Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnar.dia, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém az első ráncokra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

greka

2013. április 22.

Jól hidratált, de így utólag rosszul vagyok attól, hogy elhasználtam (sok más Yves Rocher krémmel egyetemben) a parafin, parabének, BHT, Propylene Glycol, szilikon, stb. miatt... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

moncsi29

2013. április 12.

Éjszakai krém keresőben voltam,és megláttam ezt 2700Ft-ért.
Gondoltam teszek egy próbát,ha nem válik be elajándékozom.
most már több mint egy hónapja használom,nem irritálja az arcom egyáltalán.
Reggel puha tőle az arcom,de mégsem az igazi,azért nagy csodát nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Éjszakai krém keresőben voltam,és megláttam ezt 2700Ft-ért.
Gondoltam teszek egy próbát,ha nem válik be elajándékozom.
most már több mint egy hónapja használom,nem irritálja az arcom egyáltalán.
Reggel puha tőle az arcom,de mégsem az igazi,azért nagy csodát nem csinál.

cirmok

2012. október 10.

Sűrű, inkább vajszerű krém, visszafogott, tipikus YR tisztaságillattal. Kb. egy hétig használtam, a hidratáló hatásával egyáltalán nem voltam elégedett (igaz, nem is ez a fő profilja), ránctalanító hatását nem tudtam megvárni, mert egyrészt nagyon kiszárította az arcom, másrészt hatalmas, mély, fájdalmas pattanásokat okozott (csak ez a krém lehetett a bűnös). Ja, és annyira csillogott esténként, hogy a férjem ezen vihogott, pedig egyébként toleráns a bőrápoló rutinjaimmal. Azóta visszatértem a nagy kedvencemhez, az Alterra orchideás nappali krémjéhez, amit éjszakára is boldogan használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 10.

enie

2012. április 26.

Sokáig használtam és elégedett voltam vele. Reggelre szépen "felpárnázza" az arcot. Nekem mégis kicsit zsíros volt, így váltottam az YR vízhiányos krémjére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

bokros

2012. február 28.

Tényleg jó krém, bár nekem a nappali változata jobban bejött. A napplihoz hasonlóan ez is könnyen felszívódik, szép puha lesz utána a bőröm, nem hagy zsíros érzetet és mégis jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

anita

2012. január 25.

Hasonlóan nagyon jó termék, csak úgy mint a nappali hidratáló változata. Külön-külön használva mindkettő nagyon bevált, de nappali+éjszakai együtt nekem túl sok. Szubjektív, nekem a nappali krém szimpatikusabb volt csak emiatt nem vásárolom újra. Az illata ennek is nagyon kellemes, az állaga inkább vizes mint zsíros, hamar beszívódik, 1 évig bőven megőrzi a minőségét. A tégely könnyű műanyag, jól záródik, és maga a termék könnyen cserélhető (kedvezőbb áron vásárolható bele utántöltő)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

molnar.dia

2011. november 27.

Fantasztikus krém. Nekem hiperérzékeny, kombinált, télen vízhiányos, száraz és amúgy problémás bőröm van, de erre nem lett érzékeny és nagyon szépen kisimít reggelre, és nem hagy zsíros érzést maga után. Csak ajánlani tudom :) Ja és emellett nem is vészesen drága. Utántöltő is vásárolható hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Mannuronate Methylsilanol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Urea, Glycerin, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.