Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat, a koriander illóolajat és a mangó kivonatot állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

pont

2019. november 11.

az illata szuper, a csomagolása cuki, pont ilyen kis táskába bedobós. a hatása viszont nem nagy szám, szárazabb kezekre nem sokat ér. inkább olyan jó időben elkenegetős krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Impulzus vásárlás volt, és nagyon nem bántam meg. Az illata fantasztikus: nem túl erős, nem tolakodó, kellemes, de érezhető. Nagyon jól hidratál, az elmúlt időszakban a kedvenc kézkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Marolin

2019. augusztus 23.

Karácsonyra kaptam egy kézkrémcsomagot, ez volt az egyik a vaníilás, olívás, kókuszos és az utolsót nemtommilyen mellett. Nekem ez volt a kedvencem, több okból is. Egyrészt isteni az illata, szinte a számban éreztem a mangó ízét az illat alapján, nagyon tetszik, sajnos már elfogyott. Kis kiszerelése miatt bármilyen táskában elfér, én mindig kétfélét hordtam a táskámban, hogy tudjam variálni az illatokat, emiatt viszont nem tudom megmondani, hogy mennyi ideig tart ki egy tubussal belőle. Mindenesetre nem nyomtam nagyobbat belőle egy borsószemnyinél, az elég volt, amíg újra kezet nem mostam. Inkább utazáshoz ideális, hogy legyen kéznél gyorsan valami. Bent az irodában van külön nagyobb kiszerelésű kézkrémem és testápolóm is, azokat lehet pacsmagolni napközben lelkiismeret-furdalás nélkül, ez az YR inkább csak egy kis praktikus különlegesség, ajándékba például szerintem tökéletes. A csomagolása is különleges, olyan, mint egy tubus festék, szép rajta a motívum, ez is plusz pont. Az ára nekem húzós és kicsi kiszerelésű, emiatt a 4*, de 1-1 darabot az illatuk miatt lehet, újravennék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

hdia

2019. augusztus 11.

Átlagos mind az illata, mind a hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Átlagos mind az illata, mind a hatása

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Finom illata van, viszont átlagosnak mondanám hatását tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Finom illata van, viszont átlagosnak mondanám hatását tekintve.

Kitti-91

2019. július 22.

Igazi nyári illat! 😊 sajnos nehezen szivodik be de engem az illat karpotol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Igazi nyári illat! 😊 sajnos nehezen szivodik be de engem az illat karpotol!

macooka

2019. július 20.

Nem vagyok egy nagy kézkrémes, mert alapból nagyon puha bőröm van, de ezt megszagoltam a boltban és képtelen voltam otthagyni. Isteni mangós illata van, ami sokáig megmarad a kézen felkenés után. Nem kenek belőle sokat, épp csak egy kis nyomást és nagyon szépen beszívja a bőröm. A hidratáló hatásáról az előbb említettek miatt nyilatkozni nem tudok, de rosszat nem tesz a bőrömmel az biztos. Szerintem újra fogom venni az illata miatt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

olivia7

2019. június 14.

Finom és kellemes illata van, de nem szívódik be teljesen és száraz bőrre édes kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

alphecca

2019. június 13.

Kellemes illatú, de száraz bőrre kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Kellemes illatú, de száraz bőrre kevés.

sophiie

2019. május 31.

Nagyon finom illata van és jól is hidratál. Viszont nem szívódik be rendesen és kicsit olajos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.