Yves Rocher

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív és hosszantartó hidratálást nyújtó, kifejezetten normál és vegyes bőrtípusra kifejlesztett krém. Az intenzív hidratálásának köszönhetően a bőr teltebbé vállik, friss éd ragyogó külsőt varázsol.

Bőrre gyakorolt hatását tesztelték, paraben mentes.

Ár: 2500 Ft irányár , Eladó: MartiWindisch
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel készpénzes fizetéssel Budapesten, postázás esetén előreutalás.

szeronik

2020. június 2.

Szerettem ezt a krémet, nagyon jól hidratál, kellemes az illata, jól beszívódik, szuper krém normál és kombinált bőrre. Egyetlen hátránya, hogy nincs benne napvédő, végül ezért cseréltem le. Akinek az alapozója fényvédős, annak jó kis krém lehet. A márka viszonylatában nem is drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

liliom128

2020. május 16.

Szerintem ez egy kiváló hidratáló krém, azonban az én normál bőrömnek rendszeres használatra túl sok. Viszont amikor valamilyen szárító pakolást használok, után tökéletes, valamint télen esti arckrémnek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

regisha

2020. február 6.

Az enyémhez hasonló kombinált, zsíros arcbőrre én maximum télen javaslom, és maximum kis mennyiségben. Nekem szokott pici pattanásokat csinálni, ha nem bánok csínján a mennyiséggel, de száraz bőrűeknek gondolom nincs ilyen problémájuk. Az illata nekem fura, túl erős, de az állaga kellemes és könnyen felvihető. Újra nem venném, az én bőrtípusomra ebben az árkategóriában találni jobb hidratálószert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Leonitre

2019. november 8.

Nem jó. Nappalra semmiféleképpen nem. Felkenem az arcomra, és fél óra múlva jön le az arcomról, mintha ilyen radir törmelék lenne, a sminkem is tönkre teszi. Van benne valami ami nem szívódik be. A 2 csillag csak azért jár, mert környezetbarátabb, mint más, de borzasztó, már alig várom, hogy kifogyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Rita05

2019. október 26.

Imádom. Kellemes illata van, egyáltalán nem tolakodó, jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

annafarkas

2019. szeptember 23.

Különleges illata nincsen, gyorsan beszívódik. Téli kiszáradt arcbőrre kellemes és tényleg hidratál is. Teszi a dolgát, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Hibába gélkrém, nekem nagyon-nagyon lassan szívódik be. Ezért nálam esti krém lett. Annak viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Barbaraaab

2019. szeptember 18.

Sajnos nekem abszolút nem vált be. Nem jó. Pattanásos leszek tőle, valami nem jó az én bőrömnek sajnos. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Valahogy az érzet sem jó amikor felkenem. Sajnálom nagyon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

vomitmyheart

2019. július 12.

Sokáig használtam ezt a krémet, de mégsem ürítettem ki a kis tégelyt,valahogy nem lettünk legjobb barátok.
Hiába szárazabb a bőröm, valahogy túl intenzívnek éreztem és a beszívódása sem volt az igazi nekem-főleg, hogy reggel sminkelés előtt akartam használni. Valamiért néha hajlamosabb is voltam 1-1 pattanásra, de ezt nem terhelném teljes mértékben erre a krémre.
Nekem a sensitive testvére jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Nekem a sensitive testvére jobban bejön.

welc64

2019. július 2.

Gyorsan beszívódó arckrém, nyáron praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Gyorsan beszívódó arckrém, nyáron praktikus.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.