Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barbi1004, az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"A málna ellenállhatatlan illata már kézkrém formájában is kényezteti! Kutatóink bio fair-trade karitévajat kombináltak borsmenta eszenciával és málna kivonattal. Az eredmény: puha és ápolt kezek, melyek finoman illatoznak!"

• Több mint 96% természetes eredetű összetevőt tartalmazó formula.
  • Ásványi olaj- és parabénmentes termék.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Vegán termék.

norkak

2020. március 17.

A bodyshopos kézkrémemet váltottam le erre, legfőképp a kedvezőbb ára miatt, de természetesen az illata is segített a döntésben. Ugyan az extrém száraz kezemet egyszeri kenéssel nem hozza helyre, de napi 2-3 után szépen puhává varázsolta a bőrömet. Télen a kiszáradt ajkimr is használom, ha éppen nincsen nálam ajakápoló, valamint a nátha során kialakuló zsebkendő okozta orr kidörzsölődésre is csodaszer. Nem ragad, kissé vizes állaga van, de szerintem teszi a dolgát. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Gica81

2020. február 22.

A málna illat nagyon érezhető ezen a kézkrémen, a borsmenta már annyira nem. Egy kicsit a mentától szerintem szárítja is a kezemet, de ettől függetlenül egy négyest kap tőlem. Remélem a többit is lesz majd lehetőségem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

loniekaet

2020. január 25.

Furcsa, hogy sok ember számára émelyítően erős az illata, nekem zavaró volt, hogy alig éreztem. Nagyon gyenge illata van, nem szívódik fel teljesen és nem is hidratál olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Cseniko

2020. január 21.

Nem szeretem:( Helyből nagyon zavar az émelyítő műmálna szaga, aztán jön az, hogy egyáltalán nem akar beszívódni és csak elcsúszkál az extra száraz kézfejeimen.
Hosszas kenegetéssel be lehet küzdeni, de nem valami hosszantartó a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Hosszas kenegetéssel be lehet küzdeni, de nem valami hosszantartó a hatása.

NagyBrigitta

2020. január 16.

Ajándékba kaptam.. Felkenés után egy kis ideig okésnak tűnik de utána brutál szinten
kiszárítja a kezem feszül tőle a bőröm, alig várom hogy valami mással bekenhessem ez után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Bandita13

2019. augusztus 12.

Számomra az illata émelyítő, tömény és zsíros. És sajnos nem csak az illata zsíros. Nehezen szívódik, csillog a kezem tőle. Pár óra elteltével is, ha kezet mosok még a krém is jön le a kezemről. Szó szerint lecsúszik róla. Nem hidratál, nem puhít. Sajnálom, de nekem egyáltalán nem jött be! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

LilyS

2019. május 15.

Nagyon jól hidratál, selymes lesz tőle a bőr a kezemen. Isteni az illata és sokáig érezhető.

Azonban szerintem nem az extrém száraz bőrre tervezték,így akinek komoly problémája van a kézszárassággal, ne ezt vegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

ann0325

2019. április 16.

Ajándékba kaptam egy ilyen málnás-borsmentás csomagot, abban volt ez a kézkrém is. Nagyon szuper, jól hidratál, finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

LengyelEva84

2019. április 6.

Nagyon szeretem, jó az illata (imádom málna illatát), közepesen jól hidratál és nagyon praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

tsolya

2019. február 26.

Nem csak az illatával sikerült elragadnia, ami valójában tökéletes. A hatása is nagyon tetszik. Hamar beszívódik, pont mint a márka többi kézkréme. Teszi a dolgát, l hidratál. Nekem még így télen is megfelelő a hidratalálása. Kicsit szárazak a kezeim, de nem mondhatóak extra száraznak. Nem hagy semmilyen kellemetlen réteget. Kevés is elég belőle egyszerre, aminek köszönhetően sokáig elég a tubus. Külön szeretem, hogy táskába dobós, utazásokhoz is remek csomagolása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.