Yves Rocher

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Hűsítő zselékrém azonnali megkönnyebbülést hoz a lábfejnek és az elnehezült lábaknak. Levendulával gazdagítva. Vigye fel masszírozó mozdulatokkal a még kiválóbb hatás érdekében.

Ásványi olaj mentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Isla

2021. június 30.

Azt hittem bennem van a hiba, hogy jó nagy semminek találtam szegénykét, de úgy látom nem vagyok egyedül. Nem csinál semmit, semleges, icipicikét hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Bagamer

2021. május 13.

A legjobb lábápoló, amellyel valaha találkoztam. Imádom a levendula illatát, de ugye azt sok mindenben megtalálhatom. Azonban ez tényleg egy nagyon hatékony krém. Általában egész napos túrázások után használom, amikor alig állok a lábamon. Bekenem a lábfejem és 15-20 perc múlva teljesen megnyugtatja. Mintha egész éjszaka pihentettem volna. A gél állagát annyira nem kedvelem, de a hatása miatt számomra ez teljesen elhanyagolható. Csak ajánlani tudom. Frissít, nyugtat a hűsítő érzetével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Fruzsi

2021. február 28.

Nos, én nem jöttem rá mire való ez a termék. Enyhe hűsítő hatása van, nem ragad de nem is hidratál...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Torulke92

2020. július 31.

Ajándékba kaptam, sose venném újra. Pedig izgalmas a csomagolása, levendulás is, zselé is, mi kell több ennél? - gondolná az ember, aztán rá kell, hogy jöjjön, hogy sajnos egy fabatkát sem ér szegény. Legalábbis nekem. Se hűsítést, se zsibbadás nem éreztem. Mikor bekentem a lábam, picit hideg volt a zselé állag miatt, de nagyjából ennyi. Nagy csalódás.
Viszont a fekete szedres-levendulás testápolója nagyon király. Ez sajnos nem sikerült még csak elfogadhatóra se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

dynah13

2019. december 15.

Regen hasznaltam mas markatol levendulas labapolo kremet, igy nagyon megorultem, mikor meglattam, de nem olvastam el. Otthon szembesultem vele, hogy zseles, aminek akkor annyira nem orultem, igy be is kerult a szekrenybe. Aztan egyszer elovettem, es ennek tudataban kentem fel. Es jo volt :D tavaszi-nyari idoszakban pont jol jott.
Az en labaim elegge igenybe vannak veve, igy mindig kulon odafigyelek az apolasukra, tehat en nem tartom feleslegesnek a labapolokat, mert masfajta apolas kell a labfejnek, sarkaknak, mint a tobbi testreszemnek.
Lehet, hogy nyarra fogok venni meg ilyet, de egyebkent van bevalt labapolom, szoval nem lett nelkulozhetetlen ez a termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Blablabibe2312hgds

2019. szeptember 17.

Ajándék volt, de újra is vettem. Imádja az egész család, pláne ebben a hűsítő melegben. Krémet csak este használok, mert úgy érzem, zsíros marad a lábam tőlük, de ez szuper kis kence, reggel zuhanyzás után felviszem és nem ragad, nem zsíros, picit ápol és jó kis lábébresztő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

tunderelefant

2019. szeptember 10.

Lehet nélküle élni, ez tény :D bár én örültem neki nyáron, amikor már a papucsban is égett a lábam az aszfalton, aztán hazaérve ezzel bekentem. Egyébként ha nincs eszemben, hogy létezik, akkor nem hiányzik. Ajándék volt vásárlás mellé, magamtól tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pont

2019. június 28.

vásárláshoz kaptam ajándéka, magamtól biztosan nem vettem volna meg. ha nem lenne, nem hiányozna, egyszer-egyszer beknem vele a lábam, amikor eszembe jut és a melegben tényleg jó kis hűsítő érzést ad, de nem tart valami sokáig. ráadásul tele van alkohollal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

matanee

2019. június 25.

Anyukámnak vettem egy barátnőm ajánlására, nekik nagyon bejött, de amikor én kipróbáltam, majdnem kiszaladtam a világból tőle. Engem borzasztóan zavar az érzés, amit maga után hagy, de ez lehet csak az én hülyeségem. Nem kellemes a hűsítő érzés, és az állaga is elég furcsa. Nem az én világom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

umpalumpa

2019. június 20.

Hát a kezem ég tőle rendesen.
Bekentem a fáradt, melegtől elnehezült lábszáramat, aminek jót tett valamennyire. Felkenéskor kicsit csípett, hamar elmúlt. Nagyon ragad! A kezemről nem tudtam lesikálni.
Szóval tűzoltásnak megfelel, de nem vennék. Ezt ajiba kaptam, amit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 20.

Hát a kezem ég tőle rendesen.
Szóval tűzoltásnak megfelel, de nem vennék. Ezt ajiba kaptam, amit használok.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oleth-20 ti I eu 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>