Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2021. június 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat, a koriander illóolajat és a mangó kivonatot állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

Pingpongasztal

2021. szeptember 20.

Öcsémnek vettem, akinek nagyon érzékeny a bőre, nagyon viszket és nagyon könnyen szárad ki, ezért folyamatosan kenegetnie kell. Sokmindent próbált már és eddig csak a gyógyszertári kencék működtek nála. Egyszer pont egy yves rocher üzletben voltunk, ahol panaszkodott a kezére, hogy fáj én meg hirtelen felindulásból rámutattam ezekre a kézkrémekre, hogy válasszon. Ez a mangós ízlett neki a legjobban, így megvettem. Egy hét múlva mondta, hogy azóta is naponta használja és nagyon jó hatással volt a bőrére.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Rean519

2021. július 16.

Egyre jobban szeretem az Yves Rocher kézkrémeket. Hamar beszívódik, jó az illatuk (ez eddig a kedvenc az összes közül), és kis mérete ellenére egész sokáig elég és kis helyen elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

mankaa

2021. július 11.

Kedvenc kézkrémem: friss, gyümölcsös illatú, remekül felszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

vivitrius

2021. június 12.

Szuper illata van, gyorsan szívódik, puhítja a kezet, nincs visszamaradt érzés. Ugyanakkor nekem sajnos kevés és rohamtempóban fogy. Ahhoz viszont sokallom az árát, hogy 1 hete vettem és már a felénél járok :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

zdoreebaba

2021. május 30.

Abszolút kedvenc. Az Yves Rocher mini kézkrémjei közül a mangós-korianderes első helyen áll. Jól hidratál, gyorsan beszívódik. A mangót amúgy is imádom és ebben a termékben a lehető legtermészetesebb módon valósították meg. A korianderrel remekül harmonizál. Szuper, ahogy a gyümölcsöket különböző fűszerekkel vegyítenek Levett a lábamról. Egy igazi kuriózum. 🥭😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

ZsapirPepi88

2021. április 18.

Nagyon jol hidratal, mhova elfer, foleg telen nagy segitseg a kezeimnek. Az illatat nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Stefics

2021. április 13.

Mindig velem van a táskámban. Gyorsan beszívódik és kellemes az illata. Teszi a dolgát, puhitja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

kareszkata

2021. április 13.

Nagyon akartam szeretni, az llata fantasztikus, könnyű kis kézkrém, gyorsan felszívódott. Sajnos nekem is kevésnek bizonyult, rövid időn belül újra kellett kenjem, így nálam sem ez lett a befutó...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

BogiAnna

2021. április 13.

Az illatát nagyon szeretem de nem kiemelkedő a hatása. Rövid időn belül teljesen beszívòdik (ami jó) de utána olyan mintha nem is használtam volna kézkrémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Kikerics

2021. március 22.

Az illata fantasztikus, de kezkremnek nem annyira hatekony, nekem keves volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Az illata fantasztikus, de kezkremnek nem annyira hatekony, nekem keves volt.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.