Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

"Végre egy rúzs, mely matt színű, mégis kényelmes! A Matt hatású prémium rúzs kaméliaolajjal gazdagított textúrája regenerálja az ajkakat, így egyszerre élvezheti a matt hatást és a kényelmet, akár 8 órán át."

8 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: KissMicu
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten belül szinte bárhová el tudom vinni, de szívesen postázom is (akkor ár+posta költség)
Yves Rocher 6 db-os sminkcsomag
Ár: 5500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új és bontatlan termékek , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

mokkalany

2021. augusztus 17.

Bevallom, nem igazán hittem el, hogy az YR-nál tényleg bio termékek vannak (my bad...), de úgy látom, ebben a rúzsban sem műanyag, sem más káros anyag nincs. Az is nagyon tetszik, hogy akad igazi lazacos-korallos nude árnyalat, ami máshol ritkaság. Nem annyira tartós, inkább erősen pigmentált. A sima Premium szériából (ami nem matt) viszont isteniek a meleg nude színek, és bár fényesebbek és krémesebbek ennél, sokkal tartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

HHH97

2020. november 18.

Összegyűltek a pontjaim, ezt választottam ajándéknak. Így, hogy teljesen "ingyen" volt, okés darab, tetszik az árnyalat (156), de magamtól biztosan nem fogok ilyen terméket venni. Egyáltalán nem tartós, nagyon nehéz szépen felapplikálni (túl kemény a rúzs, nehéz a száj körvonala mentén maradni), ha vásároltam volna, sajnálnám érte a pénzemet. Vannak ennél olcsóbb és sokkal jobb rúzsok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

KisTigris

2020. október 14.

Féláron vettem, úgy is drága. A drogériás essence rúzs is ennyit tud. Ok, kipróbáltam, tanuló pénz volt, nem veszem újra. Nekem a szaténos 112-es árnyalat van meg, a színe szép nude. Nem fed teljesen, el is mászkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

mlrgreta

2020. július 7.

Számomra táskám kötelező darabja! Szép tartós kissé mattrúzs! Mellesleg a csomagolása is letisztult környezetbarát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

CeCeDrake

2019. szeptember 18.

Adventi naptárban volt a 156-os.
2x annyiba került az egész naptár, mint 1 db rúzs került volna.
Nem vagyok egy nagy rúzsos, de ez a szín kifejezetten tetszik.
Csomagolás: átlagos drogériás
Illat: extrán jó
Szín: pigmentált
Tartósság: 2/10
Ami miatt mérges vagyok, hogy mattnak van írva, de ez nem matt.
A színe és az illata kap 1-1 csillagot, de mint rúzs ezt inkább kerüljétek el :-D főleg teljes áron. Kuponnal, vagy pontokért oké, ha valaki kíváncsi, de én abszolút nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Adventi naptárban volt a 156-os.
2x annyiba került az egész naptár, mint 1 db rúzs került volna.
Nem vagyok egy nagy rúzsos, de ez a szín kifejezetten tetszik.
Csomagolás: átlagos drogériás
Illat: extrán jó
Szín: pigmentált
Tartósság: 2/10
Ami miatt mérges vagyok, hogy mattnak van írva, de ez nem matt.

dundicat

2019. augusztus 6.

Két színem is van, nagyon olcsó volt és kettőt is vettem, kár volt. Sajnos sosem használom. Extrán nem tartós, és véletlenül sem matt. Nagy mellényúlás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

CrazyHairDontCare

2019. június 4.

Ha nem ajándékba kaptam volna egy ismerőstől, akinek nem kellett, mert túl élénk, és a saját pénzemből vettem volna, most nem kicsit lennék azért csalódott a teljesítményével.
- Nagyon pigmentált, csodás a színe (nekem a 156-os árnyalat van meg).
- Tartósság szempontjából nem egy nagy szám, a buszon egyszer kifújtam az orrom és a negyede már nem volt fenn.
- Jobban szárítja a számat, mint más matt rúzsok. Sőt azzal pláne nem megbocsátó, ha nem tökéletesen hidratált az ember ajka. Voltak részek a számon, ahol kb 10x át kellett mennem, hogy fedjen.
- Csomagolása alapján nem igazán lógna ki bármelyik drogéria polcairól, de nekem ettől függetlenül is tetszik (nem tört össze a kupak a táskámban vagy valami, mint azt egyszer egy drogériás rúzsom tette velem).
- Az illata valami mennyei, parfüm formájában is szívesen megvenném.
Nálam nem "újravevős", ha valakinek nagyon tetszenek az árnyalatok, akkor inkább a dupe-olást javasolnám mielőtt még ennyit kiad érte (nem vagyok ellene hogy high-end árat fizessen az ember egy high-end termékért, de akkor legyen a minőség is high-end).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

- Nagyon pigmentált, csodás a színe (nekem a 156-os árnyalat van meg).
- Az illata valami mennyei, parfüm formájában is szívesen megvenném.

krysztasz

2019. február 24.

Szerintem a környezettudatosság miatt egyszerű a doboza, hiszen ez fontos az Yves Rochernél. Nekem megfelel, a rúzs színe, tartóssága és a doboza is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Szilviblue

2019. január 24.

A kedvenc rúzsom! Az alapozó termékkel szuper tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

A kedvenc rúzsom! Az alapozó termékkel szuper tartós!

Blackpanther

2019. január 19.

Visszafogott barack árnyalatot vásároltam. A szín gyönyörű, közepesen tartós. A rúzs nem szárít, kellemes viselni. Újra fogom vásárolni, illetve más árnyalatokat is ki fogok próbálni. Egyedül a csomagolása lehetne esztétikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.