Yves Rocher

Ár:   2090 Ft és 3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. január 4.

Ár:   2090 Ft és 3000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a nagyon száraz bőrt, és enyhíti a húzódó érzést. A bőr azonnal kellemes tapintásúvá válik, a húzódó, kényelmetlen érzés megszűnik. Tejes, krémes textúráját egész testén alkalmazhatja, akár minden nap. Növényi eredetű összetevő: bio mezőgazdaságból származó zabtej kivonat.

Több, mint 94%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék-, parabén- és ásványi anyag mentes termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mary88

2020. szeptember 25.

A pumpás verziót vettem meg, mert ár érték arányban jobbnak tűnt. Elég száraz a bőröm és a bőrgyógyász lipides/lipidpótló terméket javasolt. Ekkor kezdtem el keresgélni és mivel gyógyszertári társainál olcsóbb plusz itt is sokan dicsérik ezt választottam. Az első tubus végénél járok és jelentem a pumpa nem ér le a flakon aljára, így most nehézkesebb kiszedni a krémet, de nem lehetetlen :) Eddigi legjobb testápolóm, nagyon jól beszívódik és hidratál, kézkrém helyett is ezt használom. Szeretem az YR illatait, ez sem hivalkodó, nálam újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Kmetyek

2020. augusztus 23.

A pumpás verziót használom a lábamra. Kellemes illata van, gyorsan beszívódik és jól hidratál. 2-3 naponta elég használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

mmoni1

2020. augusztus 20.

Ez az egyetlen testápoló ami bevált a nagyon száraz lábaimra! Hamar beszívódik, finom az illata, másnap reggel is puha a bőröm tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

SzapiAnna

2020. augusztus 9.

Gyönyörűen hidratáló testápoló és nagyon gyorsan be is szívódik. Praktikus a pumpás változata, szereti az egész család. Személy szerint nekem nem kell minden nap használnom, elég 2-3 naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

dynah13

2020. július 31.

Ajandekba kaptam a vasarlasom melle a nagy pumpas kiszerelest, mert az eredeti ajandek termek elfogyott (ilyen az en szerencsem). Ugyhogy picit duzzogva fogtam neki a hasznalatanak, de eleg hamar bebizonyitotta, hogy nem is jartam rosszul :D Telen teszteltem, es szepen vizsgazott, heti 2-3 hasznalat mellett mindig finom puha hidratalt bort hagyott maga utan :) Kell neki par perc, amig beszivodik, ezt erdemes belekalkulalni, de telen csak a legszerencsesebbek usszak meg a testapolozast, az en borom meg nem olyan, szoval nincs mas valasztasom, ra kell szanni az idot :D
Legkozelebb tutira ki fogom probalni a reparation felet, kivancsi vagyok, melyik valik be jobban, de ezt a termeket is nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

akli

2020. július 13.

Nagyon bevált, nagyjából heti kétszer használom. Biztosan újra fogom venni, a pumpás változatot nagyon könnyű használni, s mivel elég univerzális az illata, az egész család használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Avokado07

2020. június 29.

Csak télen szoktam használni a pikkelyesre száradó lábaimra, ezt nagyon szépen kordában tartja, de más területekre nekem kicsit zsíros. Magamtól nem biztos, hogy újra venném, de valahogy hagyományosan mindig kapok egy tubussal karácsonyra és ez így teljesen jó! :D
Az összetevőlistán kicsit magasan van az illatanyag, de nálam ez eddig még sosem okozott problémát. Egyéni preferencia, de nekem van egy mellékillata, ami nem túl kellemes, de ez nem szokott zavarni, ha egy krém hozza, amit hoznia kell, és ebben nincs kifogásom. A boltban amúgy mindent meg lehet szagolni, szóval ne ez tartson vissza senkit a kipróbálásától!
Adagolásnál nekem néha túl sok jön a tubusból (ami amúgy saját bevallásuk szerint eco-friendly, azaz 25%-al kevesebb műanyag van benne, mint.... mint mi is?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

kisszandi

2020. június 26.

UPDATE - a ragacsosság 5-10 perc múlva eltűnik miután felszívódik. Viszont hidratáló hatékonyságában még mindig az avon planet spa purifying testvaj mögött végez. Az ugyanis legalább 3 napra hidratál körülményektől független.

A 390 ml verziót szereztem be, kedvezményes áron.
Első használat után a hatását egyenlőre nem tudom még hová tenni.
Azonban az illata nagyon finom, viszont ragacsos a bőrömön. Ez így elég kellemetlen sajnos.
Nagy pozitívum, hogy az igénybe vett bőröm (gyantázás után) nem csípi nem égeti, hanem nyugtatja.
Összeségében egy csillagot le kell vonnom, azért mert ragad. A hosszútávon pedig majd meglátjuk hogyan válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

A 390 ml verziót szereztem be, kedvezményes áron.
Első használat után a hatását egyenlőre nem tudom még hová tenni.

Trekaa

2020. június 14.

Nem igazan tudom hova tenni ezt a terméket. Fura hogy nem habzik, viszont ha testápolónak használom akkor a víz azonnal lemossa. Nem gondolom hogy puhabb lett tole a borom de mindenkepp jo erzes a hasznalata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

lupelupe

2020. február 21.

Az idei tél kedvence lett nálam. Testápolónak és kézkrémnek is használom. Nagyon hamar beszívódik és tartósan hidratál. Ha valakinek beválik, célszerű a nagy kiszerelést megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.