Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2013. február 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

rekav11

2018. december 27.

A bambuszossal ellentétben ennek még az illata sem jött be, s u.olyan rosszul habzik. Ide is leírom: és ez az a márka, amit tipikusan próbálnak luxustermékként eladni, de közben semmivel sem jobbak a termékei egy drogériásnál. Meg sem közelítik az igazi magas minőségű termékeket. Oké, nem is olyan drága, mint egy L'Occitane, egy Body Shop, egy Lancome, egy Vichy... hosszan sorolhatnám, viszont a drogériás (DM-es Rossmannos) cuccoknál jóval drágább, miközben semmivel sem jobb, sőt... Jó a promója a szépen elrendezett saját kis üzletekkel, ezen a téren hozza a nagy márkák feelingjét, az ember még örül is, milyen olcsó azokhoz képest, de a minőség hibádzik, azt nézve már nem is olyan jó az ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

zentami

2016. július 8.

Ezt vittem magammal a tengerparti utazásra. Nagyon bevált! Az egész napos tengerpartozás után kellemes, nyugtató és hűsítő érzés volt vele letusolni. Idén nyáron tuti ezt fogom használni :)) Nekem állagra és illatra is bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 8.

Akane

2013. július 14.

Ez a kedvenc tusfürdőm! Az állaga enyhén zselés, kicsit nehezebben habzik, de nagyon jó illata van és puha lesz utána a bőröm! :) Újraveszem, pláne, hogy most akciós. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

pöttömpanni

2013. február 6.

Nagyon finom az illata és tusolás után eléggé sokáig lehet érezni a bőrön és nagyon jól hidratál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

ljudith78

2012. október 2.

Lehet még kapni ezt a tusfürdőt??? A Duna Plazaban lévő üzletben azt mondta az eladó hölgy, amikor kerestem, hogy ez megszűnt (az ugyanilyen deoval együtt), és a Bio aloe veras van helyette (az meg nekem nagyon nem tetszik, illatban meg sem közelíti ezt). Nagyon sajnálnám, mert nekem ez amolyan tisztaságillat, akkor használom, amikor nem vágyom semmi extrém illatra tusoláskor. Ti hol veszitek Budapesten?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Baboo

2012. október 2.

Már a lótuszvirágosat is imádtam. Nagyon finom illata van, nekem elég tartósnak is bizonyult. Tényleg hígabb, mint a többi tusfürdő, de nekem ez is bejön, legalább nem ragad tőle a bőröm. Az tény, hogy gyorsan fogy, de hát ez egy tusfürdő. Nálam 5-ös ő is. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Nellus

2012. július 25.

Ma használtam először, és nekem egy pici csalódás. Rettentő híg, és bár nagyon jó az illata, elég hamar elillan. Nekem annyira nem is habzott. Nem lesz a kedvencem sajnos. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

daphne

2012. július 19.

Imádok mindent, amiben aloe vera van. Nyáron napozás után egy frissítő zuhany elengedhetetlen kelléke. Jól habzik, de mint az összes Jardins de Monde tusfürdő, ez is nagyon híg, és hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

meaviolet

2012. június 19.

Nagyon jól habzik, és isteni frissítő illata van. Nem az a mű, hanem az igazi "friss" illat - nem tudom, elmagyarázni na :o) A golyós stifttel vagy a Dove uborkás és teafás dezodorával kiegészítve igazán frissnek és finom illatúnak fogod érezni magad tőle. Még jobb, ha egy ilyesmi illatú arcradírod / lehúzód / lemosód is van hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid