Yves Rocher

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2016. február 23.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A fekete írisz illatával.

magyaredina

2015. október 10.

Majdnem 2 éven át vágytam rá.
Sosem szagoltam még előtte, csak valamiért vonzott.
Amikor megszagoltam nagyon ismerős illat fogadott, de nem jöttem rá, hogy honnan az.
Tetszik, de egyelőre csak keresem benne a végzet asszonyát, valahogy nem így képzeltem.
( pl. a Givenchy Ange ou Demon parfümje nekem inkább az ).
Most pihentetem kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Majdnem 2 éven át vágytam rá.
Sosem szagoltam még előtte, csak valamiért vonzott.
( pl. a Givenchy Ange ou Demon parfümje nekem inkább az ).
Most pihentetem kicsit.

Barbi0921

2015. március 29.

Nem az én stílusom ez az illat, van egy otthon nekem is, ajántékba kaptam karácsonyra tavaly, de nem nyerte el a tetszésem =/ Nem rontom le a csillagaimmal, mert mindenkinek más az ízlése :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

juditkarap

2015. január 23.

Femme fatale, a végzet asszonyának az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Femme fatale, a végzet asszonyának az illata.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 23.

Nagyon imádom az illatát, olyan misztikus-boszis, csak azt sajnálom hogy nem olyan tartós mint más Yves rocher parfümök (Tendre Jasmin, Moment de Bonheur, Voile d' Ambre), de azért nem vészes. Kicsit viszont csalódott vagyok emiatt, azért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

amyesther

2012. augusztus 6.

Mámorító. :))))
Itt van a testápoló is, ugyanolyan finom, mint a parfüm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Mámorító. :))))
Itt van a testápoló is, ugyanolyan finom, mint a parfüm! :)

Judiit

2012. március 11.

Finom, igazi nőies illat. Szerintem mindennapokra kicsit sok, de alkalmakra tökéletse választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Széncinke

2012. január 31.

Különleges, egyedi illat. Hosszantartóan érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Különleges, egyedi illat. Hosszantartóan érezhető.

danacanahai

2012. január 19.

Nagyon finom, különleges illat, inkabb alkalmi mint mindennapi. Van hozzá megfelelő illatú tusfürdő és testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Lila színű.