Yves Rocher

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2022. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Különleges kivonata, az Edulisz víz segíti a bőr hidratációjának beindítását, eljuttatja a vizet a bőr minden rétegéhez* és segít azt megtartani a hosszan tartó hidratáltság érdekében. A bőr azonnal visszanyeri bársonyosságát, és fiatalosságát. Egész napi hidratáltságot biztosít, és véd a külső negatív hatásoktól és káros UV sugaraktól a friss és ragyogó arcbőrért. Könnyed textúrája hamar felszívódik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

r.rebi

2022. július 27.

A fényvédő tulajdonsága miatt keltette fel a figyelmem. Kitűnően hidratál, kellemes az állaga. Kevés elegendő belőle, ezért gazdaságos.
Nyáron vettem, nekem most kicsit csalódás, mert rettentően csillog tőle a fejem, hamar kidobja a bőröm a meleg miatt.
Télen adok neki még egy esélyt, bízom benne, hogy a hidegben jobban fogja szeretni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 27.

ozsuzska

2022. július 12.

Gyorsan felszívódik, nagyon jól (de nem túlzottan) hidratál, a funkcióját nagyon jól ellátja. Szérumra használom, nem zsíros utána a bőröm, nagyon szeretem.

Update: hosszasabb használat után a kedvenc hidratálóm lett, nyáron nagyon praktikus a fényvédelemmel! Hátránya, hogy nagy meledben könnyen kiizzadom, de cserébe nagyyon jó krém. A pattanásaim is lenyugodtak, amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

Meskooo8

2022. május 28.

Imádom! Többször újra vettem. Nem kell belőle sok finom az illata az érzékeny bőröm is jól bírja. Sose kellett teljes árat fizetnem érte. Törzsvásárlóival mindig meg lehet 40-50%al olcsóbban venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

creamtesting

2022. május 1.

Akciósan vettem, a párom és én is elégedettek vagyunk a termékkel. így kifejezetten jó ár-érték arányú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

BePetra90

2021. november 18.

Kicsit nehezebbnek tűnő krém, de gyorsan beszívódik. Nagyon ügyelni kell arra, hogy ne szembe ne kerüljön, mert nagyon csíp :-D
Nyárpn zsírosodd tőle a bőröm, emiatt csalódott voltam, mivel a kifejezetten a fényvédelem miatt vettem, emiatt kap csak 3 csillaot. Hideg őszi napokon és télen viszont kitűnően hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

blondie0310

2021. október 31.

Egy teljesen átlagos krém. Kissé ragad, elhasználtam, de nem volt a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 31.

Egy teljesen átlagos krém. Kissé ragad, elhasználtam, de nem volt a kedvencem.

katagi

2021. augusztus 11.

Fényvédős arckrémet kerestem. Először nagyon megijedtem az állagától, zsíros érzetet hagy az arcomon, akármilyen vékonyan kenem, és nagyon féltem, hogy totál pattanásos leszek tőle, de egyelőre pozitív csalódás - sokkal egyenletesebb az arcbőröm, pattik szinte sehol, szóval eddig bevált. Remélem így is marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Dodo95

2021. július 13.

Sokkal jobb a zselés sensitive vegetal után, érzem, hogy sokkal jobb a bőröm tőle. Könnyen beszívódik, itt is érvényes, hogy ne egy tonnányit kenjünk fel. Szuper krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

berni93

2021. június 28.

Akinek vízhiányos a bőre annak csak ajánlani tudom, rendszeres használat után nekem nagyon rendbe tette a bőröm, eltüntek a pattanások, és olyan szép egészséges hatása lett az arcomnak, jár az 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

vereslaura

2021. május 4.

nagyon szeretem. nem tul sok a zsiros boromnek, de jol hidratal. az illata nagyon jó. esténként használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.