Yves Rocher

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Különleges kivonata, az Edulisz víz segíti a bőr hidratációjának beindítását, eljuttatja a vizet a bőr minden rétegéhez* és segít azt megtartani a hosszan tartó hidratáltság érdekében. A bőr azonnal visszanyeri bársonyosságát, és fiatalosságát. Egész napi hidratáltságot biztosít, és véd a külső negatív hatásoktól és káros UV sugaraktól a friss és ragyogó arcbőrért. Könnyed textúrája hamar felszívódik.

Ár: 1500 , Eladó: Dodicsenko
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten 13. kerületben vagy a Nyugatinál/ Foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dodo95

2021. július 13.

Sokkal jobb a zselés sensitive vegetal után, érzem, hogy sokkal jobb a bőröm tőle. Könnyen beszívódik, itt is érvényes, hogy ne egy tonnányit kenjünk fel. Szuper krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

berni93

2021. június 28.

Akinek vízhiányos a bőre annak csak ajánlani tudom, rendszeres használat után nekem nagyon rendbe tette a bőröm, eltüntek a pattanások, és olyan szép egészséges hatása lett az arcomnak, jár az 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

vereslaura

2021. május 4.

nagyon szeretem. nem tul sok a zsiros boromnek, de jol hidratal. az illata nagyon jó. esténként használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

kittyom

2021. március 10.

Nekem kifejezetten bejött! Elég olajos a bőröm és ennek ellenére is bevált.Nagyon keveset kell felvinni belőle,mert elég vaskos egy krém,de amint megszárad jó érzés a bőrön.Én nem szoktam sminkelni rá,úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni úgy hogy működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Fruzsi

2021. február 28.

Kompromisszumkésznek kellett lennem, de végül is megvagyunk. Az én normál bőrömnek nagyon sok az állaga, 15 percet kell legalább várnom a sminkelésig. Néha még igy is képes lemorzsálódni sminkeléskor. Viszont a hidratáló hatása oké, fényvédelem oké. Nekem ő jelenleg a nappali arckrémem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

estike1995

2021. február 7.

Minden reggel ezt használom, nagyon szeretem, hamar beszívódik a bőrbe. Szuper, hogy fényvédő is van benne. A harmadik üvegcsével veszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Bajbus

2021. február 7.

Ez az a krém, amit nagyon szerettem volna szeretni. Sok esélyt adtam neki, többször nekifutottam a használatának. Egyrészt sajnáltam volna kidobni, már csak azért is, mert a hidratáló hatékonysága számomra tökéletes, a fényvédő benne külön öröm, sminkalapnak is kiváló. DE, és sajnos jön a de, iszonyúan átfényesedik az arcom mindegyik alapozóm alatt pár óra elteltével, plusz nekem rendszeres használat mellett eltömődött pórusok, bőr alatt komedók jutottak osztályrèszül. :( amint “leteszem” két hétre, az arcom fellélegzik. Úgyhogy a 15. esély és letétel után úgy döntöttem, hogy tényleg likvidálom. Az én bőröm nem szereti. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Saku28

2020. december 22.

Kifejezetten az a krém, ami remek alapozó alap, mert csodásan beletapad a korrektor/alapozó/púder. (Bár ami meglepőbb, hogy nem is folyik el.) Magában azonban nagyon durván zsíros hatása van a bőrömön, pedig az arcomnak nagyon szüksége lenne a fényvédőre, mert nagyon fehér a bőröm. Kifejezetten szeretem az illatát. Legtöbbször kültérre, a belvárosi por és szmog ellen szoktam használni, arra nagyszerűen működött, kevésbé pattog ki a bőröm a városi kosztól. Éjszakai krémnek is megfelelő, a hidratálását akkor váltja be nekem igazán, de reggelre úgy néz ki tőle az arcom, mint akit leöntöttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Szaszi914

2020. december 1.

Kombinált vagy zsíros bőrre ez a krém borzasztó. Csak az spf miatt használtam el, de kifejezetten utáltam. Nagyon zsírosít, nagyon sok, fénylik és ragacsos a bőröm tőle órákig. Egyáltalán nem éreztem, hogy hidratált volna. Inkább veszek külön fényvédőt drágábban, mint még egyszer ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Aquariusgirl

2020. szeptember 1.

Nekem is sok, ragad is. 30 fok felett tényleg elkezdem nagyon csúnyán kiizzadni. Használgattam itthonra, kb a feléig jutottam, amikor azt mondtam "na, gyere csak, most jól leápolom a testem vele" és úgy is lett :-) Egy ksi tuningot a testem többi része is érdemel néha :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.