Yves Rocher

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anettke, Módosítva: 2015. december 1.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bársonyos testápló agavé nedvvel. Az agavé nedv hidratálja a bőrt, míg a konjac-gumi bársonyosság varázsolja bőrét. Bio mezőgazdaságból származó szezám olajat és kék agávé nedvet, valamint konjac-gumit és madagaszkári mangiferint tartalmaz. Alkalmas száraz és normál bőrre egyaránt.

boglarka88849

2017. július 18.

Fú, régen használtam, szerintem már nem gyártják. Emlékszem, hogy finom és friss illata volt, és szerettem. Nem emlékszem, hogy olyan nagy csodaszer lett volna. Mikor elkezdtem képben lenni az összetevőkkel, és láttam, hogy parabének vannak benne, kidobtam a maradékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

zöldike'91

2016. november 4.

Szuperül hidratál! Utána bársonyos-puha érzést hagy. Nagyon növényes illata van, ami nem mindig jön jól, de ezért nem vonok le csillagot. Nem volt vele gondom, de mivel érzékeny vagyok a parabénekre, nem venném újra. (de talán már meg is szűnt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Anettke

2015. november 19.

A frissen nyírt fű illatát hordozza magában. Vizes alapú, így nem ragad, és nem kölcsönöz viaszos vagy szilikonos hatást. Azonosul viselőjével és kényelmes érzést ad. Az én nagyon száraz bőrömre eddig ez volt a legalkalmasabb testápló. 24 órán keresztül is érzem a hatását. Újravevős. Mindenkinek ajánlom, akinek fürdés után hajlamos kiszáradni, kirepedezni a bőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.