Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kitti1616, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

Kandírozott narancs és fahéj illatú kézápoló krém, mely tökéletesen hidratálja bőrét.

szandi08

2017. október 28.

Az illata nagyon jó és jól hidratál is, viszont az állaga nem túl kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Az illata nagyon jó és jól hidratál is, viszont az állaga nem túl kellemes.

Roxxy

2017. január 3.

Nem lehet nem szeretni.Jól hidratál,és csodás illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Nem lehet nem szeretni.Jól hidratál,és csodás illata van :)

dandelion

2017. január 3.

Nagyon kellemes illatú, gyorsan beszívódó kézkrém, imádom a karácsonyi illatos kézkrémeket, ezért több tubussal betárazok belőlük. Hidratálása közepesnek mondható, nagyon hideg időben felváltva használom más krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

LathatatlanOzike

2016. július 22.

Átlagos hatású, 'Karácsony illatú' kézkrém. Ugye ez nem nyárra van. Ettől függetlenül hetente-2 hetente megragadom, és teszek belőle a kezemre. Hogy miért? Magam sem értem. Talán a tél miatt. Kedvenc évszakom. Akarom már!
Vele el tudom feledtetni a nyár minden apró hibáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

Vele el tudom feledtetni a nyár minden apró hibáját.

tdorina3

2016. április 16.

Tiszta karácsony-feeling, az illata egyszerűen mesébe illő! :) Hidratálás terén lenne még mit tanulnia, de nagyon tetszik, hogy hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet.

Upd.: Mióta nincsen olyan hideg, teljesen jól hidratálja a kezeimet. Nekem ugyan kicsit folyós az állaga, de ez megbocsátható, és az illata mindenért kárpótol!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

pinkypanka

2016. január 24.

Isteni illata van, visszahozza a karácsony hangulatát így januárban is. Közepesen hidratál, de hamar beszívódik és nincs utána ragacsos érzés a kezeimen, viszont az illatát még nagyon sokáig érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

novak.v

2016. január 10.

Nem hidratál csak közepesen, kicsit nekem túl laza az állaga, de az illata! Pont erre volt szükségem decemberben, hogy hangulatba lendüljek. Mivel ezek limitáltak nyilván nem fogom újra venni. Jó és kész. Majdnem elhasználtam egy hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Brunooka

2016. január 2.

Nagyon nagyo nagyon finom az illata, hosszú ideig tart és érezhető. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Damayanti

2015. december 16.

Nagyon jó az illata, igazi karácsonyi-téli szerelem :) Imádás van. Viszont továbbra is azt mondom, hogy az ára egy kicsit irreális. Viszont a karácsonyi, mesésen fűszeres és ínyenc, mégsem túl sok téli álom illatával megvettek kilóra :) Amolyan karácsonyi apró hétköznapi luxusnak vagy ajándékba tökéletes! Én eredetileg ajándéknak szántam, de pár nappal előtte rendeltem magamnak még egy vadi újat egy másik márkájú kedvenc mesés vaníliás kézkrémemből is, magamnak. Nos, a vége az lett, hogy az ajándékba szánt Yves Rocher karácsonyi kandírozott narancs és fahéj kézkrémjét képtelen vagyok kiadni a kezemből, így megtartottam és a magamnak újonnan vett vaníliás (és egyébként hatásra ugyan ilyen jó és szintén nagyon finom illatú) kézkrém vadi új példányát adom oda ajándékba :D Nekem az is feltűnt, hogy mennyire bársonyossá teszi a bőrt, szóval kedvenc kézkrém született, csak azt sajnálom, hogy téli limitált kiadás, így nem lesz folyamatosan kapható, amíg pedig igen, addig nem igazán jó az ára, de ennyi még bele fér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

kitti1616

2015. november 26.

Ma vettem meg, de már beleszerettem egy használat után :) Imádom az illatát, ápol és hosszan tart a fahéj és narancs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak