Yves Rocher

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Mandarin, citrom és cédrus illatú élénkítő tápláló, krémes testápoló, mely egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Nem zsíros, krémes textúrája könnyen olvad, így intenzíven táplálja a bőrt, és kellemes illatúvá varázsolja. A bőr visszanyeri bársonyos tapintását és rugalmasságát.

Több mint 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Színezék, parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

bernadettu

2019. április 21.

Update: Tipikus nyári hidratálóként a hidegebb évszakban félretettem és újra elővéve már nem rajongok érte. Az illata nem ér meg ennyi pénzt és a hatása sem.

Augusztus végén a kasszánál az eladó mondta, hogy most akciósan lehet megvásárolni, különben még fel sem tünt, hogy ez a termékük is létezik. Meg sem szagoltam, felsorolta, hogy milyenek vannak és pont vettem egy citromos tusfürdőt szóval amellé választottam és isteni finom illata van. Eddig egyszer használtam, kicsit ragacsos érzetet hagyott a bőrön, de jól hidratál. Weboldalon megnéztem az eredeti árát és elég borsosnak gondolom, mert azért annyira nem extra, ráadásul zöldpontos termék, így kupont se lehet beváltani rá. Emiatt vonok le csillagot, különben nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

sorsi83

2017. augusztus 4.

Imádom! Csodálatos, intenzív illatú, finom, sűrű állagú krém. Lassabban szívódik be, de megéri. Remekül ápolja a lábszáram száraz bőrét is. Zsírosabb bőrre szerintem sok lenne mmdennapos használattal. Én csak ritkán használom egész testre, viszont a kezemet minden éjszakára ezzel kenem be, kész aromaterápia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

eniko04

2016. augusztus 3.

Kézkrémként használgattam, finom friss illatú, kicsit zsíros maradt utána a bőröm, de nagyon szerettem. Valahogy nekem sokkal jobban beváltak az Yves Rocher testápolói mint a The Body Shop-osok, de lehet ezzel egyedül vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Black Fairy

2016. június 1.

Lassan testápoló túladagolásom lesz, nyárra nagyon kellemes illata van, igazán frissítő, de úgy gondolom egyelőre indokolatlan lenne a megvásárlása, a későbbiekben viszont mindenképp megszerzem! :)
Nagyon finom illata van, nagyon gyorsan beszívódik, az állaga nagyon kellemes, és elég jól hidratál...engem picit a TBS "butított" testvajára emlékeztet...Vagyis hasonló hatás-minőség (az ára ennek jobb), de azért nem annyira nagyon kedvenc...Azoknak öt csillagot adtam, mert függővé tettek, viszont úgy érzem ez is megérdemli az öt csillagot, mert kategóriájában igazán remek termék...

(Egy másik illatot is próbáltam, a véleményemet átmásolom oda is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

(Egy másik illatot is próbáltam, a véleményemet átmásolom oda is.)

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.