Yves Rocher

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 16.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A prémium Anti-Age Global vonal megszünteti az öregedés jeleit a bőr felszínén, és egyúttal mélyen behatol a bőrbe, ahol megvédi a sejteket. Mindössze 72 óra alatt a bőr láthatóan simább, puhább és ragyogóbb lesz. A ráncok napról napra eltűnnek, a bőr feszesebbé, és a tónusa egyenletesebbé válik. Az éjszakai kétfázisú regeneráló szérum kétszer töményebb, és úgy lett kialakítva, hogy még gyorsabban és hatékonyabban regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán, amikor a bőrnek ideje van zavartalanul felszívni az ápolóban található összes anyagot.

vocy

2021. szeptember 8.

2021.05.21: Én is tesztelésre kaptam és már 2 hete minden este használom. Nagyon szeretem, mert jó az állaga, nem folyik le az arcról, nem túl vizes, ennek ellenére nem is ragacsos. Könnyen beszívódik. Teltebbnek érzem tőle az arcom, kisimultabbnak. Valahogy jó érzés felrakni és utána még az éjszakai krém is jobban esik. Nagy üveg, szerintem sokáig elég is lesz és látványra sem utolsó, igeényes a kialakítása és a pipettéja a legjobb amivel eddig találkoztam.

2021.09.08. Még mindig van belőle pedig minden este használom. Csodát művel a bőrömmel, kisimítja, teljesen megnyugtatja. Nagyon jó termék, biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

micsmics

2021. június 11.

Tesztelésre kaptam én is, köszönöm szépen!
Mostanában kicsit megbokrosodtak a teendőim, sokszor enni is elfelejtettem, a szépségápolás pedig kimerült a zuhany-fogmosás-dezodor-arckrém négyesfogatban. De ha csak tehettem sort kerítettem ezen termék használatára is.
A külső megjelenés nagyon szép, igazi éjszakai hangulatú, kifejezetten elegáns. Az illata zseniális, nekem nagyon tetszik.
A hatásáról nyilván hosszabb távú használat után lehetne igazi véleményt mondani, egyelőre a következőket tapasztaltam:
-nem irritál (mondjuk nincs egy kényes bőröm)
-nem okozott semmi rosszat, pattanást sem
-használat után reggel (inkább hajnalok hajnala az) simább a bőröm
Kiegészítéssel jövök a későbbiekben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

Tesztelésre kaptam én is, köszönöm szépen!
-nem irritál (mondjuk nincs egy kényes bőröm)
-nem okozott semmi rosszat, pattanást sem
-használat után reggel (inkább hajnalok hajnala az) simább a bőröm
Kiegészítéssel jövök a későbbiekben!

Illa

2021. június 8.

Én is tesztelésre kaptam, nagyon kíváncsian vártam. Meglepett az intenzív illata, és hogy ennyire olajos. Az illatával meg tudok barátkozni, az állagát viszont nagyon nem szereti a bőröm: egyszerűen nem tudok annyira keveset cseppenteni belőle, hogy az maradéktalanul felszívódjon. Ráadásul pattánásokat is okozott, nyilván fuldoklott alatta a bőröm. Elképzelhető, hogy télen jobban működne, de jelenleg számomra használhatatlan. A nyakam és dekoltázsom pikk-pakk beszippantja, így jobb híjján oda kenem. (Végre ez a terület is kap egy kis kényeztetést...) Engem nem győzött meg, nem fogom megvásárolni. Ráadásul az árát nagyon magasnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 8.

eme

2021. május 31.

Tesztelésre kaptam. 2-3 hete használom, és valóban kisimultabb a homlokom tőle! :) Az első pár alkalommal kicsit sokat vittem fel, ekkor viszont zavaró maszkérzésem lett tőle, illetve még reggel is olajos volt az arcom. Tehát fontos, hogy keveset használjunk belőle, de pont emiatt szerintem sokáig elég is lesz egy üveg. Nem lettek tőle apró pattanásaim, mitesszereim, pedig ilyen szempontból elég érzékeny vagyok a különböző krémekre. A pipettája csöpög, szóval próbáljátok úgy tartani, hogy ne vesszen emiatt kárba belőle. :) Összességében nagyon ajánlom, sok mindent kipróbáltam már, de eddig ezzel lett a legsimább a homlokom másnap reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Nicy011

2021. május 25.

Tesztelésre kaptam a terméket. 2 hete használom. Először amikor megérkezett nagyon kíváncsi voltam rá, így már nappal kipróbáltam. Használat előtt érdemes felrázni. Olajos állagú a szérum, de nem hagy zsíros érzetet a bőrön, teljesen beszívja bőr. Első használat után már puhább, kipihentebb, simább felületű lett a bőröm. Nem okozott sem irritációt, sem pattanást. Két hét használat után, pedig látványos az eredmény. Ugyanazt tudom elmondani, mint az előttem tesztelő, hogy kevés alvás után is kipihentnek tűnik a bőröm. Először én is többet használtam belőle, de pár csepp is elegendő, és így sokáig elég az egy üveg. Nagyon tetszik a termék, az illata is kellemes. Éjszakai krémmel kompatibilis. Összességében szuper kis termék! Nyugodt szívvel ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Maja92

2021. május 23.

Ez egy kis csoda! Két hete használom már, én is tesztelésre kaptam. Olajos állagú szérum, de nem folyik le az arcról, hanem lassan beszívódik, nem hagy zsíros utóérzetet. Először kicsit többet vittem fel az arcomra a kelleténél, aztán rájöttem, hogy kisebb mennyiség is elég, szépen el lehet oszlatni. Finom, luxus illata van. Az összetevői nagyon jók, normál, érzékeny a bőröm, de nem okozott irritációt vagy pattanást. Reggelre szép kisimult bőröm lett tőle, még kevés alvás után is. Bátran merem ajánlani. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

level

Korcsoport: >54
2021. május 18.

Krémmániás tesztelőként jutottam hozzá ehhez a termékhez. Nagyon jó illata van, kevés is elég belőle, hogy ne keltsen zsíros hatást. Száraz bőrűeknek viszont pont jó lehet ez a kissé olajos állag. Másnap reggelre szinte kisimul tőle az arc, nálam főleg a homlokráncokon volt látványos a javulás. Feszesebb, frissebb, üdébb, fiatalosabb hatást kelt, visszaadja a bőr ragyogását és vitalitását. Nálam beváltotta a hozzá fűzött reményeket, és ajánlom, hogy próbáljátok ki ti is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Hydroxyacetophenone, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Inositol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A közönséges orgona kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, tonizáló hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.