Yves Rocher

Ár:   9790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Yavanna, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőr teltebbé válik, visszanyeri feszességét és fiatalos tónusát. Még a mély ráncok is kisimulnak. Ultrakoncentrált hatóanyagokban gazdag textúrája krémes, gazdag és kényelmes a bőrön. Hidratálja és gyengéden körülöleli a bőrt.

Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.

• Több mint 89%-ban természetes eredetű összetevők.
  • Ránccsökkentő hatású Jeges Kristályvirág kivonatot tartalmaz.
  • Ásványi olaj, színezék- és parabénmentes.
  • Az üvegtégely újrahasznosítható, a csomagolás fenntartható erdőgazdaságból származik.

KisTigris

2020. október 27.

Október 14: Féláron vettem, örültem neki nagyon. Aztán jött a fekete leves. Nem szívódik be, zsíros, ragacsos. Mi ez? Pár óra múlva lemostam. Filmréteget képez a bőrön és nyálkás mikor lemosom. Nem tudom mit csináljak ezzel az izével. Illata kellemetlen, alkoholos.
3 nappal később: megvan a megoldás! Hidratáló krém alá kenem, úgy felszívódik és nem ragad.
Október 22: 6 db kisebb pattanás jött ki, amik nem akarnak elmúlni. Itt hagytam abba, kézkrémnek elkenem.
Október 26: a 4. összetevő alkohol, ami szárít. Mindent, most épp a kezem. Figyelmetlen voltam, kiadtam 5000-et ezért a vacakért. Kuka. 😔☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

KisTigris

2020. október 14.

Féláron jutottam hozzá. Nagyon zsíros, nem szívja be a bőröm és ragacsos. Csak ennyi. Éjjeli krémnek elhasználom, de számomra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Buklika

2020. augusztus 17.

"Gyengéden körülökeli a bőrt": így lehet szofisztikáltan és marketing-kompetensen ráírni a csomagolásra, hogy "ragacsos réteget hagy maga után, és nem hagyja lélegezni a bőrt". Pedig meglehetősen véknyan kenem, de még így is. Karomra és lábszáramra is kentem kínomban, ott is zavar a +1 réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.