Yves Rocher

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klemi-hella, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2014-es karácsonyi limitált kiadás

• aloe vera géllel és növényi eredetű glicerinnel gazdagítva
  • selymes textúra
  • tisztává és illatossá teszi a bőrt

SoLy

2017. november 17.

Nagyon jó illata volt, a körte dominált inkább az én bőrömön. Krémes, jól habzó tusi volt, remélem majd újra előkerül az egyik karácsonyi limitált termékek listáján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

senskin

2017. november 17.

Ez valami borzalom tusoló. Második és harmadik helyen a legszárítóbb vegyi anyag. Jó kis ekcémát okoz, a bőrömnek nem jó. Illata sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

geucsa

2016. január 21.

Nagyon szeretem. Finom illat, krémes hab, hosszan érezni, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Nagyon szeretem. Finom illat, krémes hab, hosszan érezni, nem szárít.

Kardvirág

2015. november 3.

Nagyon finom illata van, még maradt egy kicsi a flakon alján, amit ügyesen elraktam hidegebb időre. Most elővettem és örülök neki. Bár már nem használok illatos tusfürdőket, ezzel a maradékkal még kényeztetem kicsit magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

fairynorah

2015. október 28.

Jaj, hogy ez nekem mekkora szívfájdalom,hogy már nem lehet kapni :((( isteni krémes állag, mesés illat....Remélem valamelyik évben visszatér,mint most az aranyalma *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

nnelli

2015. október 27.

Olyan szuper illata van, hogy egy élmény vele zuhanyozni! Én nem vettem észre szárító hatást. Ez már egészen jól habzik, kevés kell belőle, ami nem volt elmondható a korábbi ugyanilyen típusú tusfürdőikről (pl málna). Igazából más jellemzőt nem is nagyon figyeltem, mert az illata mindent vitt...! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Mimi0411

2015. október 18.

Sokan mondták, hogy csak a körte érződik rajta. Ezzel egyet is értek, meg nem is! Mármint én érzem rajta a karamellt is, mikor beleszagolok, úgy kb. 10 mp-ig, aztán persze már csak a körtét. De én ezt egyáltalán nem bánom, mert simán körtésként is imádom az illatát!!! Egyáltalán nem szárít, pedig egy kicsit mindig aggódok emiatt a limitált kiadású termékeknél, hogy sokkal inkább figyelnek arra, hogy valami nagyon fancy illatot hozzanak ki belőle, és a hidratálásról meg egyéb összetevőkről elfeledkeznek. Szerencsére azonban ez itt nem történt meg! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

monyavari

2015. szeptember 5.

fantasztikus illat, borzasztó szárítóhatás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

fantasztikus illat, borzasztó szárítóhatás :(

Gina19

2015. augusztus 9.

Isteni illata van, szinte harapni lehet, és használat után is érződik a bőrön. Összességében jól is tisztít, csak az a fránya SLS ne virítana az összetevőlista 2. helyén... :S emiatt hiába van benne aloe vera, akkor is szárítja, kínozza a bőröm, mint kb. az összes YR termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Cristally

2015. június 1.

Isteni illata van, krémes állaga, csak olyan nagy kiszerelésű termék, hogy a végére meguntam használni. :D Ha lenne belőle fele ekkora kiszerelés, akkor lehet, hogy ebben az évben is megvenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin