Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barbi1004, az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"A málna ellenállhatatlan illata már kézkrém formájában is kényezteti! Kutatóink bio fair-trade karitévajat kombináltak borsmenta eszenciával és málna kivonattal. Az eredmény: puha és ápolt kezek, melyek finoman illatoznak!"

• Több mint 96% természetes eredetű összetevőt tartalmazó formula.
  • Ásványi olaj- és parabénmentes termék.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

HmM

2021. október 10.

Ajándékba kaptam és amint elfogyott, rohantam is utánpótlásért. Valami isteni az illata, kellemes hűvös-málnás; felkenéskor eléggé orrbavágóan erősnek tűnik, de mire szétkenegetem, már nem annyira tolakodó és alvás közben is csak éppen hogy érzem. Pikk-pakk beszívódik és nagyon puha lesz tőle a kezem :) kár, hogy csak ilyen pici kiszerelésben kapható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 10.

BRebi

2021. július 28.

Négyféle kézkrémet próbáltam a márkától, viszont úgy érzem egyik se csinált sokat, sőt, még néha szárazabb is lett tőlük a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 28.

Teokleia

2021. július 13.

Véletlenül vettem ezt egy másik illat helyett - nagyon tetszik. Van valami télies varázsa, ha megérzem, karácsonyi hangulatom lesz tőle. Az állaga csillagos hatos, lágy, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után kellemetlen réteget, normál bőrt példásan hidratál télen is. Kevés kell belőle és könnyen hordozható, mindig van egy a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

B.Csilla96

2021. április 23.

Ajándékba kaptam a krémet és nagyon megtetszett az illata miatt. Annyira jó málnás, friss illata van, imádom. Az állaga ilyen lágy, könnyű krém, hamar beszívódik. Hidratáló tulajdonsága nem túl extra, de az én kezeimnek megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

kincsq

2021. április 23.

Ez a best az összes YR kézkrém közül! Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a kezemen, szuper az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

laregina

2020. október 12.

Finom illata van, egyaltalan nem eros es nem tul edes, jol hidratal, keves kell belole. Azert is szeretem mert kicsi, barhol elfer konnyeden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Nina091

2020. július 30.

Fantasztikus illata van, nekem a hidratáló hatása is tökéletesen megfelel.
Sok kézkrémmel az volt a bajom, hogy nehezen szívódott be, és mivel irodában dolgozom inkább be sem kentem a kezem, mert utána minden ragacsos lett.
Az Yves Rocher kézkrémei nagyon gyorsan és maradéktalanul beszívódnak.
És amit még külön szeretek benne, hogy nem foglal nagy helyet a táskában, viszont sokáig elég ez a pici kiszerelés is, mert kevés kell belőle.
Amióta kipróbáltam csak Yves Rocher kézkrémet használok, eddig mindegyik illata tetszett, de ez a málna-borsmenta és a mangó-koriander a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Fantasztikus illata van, nekem a hidratáló hatása is tökéletesen megfelel.
Az Yves Rocher kézkrémei nagyon gyorsan és maradéktalanul beszívódnak.

loniekaet

2020. június 20.

Furcsa, hogy sok ember számára émelyítően erős az illata, nekem zavaró volt, hogy alig éreztem. Nagyon gyenge illata van, nem szívódik fel teljesen és nem is hidratál olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

norkak

2020. március 17.

A bodyshopos kézkrémemet váltottam le erre, legfőképp a kedvezőbb ára miatt, de természetesen az illata is segített a döntésben. Ugyan az extrém száraz kezemet egyszeri kenéssel nem hozza helyre, de napi 2-3 után szépen puhává varázsolta a bőrömet. Télen a kiszáradt ajkimr is használom, ha éppen nincsen nálam ajakápoló, valamint a nátha során kialakuló zsebkendő okozta orr kidörzsölődésre is csodaszer. Nem ragad, kissé vizes állaga van, de szerintem teszi a dolgát. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Gica81

2020. február 22.

A málna illat nagyon érezhető ezen a kézkrémen, a borsmenta már annyira nem. Egy kicsit a mentától szerintem szárítja is a kezemet, de ettől függetlenül egy négyest kap tőlem. Remélem a többit is lesz majd lehetőségem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.