Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Naturmeo

2016. április 19.

Már többször újravásároltam, nagyon bevált. Krémes állagú, jól habzik, szép puha lesz tőle a bőröm, kevesebbet kell testápolózni utána. Az illata mennyei, kevésbé kívánom az édességet, ha ezt használom :) Az összetevőkön lehetne még dolgozni, de az illat miatt megbocsátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Lena800805

2015. április 21.

Jól habzik, különösebben nem szárít. Télen szoktam használni, de csak alkalmanként, mert jóllehet nagyon finom az illata, könnyen megcsömörlöm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Zsu_1985

2014. szeptember 26.

Vásároltam már sok tusfürdőt,de ez úgy habzott,és olyan illatok csapták meg az orromat hogy öröm volt használni,nem beszélve arról,mennyire kevés kellett belőle ahhoz,hogy habozzon..tartós is volt..Ajándékba is vásároltam már ilyet,egyébként nagyon kedvező áron vettem talán 400 Ft körül akciósan már pontosan nem emlékszem..de nem volt drága,és amilyen kiadós volt megérte az árát..és még ajándékokat is kaptam mellé..Én is írhatom,hogy a legjobb tusfürdő,amit valaha próbáltam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

granatalmafa

2013. augusztus 13.

A "testvéreihez" hasonlóan ez is jó illatú, kellemes állagú, bőrpuhító tusfürdő. Egy időben rendszeresen bejártam a Mammutban levő üzletbe, hogy Jardins du Monde termékeket vegyek, csak ezekkel mosakodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

terke29

2013. május 8.

Nem rég vettem ezt a tusfürdőt(2hónapja)és eddig a gardrob egyik szekrényének alján csücsült teljes sötétségben.Néhány napja szedtem elő,amolyan namostkipróbállakbarátom címszóval,de ez vagy romlott,vagy eleve ilyen szagú.Nekem ez-sorry,de hányás(epe) szagú.Bocs,mégegyszer.Gyorsan előszedtem a másik tusit is,amit ezzel együtt vettem(a kávés <3 ),de az okés.Ez viszont nem.Pedig az üzletben nem ilyen volt.Nem értem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

alvingirl

2013. május 2.

Illatra nem ér fel a kávéssal, de nagyon jól habzik, és még az én extra száraz bőrömet sem szárítja tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Hangyalka

2013. április 22.

ÓÓóó...imádom!...és azt hallottam ( Yves Rocher bolt...nem volt, így rákérdeztem,hogy mikor lesz) ...hogy megszüntették.....?!?!?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 22.

Gwen

2013. április 6.

Az illata isteni! Viszont ha lemosom a bőrömről fürdéskor, alig érezni valamit rajta :/ Egyszer-kétszer megpróbáltam úgy, hogy pár percig még rajta hagytam a bőrömön, csak azután mostam le, az illat nem lett tartósabb, viszont a bőrömet úgy kiszárította, úgy húzódott a hátamon a bőr (pedig amúgy is kissé zsíros ott a bőröm) hogy azt hittem, megbolondulok. Ráadásul egy Avon-os parfümtől egyszer a nyakamon allergiás folt jött ki, azóta arra a részre csak eredeti, minőségi parfümöt tudok fújni, különben újra elő jön, és ettől a tusfürdőtől is pár alkalom után elő jön az allergiám. A márkájához képest egy nagy nulla az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

cicafun

2013. április 5.

Nagyon jó tusfürdő. Finom illatú, jól hidratál, és tetszik az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Nagyon jó tusfürdő. Finom illatú, jól hidratál, és tetszik az állaga is.

Zsu1985

2013. március 12.

Isteni illata van, habzik nagyon, imádom! Életem legjobb tusfürdője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Isteni illata van, habzik nagyon, imádom! Életem legjobb tusfürdője.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin