Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: horanett92, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2018-as nyári limitált kiadás

Trópusokat idéző, nyári illat marakuja és gyömbér keverékével.

Yves Rocher Maracuja EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Moncherrys

2021. február 16.

Jó nyári frissítő illat,de semennyire nem tartós sajnos ,inkább permetnek mondom mint EDT-.nek Ajándékba kaptam, így elfújom,de nem venném meg magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

beachvibes

2020. április 30.

A tökéletes tavaszi/ nyári vidám, önfeledt, felszabadult illat. Érződik a gyömbér és a maracuja is, nagyon egyedi illata van, egyértelműen felismerhető. Friss, savanykás, de ugyanakkor valahol édes is. Egészen tartós, órákig megmarad, a hajamban pedig még másnap is érezni. Nagyon szeretem, megy a max csillag!🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

mellesleg

2019. július 18.

Tavaly kaptam szülinapomra és még mindig van benne egy kicsi. Imádás. Szerintem tartós, reggel 6kor fújtam és még most is határozottan érzem magamon. Friss, kicsit fanyar nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Pampilla

2018. augusztus 13.

Nem túl karakteres a maracuja illata,de ez nem is baj nyáron. Tartósnak nem mondanám, legalábbis én magamon nem igazán érzem,csak a kifújás pillanatában. Júniusban kaptam a szülinapomra,úgyhogy nekem ez a '18 nyári illatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Dancyy

2018. július 19.

Fincsi friss illata van, de nem EDT-nek mondanám, inkább test/hajpermet :)
Ár-érték arányban szerintem jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Fincsi friss illata van, de nem EDT-nek mondanám, inkább test/hajpermet :)
Ár-érték arányban szerintem jó :)

vikihollo

2018. július 16.

Isteni illata van. Tipikus NYÁR!!! Nem egy tartós ( vagy az orrom szokja meg nem tudom ) viszont nagy kiszerelés így fujkálom is rendesen :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

angimay

2018. július 12.

Igazi nyárias az illata.Sok van benne, egyszerre sok is jön belőle, de én javarészt testpermetnek használom, szóval nekem nem baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

ilovebeauty

2018. július 9.

Tényleg maga a nyár ez az illat! Nem mondom, hogy nagyon tartós, de azert nem vészes. Csak a tartósság miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Arcsy

2018. július 4.

Nagyon jó nyári illat. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon jó nyári illat. Szeretem

Manitabarbara

2018. június 17.

A tökéletes nyári illat! Friss, könnyű, trópusi illatú. Szerintem közepesen tartós. Bár van olyan,hogy este is megcsap az illata. Ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol