Yves Rocher

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2020. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív és hosszantartó hidratálást nyújtó, kifejezetten normál és vegyes bőrtípusra kifejlesztett krém. Az intenzív hidratálásának köszönhetően a bőr teltebbé vállik, friss és ragyogó külsőt varázsol.

Bőrre gyakorolt hatását tesztelték, paraben mentes.

ErdelyiDiana

2021. április 11.

Kellemes. Kb ennyi. Beszívja a bőröm, bár mindig úgy érzem kevés még kellene belőle (alatta 2 TO szérum) de elhasználom azért. Ajándék volt, újra nem venném. Aki szereti a márkát szerintem nem fog benne csalódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

kluc

2021. március 21.

Nem szívódott fel annyira, amennyire egy hidratáló krémtől vártam volna és ragacsos lett tőle az arcom, viszont az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Kingimingi

2021. január 28.

Ajándékba kaptam a vásárlásom mellé... hát én ehhez nem szeretnék regényt írni és nem is fogok. Úgy, egy kalap szar, ahogy van.. :D büdös, ragad, nem hidratál... hagyjuk is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Schara

2020. december 18.

Önszorgalomból próbálok lejönni az "észjátszós" márkákról, keresem a pénztárcabarátibb, ám minőségi lehetőségeket, így találtam rá az Yves Rocher termékeire. Folyamatosan tesztelgettem, mikor melyik kencéjüket. Ez a kis cucc akciós volt, így gyorsan meg is vettem... aztán hosszan semmit nem tudtam vele kezdeni: nappalra sok, éjszakára kevés a normál (időnként száraz) állagú bőrömnek. Már-már majdnem száműztem a nyak/dekoltázsápoló dobozomba, amikoris problémám támadt egy szérumommal, amit sehogy nem tudtam kezelni. Hirtelen felindulásból összekevertem a tenyeremben ezzel a krémmel és tádámmm - csodálatosan működik ebben a "behúzó" szerepben .Azóta csak így használom: peptidekkel , q10 szérummal, teljes elégedettséggel. Szeretem a géles állagát, az illata is kellemes számomra. Így felturbózva pedig a hatásával is elégedett vagyok. Újravevős. Azért 4 csillag, mert nálam önmagában nem működik komfortosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 18.

NyLeni

2020. december 8.

Nem vagyok vele sajnos megelégedve,intenzív illata van, és az én bőröm kipattog tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

varkolyenci

2020. november 14.

Az egész Hydra vegetal kollekciót nagyon megszerettem, több termékét is használom, ezt a nappali gélkrémet már többször is újra vettem, nekem kifejezetten bevált. Gyorsan beszívódott, kellemes illat és állag, szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

csillamilla

2020. augusztus 13.

Mindig is kedveltem az Yves Rocher termékeit, ez a krém különösen tetszik, imádom az állagát és könnyen beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

szeronik

2020. június 2.

Szerettem ezt a krémet, nagyon jól hidratál, kellemes az illata, jól beszívódik, szuper krém normál és kombinált bőrre. Egyetlen hátránya, hogy nincs benne napvédő, végül ezért cseréltem le. Akinek az alapozója fényvédős, annak jó kis krém lehet. A márka viszonylatában nem is drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

liliom128

2020. május 16.

Szerintem ez egy kiváló hidratáló krém, azonban az én normál bőrömnek rendszeres használatra túl sok. Viszont amikor valamilyen szárító pakolást használok, után tökéletes, valamint télen esti arckrémnek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

regisha

2020. február 6.

Az enyémhez hasonló kombinált, zsíros arcbőrre én maximum télen javaslom, és maximum kis mennyiségben. Nekem szokott pici pattanásokat csinálni, ha nem bánok csínján a mennyiséggel, de száraz bőrűeknek gondolom nincs ilyen problémájuk. Az illata nekem fura, túl erős, de az állaga kellemes és könnyen felvihető. Újra nem venném, az én bőrtípusomra ebben az árkategóriában találni jobb hidratálószert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.