Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A gránátalma ínyenc és lédús magjaiból nyert kivonat élénkíti a testet, felüdíti a szellemet, puhává és selymessé varázsolja a bőrt.

Aniko19870805

2019. április 15.

Nyárias, könnyed gyümi illat. Géles, jól habzik, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Nyárias, könnyed gyümi illat. Géles, jól habzik, nem venném újra.

Szandika12

2018. december 4.

Ezt nagyon szerettem még kollégista koromban. Illata, állaga nagyon jó volt, de gyorsan fogyott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Egi

2018. június 30.

Jó illatú, nem szárító tusfürdő. Nekem ez kevésbé szárított mint a krémesek. Mert minimális húzódás volt, de sztem az a víztől . Nekem szinte minden szárította a bőröm, de ez nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

alidak

2018. június 20.

Ennek istenének volt az illata, de picikét szárította a bõröm. A krémes tusfürdõiket jobban szeretem, a különbséget fõleg borotválás után érzem, mivel tusfürdõt hàsználok. A kávés vagy makadámdióssal jobban csúszott a borotva, és a bõröm is puhább volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

zsizi

2018. május 7.

A kedvenc illatom ebből a szériából. Csodás, könnyen habzó termék, zuhányzás után is illatozik a bőr tőle. Régebben használtam ebből a szériából 4 különböző fajtát is. Vennék én most is, de már egy ideje nem veszek műanyagba csomagolt drogériás termékeket, és csak bio-vegán-mindenmentes szappannal fürdök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

kmanu

2018. április 24.

Csodás az illata, jó krémes, átlagos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Csodás az illata, jó krémes, átlagos :)

kviki0305

2018. április 10.

Szuper, frissítő illat. Azon energiával tölt fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Szuper, frissítő illat. Azon energiával tölt fel.

szederszirup

2018. március 4.

Az illata csodálatos, viszont a bőrömet nagyon kiszárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Az illata csodálatos, viszont a bőrömet nagyon kiszárította.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2018. február 18.

Nagyon szeretem az illata is isteni és cuki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 18.

Nagyon szeretem az illata is isteni és cuki

Roxxy

2018. január 15.

Nagyon szeretem :) Kellemes illata van és felfrissít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Nagyon szeretem :) Kellemes illata van és felfrissít :)

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid