Yves Rocher

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   390 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melpomene21, Módosítva: 2020. október 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Intenzíven hidratálja és táplálja a száraz bőrt. A bőr láthatóan hidratálttá válik, és visszanyeri rugalmasságát.

zdoreebaba

2022. január 1.

Ugyanaz van ebben is mint a tubusos verzióban: könnyű, gyorsan felszívódó krém. Meglehetősen gyorsan fogy. Családi kiszerelés, pumpás megoldásának köszönhetően bárki gyorsan, egyszerűen nyomogathatja. Sajnos a száraz/extra száraz bőrre nem válik be pláne hosszútávon. Unisex illata van és univerzálisan felhasználható a test bármely részére. Normál bőrre tökèletes lehet, tesóm nagyon szereti. Télre nekem ettől jóval erősebb testápoló kell a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 1.

Fruzsi

2021. február 28.

Enyhe hidratáló hatása bőven elég a normál bőrömre. Az állaga is kellemes. Egyedül az illatával nem vagyok teljesen kibékülve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

chrisko

2021. január 24.

Nagyon vártam már, hogy elfogyjon... Nem érzem, hogy hidratálná a bőröm, az illata sem jó és ragacsos nyomot hagy a bőrön. Nekem nem vált be sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Nicolett022

2020. december 21.

Gyorsan beszívódik, de én nem éreztem hogy hidratált volna, így tovább adtam anyukámnak, akinek viszont nagyon bevált az enyhén száraz bőrére

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Zsozsa

2020. december 19.

Az adventi kalendáriumban volt, de nem győzött meg. A lábamra használtam, kellemes volt az illata, de nem hidratálta eléggé a télen kiszáradásra hajlamos bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Gyomber32

2020. november 9.

A kiszerelés és az adagoló miatt vettem, kellemes meglepetés volt. Nagyon könnyen beszívódik, szépen hidratál, sietősen is jó megoldás. Könnyed állagú, egyáltalán nem zsíros érzetű. Az illata nem túl erős, enyhe aloe verás, inkább frissnek mondanám. Teljes testre használtam, beleértve az arcomat is, szerintem kombinált/normál bőrre megfelelő hidratáló, sminkelni is szépen tudok rá és gyorsan beszivodik, az újravásárlását is megfontolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

kanoc

2020. szeptember 27.

Könnyen beszívódik, finom illata van, de más előnye nincsen, munkahelyre kézkrémnek ajánlom. Semmit nem hidratál sajnos. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

lupelupe

2020. szeptember 17.

Tavasszal és ősszel használom ezt a testápolót. Kellemes, füves illata van, gyorsan felszívódik és tartósan hidratál. Akciósan veszem mindig a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

ylexe

2020. április 17.

Nem allergizál, jól hidratál, rendkívül könnyen beszívódik, lágy és kellemes az illata, mi kell még? Nekem annyi elég, többször újravásároltam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

Odriuss

2020. április 17.

Eddig imádtam, már többször újra vettem, de most már nem fogom. Az ára elég húzós ahhoz képest, hogy nem hozza amit ígér, csatlakozom az előttem szólóhoz, gyorsan beszívódik, az illata számomra semleges, ami tetszik, viszont száraz foltok maradnak sajnos nekem is felkenés után. Úgy vettem észre, hogy ha nagyok sokat kenek, kétszer-háromszor átkenem bőséges mennyiséggel az érintett területet, akkor ér csak valamit, de így meg nem gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine