nem tart valami sokáig. ráadásul tele van alkohollal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

matanee

2019. június 25.

Anyukámnak vettem egy barátnőm ajánlására, nekik nagyon bejött, de amikor én kipróbáltam, majdnem kiszaladtam a világból tőle. Engem borzasztóan zavar az érzés, amit maga után hagy, de ez lehet csak az én hülyeségem. Nem kellemes a hűsítő érzés, és az állaga is elég furcsa. Nem az én világom sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

umpalumpa

2019. június 20.

Hát a kezem ég tőle rendesen.
Bekentem a fáradt, melegtől elnehezült lábszáramat, aminek jót tett valamennyire. Felkenéskor kicsit csípett, hamar elmúlt. Nagyon ragad! A kezemről nem tudtam lesikálni.
Szóval tűzoltásnak megfelel, de nem vennék. Ezt ajiba kaptam, amit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Hát a kezem ég tőle rendesen.
Szóval tűzoltásnak megfelel, de nem vennék. Ezt ajiba kaptam, amit használok.

samtelen

2019. június 13.

Ajándékba kaptam, nekem csak felkenés után kb 10 perccel kezd hűsíteni, de valahogy nem kellemes az érzés. A levendula illatát nem érzem, csak a mentolt. Cserébe ragad. Szép a tubusa, de sok haszna nincs a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

AnettDemeter

2019. június 11.

Ajándék volt, nem gondoltam volna hogy különösebben hasznát fogom venni viszont ma kipróbáltam a meleg miatt és azt kell hogy mondjam imádom!!! Nagyon jó volt ezen a meleg nyári napon a lábaimnak ez a kis hűsítés!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

ladywonderful

2019. május 30.

Ajándékba kaptam, és alapból sosem szoktam lábápolókra költeni, de gondoltam ezt elhasználom. Nagyon kellemesen hűsíti a lábamat a nap végén, még azt a problémát is megoldja, ha esetleg melegem van a lakásban.

Egyik nap elfeküdtem a nyakamat reggelre, és nincs itthon se Sport krémünk, sem pedig lóbalzsam, így gondoltam teszek egy próbát, és megmasszírozom ezzel. Nem mondom, hihetetlenül jól esett, illetve néha már-már égetett a mentol miatt, de egyértelműen javított a fájdalmon.

Adok neki 5*-ot az univerzális felhasználhatósága miatt ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Adok neki 5*-ot az univerzális felhasználhatósága miatt ;)

sziluetta

2019. május 24.

Ma próbáltam ki először, ajándékba kaptam vásárlás mellé. Szögezzük le, hogy eredeti árán biztos nem venném meg, és alapból kb feleslegesnek tartom. Viszont az edzésen lesérült a bokám, és elfogyott itthon a lóbalzsam, amit termézetesen ma is elfelejtettem venni... s így ott lyukadtam ki, hogy kipróbáltam ezt, hátha tényleg hűsít és igeeeen. Szóval fájós bokára hirtelen segélynek bejött, amúgy nálam sokáig tart a hatás, még mindig hűsíti a lábam, és mivel az egész lábfejem bekentem, már kezd is kicsit fázni. Fázósaknak nem ajánlom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

mafalda

2019. május 24.

Ajándék volt, így elnézem neki, hogy a hatása bár egész jó pillanatokig tart csak...
Hatása hűsít de csak pillanatokig.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Hatása hűsít de csak pillanatokig.....

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oleth-20 ti I eu 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>