KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat, a koriander illóolajat és a mangó kivonatot állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

TheGirl

2018. október 4.

Szerintem kellemes illata van, de talán egy picit túl erős. Hamar beszívódik.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Szerintem kellemes illata van, de talán egy picit túl erős. Hamar beszívódik.

Nayame

2018. szeptember 29.

Szeretem ezt a kis krémet. Táskában hordani praktikus a kis kiszerelése, nagyon klassz, nem tolakodó az illata, és gyorsan beszivja a bőröm. Télen nem árt, ha van mellé egy hatékonyabb kezkrem is, de napkozbeni egyszer-ketszeri használatra tökéletes.
UPDATE: sajnos a hidratáló hatása mégsem túl meggyőző, egy erős közepes kezkremnek mondanám, ahhoz viszont nem túl olcsó, úgyhogy sajnos lepontoztam.

Nayame
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Csobanka

2018. szeptember 27.

Nagyon jó termék. A mindennapi használathoz ajánlom, kellemes az illata, jó a kiszerelés, egyébként nem a hagyományos fém tubus, hanem műanyag, szóval környezetvédelmileg -1 pont, de őszintén szólva, használatra jobb ez. Ha az ember keze valóban száraz, akkor már nem a megfelelő hidratáló de átlagos időszakra szuper.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

ancsibancsi

2018. augusztus 20.

Kellesmes illat, praktikus táskába dobós kiszerelés, télen nem hidratál eléggé, de nyárra tökéletes :)

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Andrea1992

2018. augusztus 19.

Nagyon jo kézkrém. Jó illata van, hidratál gyorsan beszívódik nem hagy zsíros nyomot maga után

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

papeerzsepi18

2018. július 31.

Nagyon kellemes nyárias az illata és jól hidratált. Érdemes volt megvásárolnom.

papeerzsepi18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Nagyon kellemes nyárias az illata és jól hidratált. Érdemes volt megvásárolnom.

vrebus

2018. július 26.

Imádom az illatát és az állagát, hogy gyorsan beszívódik. Nem hidratál tartósan, de tavaszra, nyárra szerintem tökéletes.

vrebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Nialla

2018. július 3.

Az illata szuper, de a hidratáló hatásával nem vagyok megelégedve.Többször kell újrakennem a kezem, mint szeretném.

Nialla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Fuloporsi

2018. június 30.

Szeretem.Nagyon kellemes az illata.A többi illat is finom ebből a termékcsaládból de ez a legjobb.Tápláló kézkrém.Kicsit drága a 30 ml elég hamar elfogy,de néha szoktam venni.

Fuloporsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Valentine

2018. június 30.

Ajándékba kaptam. Az illata nagyon finom. Viszonylag hamar beszívódik. Utazáshoz tökéletes. Nálam aktualitásan a táskám állandó tartozéka. :) Már meg is vettem belőle az utánpótlást. :)
Télre szerintem kevés lesz. Emiatt az 1* mínusz. Nyáron és tavasszal azonban szuper.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.