Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív és hosszantartó hidratálást nyújtó, kifejezetten normál és vegyes bőrtípusra kifejlesztett krém. Az intenzív hidratálásának köszönhetően a bőr teltebbé vállik, friss éd ragyogó külsőt varázsol.

Bőrre gyakorolt hatását tesztelték, paraben mentes.

Ár: 2000 , Eladó: AnnamariaGigi
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: megbeszélés szerint
Ár: 2500 Ft , Eladó: szabobeth
Állapot: bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalással, postával küldöm
vomitmyheart

2019. július 12.

Sokáig használtam ezt a krémet, de mégsem ürítettem ki a kis tégelyt,valahogy nem lettünk legjobb barátok.
Hiába szárazabb a bőröm, valahogy túl intenzívnek éreztem és a beszívódása sem volt az igazi nekem-főleg, hogy reggel sminkelés előtt akartam használni. Valamiért néha hajlamosabb is voltam 1-1 pattanásra, de ezt nem terhelném teljes mértékben erre a krémre.
Nekem a sensitive testvére jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Nekem a sensitive testvére jobban bejön.

welc64

2019. július 2.

Gyorsan beszívódó arckrém, nyáron praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Gyorsan beszívódó arckrém, nyáron praktikus.

Vivikee

2019. június 20.

Jól felszívódó, könnyű, állagú kis hidratáló krém. De semmi extra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Jól felszívódó, könnyű, állagú kis hidratáló krém. De semmi extra...

olivia7

2019. június 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet, smink alá tökéletes, hamar beszívódik és az alapozó is szépen működik rajta. Egy ilyen krém általában mindig lapul a szekrényben otthon. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Aniko19870805

2019. április 15.

Nekem a tavaszi, nyári, kora őszi időszakra tökéletes. Az alkohol szaga hamar elillan, és nem bántja a bőröm az alkohol összetevője sem.
Hidratál, könnyed, géles, kevés is elég belőle. Rétegezős rutinom utolsó lépéseként használom, remekül lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Amari

2019. április 11.

Nagyon kellemes, gyorsan felszívódó kérm. Nekem nem hagy ragacsos réteget és nem volt probléma a meglévő rutinba beilleszteni.Az illata nem erős és nem zavaró nekem. Nem lett nélkülözhetetlen, de lehet, hogy újra ezt venném ha elfogyna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Abi04

2019. március 30.

Az illata tetszik, könnyű kis krém, nyárra tökéletes lenne az állaga. Viszont nekem sem szívódik be teljesen, ragacsos réteget hagyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Vinite

2019. március 5.

Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó arckrém. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó arckrém. Szeretem.

vebu

2019. január 23.

Nem lettek pattanásaim vagy effélék tőle, de borzalmasan zavar a nagyon erős illata, és fura érzést hagy a bőrömön maga után. El fogom használni, mert nem pazarlom el így, hogy konkrét bőrproblémáim nem lettek tőle, de nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

lillatt

2019. január 14.

Egyáltalán nem problémás a bőröm, néha kicsit húzódik, mert keveset iszom, ezért szoktam napi 1x bekenni.
Erre tökéletes, jó illata van, könnyen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

Erre tökéletes, jó illata van, könnyen beszívódik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.