Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss zselé állagának köszönhetően könnyedén eltávolítja a sminkmaradványokat, a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Mélyen tisztít, és felfrissíti a bőrt, így az visszanyeri komfortérzetét és bársonyos tapintását. Használatával a bőr láthatóan tisztább.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt termék.

♡ YR arctisztító zselé ~ 1600Ft ♡
Ár: 1600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Madison27

2019. szeptember 23.

Jó ár-érték arányú termék, nagyon kíméletes a bőrömhöz, szépen tisztít, nem szárít ki túlságosan. Kellemes, telt érzést hagy maga után, az illata semleges. Szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Szila20

2019. szeptember 12.

Zsíros bőrűként számomra a csodaszerek a Sebo Vegetal lemosó és társai voltak. Ez a termék is bevált, csak sajnos minimális visszalépést éreztem a bőröm állapotán, amikor használtam; újra megjelent pár pattanás, ami egyáltalán nem biztos, hogy a termék miatt volt, de inkább maradok a Sebo verziónál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

hgdsk

2019. augusztus 14.

Épp valami gyengébb, zselés lemosót kerestem, amikor ez szembejött velem. :) Szépen tisztít, friss és tiszta érzetű lesz utána a bőröm. Nem húzódik, nem kell utána azonnal tonik, hidratáló stb. Szóval, teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Bambusz92

2019. április 22.

Nagyon szeretem, a hydra családhoz tartozó arckrémmel együtt tökéletes párost alkotnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

BlackRose101

2019. április 21.

Vendégségben volt alkalmam tesztelni 3 napon át, es meglepődtem, mennyire szépen es könnyedén lemossa a sminket (cc kŕém, spirál, szemceruza, szemhéjpúder, rúzs), hihetetlenül tiszta és friss érzést nyújt a használat után. Még a végén leváltom rá a saját eddig használt arclemosómat. Nyárra ez a kellemes, friss, zselés állag egyenesen tökéletes!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Aniko19870805

2019. április 15.

Szeretem. AZ YR valamelyik zselés lemosóját használom mindig, váltakozva, mikor melyikhez jutok hozzá jobb áron. Ennek van a legjobb illata szerintem. Enyhén habzik, géles állagú. Nem szárít, rétegezős rutinba beépítve remekül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Amari

2019. április 11.

Kellemes arclemosó, jól habzik és gyengéd bőrhöz. Szép puha lesz a bőröm a használata után. Nem gondolom, hogy csodaszer lenne, de eddig az egyik legjobb kíméletes arclemosó, amit próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Okapi

2019. március 21.

A kombinált vízhiányos bőröm nagyon megszerette, egyáltalán nem irritálja. Reggel és este tisztítom vele az arcom. Esténként nem is mindig kenek fel utána krémet, így biztosan tudom, hogy nem szárít. Nagyon jó állaga van, viszont az eredményességhez nem elég egy borsónyi adag, így nagyon gyorsan fogy. Kár, hogy van benne parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

karaibrahimgil

2019. március 3.

Nekem is vegyesek az érzéseim iránta. Kombinált bőrtípusom van, de mióta szüneteltetem a LRP Effaclar arctisztítóját, és ezt használom, olyan érzésem van, mintha lemosást követően kicsit összébb húzná az arcom problémamentes területeit, a T-zónám viszont nagyon hamar átfénylik az alapozó és a púder alatt is. A mitesszereim száma gyarapodott. Az, hogy habzik-e vagy sem, számomra nem fontos tényező (nem feltétlenül jobb az szerintem, ami habzik). Mindenesetre ha hűvösebb időben ilyen nesze semmi, fogd meg jólként viselkedik, nyáron meg sem fogom próbálni, mert esélye sem lesz a La Roche-Poseyjel szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

SzSofi

2019. január 22.

Vegyesek az érzéseim. Nagyon jó ez a zselés állaga, könnyű használni, nem húzódik a bőröm használat után, friss tiszta érzetet ad használat után. Viszont! enyhén csipi, irritálja az arcomat, nem mindig amit mondjuk nem is értek miért, de ez van. Az állaga miatt megörültem nagyon jó használni, de az enyhe irritáció miatt nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Vitaminok: Panthenol