Yves Rocher

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

1. Narancsbőr elleni hatás: A zöld kávé magkivonata. Háromszor hatékonyabb, mint a koffein. A zöld kávé magja segít a zsírsejtek lerakódásának megfékezésében, így a körvonalak simábbak lesznek.
  2. Karcsúsító hatás: A zöld tea polifenoljai. Az Yves Rocher felfedezte a zöld tea és a zöld kávé együttes kivonatának erejét, mely a lerakódott zsírréteg akár 70%-ára is kifejtheti hatását. Az eredmény láthatóan karcsúbb alak.
  3. Feszesítő hatás: A tigrisfű. A vonalak karcsúsításához először a szöveteket kell feszesíteni. A kollagén hatását erősíti a glikozidokban gazdag tigrisfűkivonat, melynek köszönhetően a bőr visszanyeri feszességét.

Barackfaviragi

2015. február 12.

40%-os kedvezménnyel én is beruháztam egy ilyen krémre, pontosan azt nyújtotta, amit vártam tőle. Miután bekentem magam egyből simább lett a bőrfelszín, néhány használat után szépen feszesít, bár a narancsbőrt eddig nekem nem halványította, de bizakodó vagyok, még nincs 1 hete, hogy használom. Nálam ugyanilyen hatást ért el a Nivea Q10-es testápoló, aminek kedvezőbb az ára és finomabb az illata is. De ez mégiscsak Yves Rocher, és mint a márka elfogult szerelmese, így jár az 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

biondi

2014. november 4.

Megvettem végülis, gondolom ez ugyanaz, legfeljebb a csomagoláson a szöveg elhelyezése más. Eddig nagyon bevált, 4-szer használtam, és már most látom, mintha feszesebb lenne a bőröm, és a narancsbőröm is halványult, el se hiszem!! Diéta és mozgás mellett használom, és így is fogom. Normál áron elég drága, én viszont 40%-kal olcsóbban vettem meg (egyrészt a Duna Plaza kuponfüzetében is van Yves Rocher-kupon, másrészt mivel most lettem törzsvásárló, két hónapig érvényes kártyát kaptam, ugyanúgy 40%-os kedvezménnyel), így teljesen megérte. Büdösnek büdös, tényleg vizes fű szaga van, de mindegy. Gyorsan beszívódik, 3-4 perc maximum, és lehet is öltözni, én naponta kétszer használom. Ha elhasználtam 1 tubussal, még írok véleményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Akane

2014. február 3.

Ma kezdtem el használni, tornával kombinálva, egyelőre tetszik, bár nem kentem be vele minden problémás területet, mert először azt kell kipróbálnom, hogy nem viszketek e tőle, ami nálam sajnos sok YR terméknél előfordul, de szerencsére nem mindegyiknél, és amelyiknél nem az nagyon beválik. Majd update-elem, hogy mit tapasztalok. Megelőlegezek 4 *-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

czombam

2013. november 25.

Az általam ezidáig használt karcsúsító krémek közül határozottan ez a legjobb. A nem túl dúrva narancsbőrömet erősen halványította. Az illata számomra ugyan érdekes, de nem rossz értelemben. ;) Viszonylag gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőröm. Az ára valóban húzós, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Erzsan

2013. április 22.

2 hete használom a krémet és a narancsbőröm ha lépek sem látszik annyira mint korábban. Nem igazán hittem a saját szememnek, ezért mások véleményére is kíváncsi voltam mielőtt itt véleményeztem a terméket. A karcsúsító testradírral együtt használom és nem lehet edzésnek mondani a kéthetenkénti 5 km-es futást amit az eredmény elérése érdekében csinálok.
Az illatát nagyon szeretem, könnyen beszívódik, nem ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Az illatát nagyon szeretem, könnyen beszívódik, nem ragad.

zoraoff

2012. augusztus 26.

Nagyon jó kis termék! Mindegyik hasonló tele van olyan mesterséges anyagokkal, amiktől már ha elolvasom a nevüket, akkor csalánkiütésem lesz. Nyárra végre leakciózták, így meg is tudtam venni magamnak. Nagyon jól simítja a bőrt 3-4 használat után is, én tornával kombinálom persze, meg vegetáriánus is vagyok, lehet ezért hat ilyen hamar, de nagyon jó illata is van. Kicsit kávésnak tűnik, kicsit teásnak, de mintha a frissen nyírt vízes fű illata is keveredne benne. hmmm:) augusztus 31-ig még akciós, szerintem próbáljátok ki! Egyetlen hátránya, hogy bekenés után pár percig nem szabad semmire ülni, és öltözni sem. Én már tudtam előre, szóval nem lett belőle gondom, de ezt ne felejtsétek!;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

amyesther

2012. augusztus 9.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Az első kifogásom, hogy csak sajnos akkor tudtam megvenni az elsőt, mikor a törzsvásárlói kártya harmadik szintjére érkeztem, különben négyszeresen túlárazott.
Furcsa színe van.... :D
Barnás-zöldes árnyalokban ''pompázik'', attól függően, hogy mennyire rázom föl használat előtt.
Az illata tetszik! :)
Hamar beszívódik, puha, selymes érzetet hagy maga után.
És fogytam is!! :)))
Narancsbőrrel szerencsére (most) távoli kapcsolatban állok, de a striát halványítja.
Szóóóval állapodjunk meg egy négy csillagban, oké?
Mégiscsak Yves Rocher. (Mindig ő nyer!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Furcsa színe van.... :D
Az illata tetszik! :)
Hamar beszívódik, puha, selymes érzetet hagy maga után.
És fogytam is!! :)))
Szóóóval állapodjunk meg egy négy csillagban, oké?
Mégiscsak Yves Rocher. (Mindig ő nyer!)

SmilingfullyB

2012. június 13.

Nagyon tetszik ez a krém. Már a második tubussal használom. Az eddig próbáltakkal összehasonlítva, sokkal jobb. Sportolás, zuhany, szauna, zuhany után használom, de volt olyan is amikor csak zuhayn után. A bőrfelszínem tényleg simább, feszesebb lett tőle, abban nem hiszek hogy cm-eket fogyasztana a krém önmagában, mert nem is, aki ezért veszi, annak inkább a kondibérletet javaslom. Ha pedig tartós eredményt akarunk, ahhoz minden esetben életmódváltással kell párosulnia a kenegetésnek. Ha néha celulit masszázsra is benevezünk akkor valóban lehet vele eredményeket elérni (a többi hasonló szép reményekkel kecsegtető krémnél ilyen esetben sem láttam változást, annyit sem ért mint egy sima testápoló). Felkenés után várni kell néhány percet míg beszívódik, bár minél hosszabb volt a zuhanyozás és minél jobban kinyíltak a pórusok annál hamarabb szívódik fel (bár ez egyértelmű...). Amit leírtak azt hozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Panda

2012. május 2.

Alig várom, hogy Yves R. üzlet közelébe jussak és beszerezzek 1-2 újabb adagot, eddig messze ez a legjobb krém amit próbáltam, nagyon szépen simítja a bőr felszínét, emelett feszesebb is lesz a kezelt terült- olyan mintha collagénnel töltené fel, családom is észrevette a változást ahol használtam (persze ez lehet egyén függő is,meg életmód függő is- lehet h tv előtt önmagában akkor hatást nem fejt ki mint vmi féle sporttal egybekötve)
Felvitel után várni kell min 5 percet mert különben meg fogja a ruhát amit felvesztek, meg mindent amihez hozzáértek- és kissé furcsa szaga is van de ez mind mellékes a hatás tükrében!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

kedane86

2011. augusztus 23.

Ami a hatásoknál le van írva, az mind úgy is van :) Nálam csillagos ötös ez a krém (kár, hogy ilyen drága)! Ezen kívül nagyon hamar felszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Sodium Mannuronate Methylsilanol, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.