Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

97,8%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Növényi eredetű összetevők: makadámdió-olaj és bio mezőgazdaságból származó szezámolaj.

Yura

2020. augusztus 5.

Komolyan megsirattam mikor kiderült hogy többé nem kapható. Azóta találtam egy új kedvencet szintén az Yves rochertól, aztán azt is kivonták és azóta sincs meg a tökéletes tusfürdőm. Remélem visszahozzák, mert ez a cucc maga a csoda azzal a finom illatával és a kellemes habzásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Aniko19870805

2019. április 15.

Különleges illat. Ilyet sehol nem éreztem még. Nekem mogyorós, gesztenyés süti illatot hoz elő az emlékeimből. Tartós, nagyon krémes, és remekül habzik. Hidratál, szerette az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

barb20

2018. november 3.

Legjobb illatú tusfürdő. Remélem újra lehet majd kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Legjobb illatú tusfürdő. Remélem újra lehet majd kapni.

Timi2424

2018. szeptember 19.

Én ma kaptam meg és nagyon finom, nyers illata van, kellemes. Még nem tudom mennyire fog szárítani, az illata nem marad meg tusolás után, de nem is baj. Néha még lehet találni egy-egy katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

eeew

2018. július 18.

Az egyik legcsodálatosabb tusfürdő, a legcsodálatosabb illattal. Krémes, sűrű állagú, jól tisztít, és nem szárítja a bőrt. Sajnálattal olvasom, hogy nem lehet már kapni! A fővárosba utazva mindig első dolgom volt ebből féltucatot bezsebelni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

szfrances19

2018. június 13.

Imádom! A legjobb téli tusfürdő! Bárcsak lenne testápoló is ilyen illattal... Imádnám azt is! *-*

Update: Nagy szívfájdalmam, hogy már nem lehet kapni, mert ez volt életem legfinomabb illatú tusfürdője. Az utolsó megkezdett flakont kincsként őrzöm, néha megillatozom, és elszomorodok egy kicsit, hogy miért mindig a jó dolgokat szüntetik meg. Sajnos kevés esélyt látok arra, hogy visszatér később a kínálatba, de azért reménykedem. Millió csillag továbbra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

kontrakcio

2018. április 27.

Ez az egyik legjobb illatú tusfürdő volt, amit valaha próbáltam, nem értem, miért szüntették meg, miközben egy csomó sokkal gyengébb illat meg benne maradt a kínálatban :( Az állaga is jobb volt, mint a többinek, nem szárított annyira, mint a géles társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Defelejcs

2018. április 18.

Nagyon finom, édeskés illata van, ami nem igazán tartós a bőrömön. Viszont nem kell belőle sok, hogy jól habozzon.Nagyon megszerettem, remélem visszatér még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.

Tina6

2018. április 17.

Kedvenc tusfürdőm. Mennyei az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Kedvenc tusfürdőm. Mennyei az illata :)

Excaliburne

2018. március 3.

Évekig az egyik kedvencem volt és megszűntették!!!
Nem is hozták vissza ezt az illatot.
Finom édes illat volt.
Jaj annyira nagyon hiányolom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Évekig az egyik kedvencem volt és megszűntették!!!
Nem is hozták vissza ezt az illatot.
Finom édes illat volt.
Jaj annyira nagyon hiányolom!!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)