Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter0209, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz hajra. Zabtejjel és édes mandula olajjal táplál. Egy mogyorónyit vigyen fel a száraz hajvégekre. Ne öblítse le! Növényi összetevők: bio mezőgazdaságból származó zabtej és édes mandulaolaj.

lili55

2014. május 29.

Én is nagyon sajnálom, hogy már nem forgalmazzák ! :( Nagyon elégedett voltam vele és sajnos nem találom méltó utódját a piacon...talán kókuszolajra fogok váltani ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

lumiukko

2014. március 24.

Sajnálom, hogy pont akkor szüntették meg, mikor felfedeztem. :( Pedig nagyon jó kis cucc, én a nedves hajamba szoktam bedörzsölni, pikk-pakk beszívódik, és nagyon puhává teszi a hajam, mindezt szilikon nélkül! Az illata is fincsi, de nagyon tömény, 1 napig érződik is. Reméljük hogy egyszer visszahozzák a kínálatba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Monde

2014. március 16.

Nagy várakozással vettem meg ezt a ápolót, mert a hajvégem, hogy is mondjam, szörnyen nézett ki, és sajnos... lassan három hónap elteltével.. minden hajmosás utáni pici diónyi használattal sem javult sokat. Ollóhoz még nem nyúltam, mert bíztam erősen, és reméltem, hogy találtam egy finom illatú és természetes ápolót a hajamra ami visszavarázsolja valahogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 16.

hila

2014. február 17.

Csodaszer. Azonnal puhává varázsolja a hajvégeket, nekem szörnyen töredezik a hajam, de ebből elég 1 borsónyit szétkennem a tenyeremben, aztán rákenni a hajvégekre és rögtön csodát művel vele.
Nagyon göndör hajam van, amit nem olyan sűrűn, de azért szoktam vasalni, az meg is viseli általában, azért is vettem rá ezt a hajvégápolót. Nagyon megérte. Az illata isteni, nem zsíros, könnyen, gyorsan beszívódik. Nagyon szeretem, teljesen biztosan újra fogom venni, még ha ilyen - számomra - borsos ára is van. :)

Update: Sajnos le kell pontoznom, mert elképesztően zsírosítja a hajam, ha használom 3-4 naponta kéne mosnom, amikor nem használom, akkor van 10-12 nap is, míg ilyen zsírossá válna, mint ettől, pedig még csak mogyorónyit sem kenek a hajamra. Próbáltam vizesen, szárazon, sehogy sem jó. Puha tőle a hajvégem, csak tocsog a zsírtól. :( Sajnálom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Makkancs

2014. február 13.

Ahogy a balzsamja sem, úgy ez sem elég az én hajamnak, ami vastagszálú, rakoncátlan, és a vége hajlamos száradni, töredezni. Ha próbálok többet kenni, akkor egyszerűen csak ragacsos lesz a hajam, de továbbra is száraz. Inkább vékony szálú hajra ajánlanám ezt is. Az illata is elég jellegzetes, én pl. abszolút nem szeretem, főleg, mert nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Natalka

2014. február 7.

Ünnepet rontani jöttem most ide: nekem ez egyelőre nem vált be. Az akciózáskor vettem én is, 3 hete használom, heti kétszer. Az első alkalommal túl sokat vittem fel, de meglepetésemre nem hogy elzsírosította volna a hajam, inkább nagyon sprőd, szénaboglya lett! Már ekkor fogalmazódott bennem, h talán nem ez lesz az év terméke számomra, de persze nem adom fel, jöttek a további próbák. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég a kis tubus, ez pluszpont. De akármennyit simítok is bele a hajamba, nem jön a várt hatás. Csak szálkásabbá teszi a felső tincseket, az alsókat meg összetapasztja.
Azzal nyugtatom magam, h egyrészt kis mennyiség, végső esetben hajpakolásként elhasználom, másrészt mégiscsak bio, ártani nem árthat... Viszont ha még sokáig marad a száraz lobonc, akkor ez a cucc repül :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Maci86

2014. január 24.

Na megtaláltam a kedvenc hajvégápolómat, akciósan vettem én is. Ma elmentem, mondom veszek még egyet, erre azt mondták, hogy végkiárusítás volt ez az akció, beszüntették a gyártását :(( Nem hiszem el :((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

adrienne

2014. január 22.

A legjobb hajápoló, és a kis kiszerelése ellenére meglepően sokáig elég. Nem nagyon tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

angi9207

2014. január 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. :) Én is az 50 % -os akció keretein belül vásároltam meg. A hajvégeim szárazak, hamar töredeznek, de ez a kis balzsam, csodát művelt vele. :) Selymes tőle a hajam, és teljesen helyretette a dolgokat. :) Ez az első ilyen kenceficém, de azt hiszem nem kell többet kipróbálnom, mert ő tökéletesen teszi a dolgát. :) Az illata is nagyon tetszik, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

cslb

2014. január 14.

nos megvettem én is és nagyon megvagyok vele elégedve.. imádom az illatát, az állagát, a hatását, mindenét! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.