Yves Rocher

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Egzotikus illat, ami a kék lagunák illatát idézi elő a Tiaré virág. Csukd be a szemed, végy egy mély lélegzetet - és élvezze a kis "Csendes-óceánodat" otthon"

Ár: 1.200 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Ár: 3490 , Eladó: GNóri
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/foxpost

mintberry.crunch

2020. június 20.

Vásárlás mellé igen olcsón jutottam hozzá, magamtól ki sem próbáltam volna. Beleszerettem az illatba, igazi naptejes, nyári, pont jól édes, nyaralós illat. Sajnos nem különsebben tartós, locsolni kell. Nem hasonlít a tipikus YR illatokra, és ez pozitívum. :) Eredeti áron nem venném meg, de akcióban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Pampilla

2020. február 4.

Azt hiszem egy régi Avon illatra,a Tahitire emlékeztet,amit imádtam és nosztalgikus nekem. A 2000-es évekre emlékeztet.
Nagyon tartós és kevés kell belőle. És végre nem egy egyenyvesrocher illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

Nagyon tartós és kevés kell belőle. És végre nem egy egyenyvesrocher illat!

csicsike

2019. április 19.

Bubusnak és a tobbieknek, akik nem tudják, milyen a tiaré virág illata - nagyon édes, nagyon tomény és nagyon egzotikus.. ahogy olvasom a hozzászólásokat, sztem pont o az, ami néhányatokat zavarja. Én megvettem (az egész családot), illetve ahogy otthon korulnéztem, évek óta csupa tiaré és pluméria az osszes tusfurdom (The Body shop, Douglas, Nivea, Avon, Balea, YR, stb, majdnem mindenki hozta már ezeket a virágokat más-más kompozícióban). Ez az illat egy csodálatos polynéziai nyaralás illata, ahol napfény, virágok, pálmafák, fehér homok és szerelem keverednek.. számomra legalábbis a tavalyi Bora Bora-i utamat idézi, pedig ott és akkor nem is volt velem, viszont a szállodánk (és minden bolt) tele volt Monoi de Tahiti olajjal, ez pontosan annak az illata (kókuszolaj tiaréval illatosítva, se tobb, se kevesebb). A tartossaga nyarra megfelelo, sztem amugy nagyon hasolit ra az Orsay uj Sunshine illata (azt is beszereztem :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Bubus06

2019. április 3.

Update:

Adok neki még egy csillagot, mert egy szép nyárra emlékeztet, és egy személyre..:)

2018. július 24.

Finom illatú, bár nem tudom milyen natúrban egy tiaré virág illata..,Tényleg kicsit naptejes DE SEMMI kókusz vagy egzotikus édes mellékzönge nélkül. Szerintem egyszerű sima virág illat lehet. Szappanos--(Nivea meg más krémes) naptejes--fülledt--virágos--orientális--évszakfüggetlen.

Én szívesen használom majd ősszel-télen is..De nem fogok sírni ha elfogy a 20 milim. Annyira nem extra ez a cucc. :/ Magával ragadósabb, különlegesebbnek gondoltam..

Pozitívum hogy tartós és nincs bóvli kínai boltos pacsulis parfüm leszáradása.

Annyira kíváncsi lennék a 2016-os Karácsonyi limitált szériás körte-kakaós és fűszeres-mandarin illatra de már lekéstem róla.....:( Csak tavaly ismertem meg ezt a márkát és a 2017-es széria gagyi '....' volt, na..Úgyhogy még mindig a kókuszos EDT a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Update:

2018. július 24.

Pozitívum hogy tartós és nincs bóvli kínai boltos pacsulis parfüm leszáradása.

csikosmatyas

2018. július 7.

"Balatonozáshoz" vettük a nyárra. Arra tökéletes. Csecse pici üvegcse iszonyat tartós napolaj illattal.

Picike ezért bárhol elfér. A viselése nem korfüggő az összes csajszi tudja fújni. És a legfőbb érv, olyan az illata mint a napolajnak (nem naptej) ami amúgyis elnyomna mindent ezért egy drága parfüm főleg strandolni csak pénzkidobás lenne.

Lehet elkeveredtem vagy ez új verzió. Nekem 20 ml-sben van, 990 ft volt, vagy csak atcsomagolták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

Erina

2018. július 5.

Végre egy olyan illat, amely tényleg visszaadja a naptej illatát egy kis virágossággal. Tartóssága is meglepően jó. Nekem bejött ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Luna1024

2018. február 27.

Nálam borzalmasabb üzletember nem létezik, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy itt van feltéve ebből az illatból egy eladó példány - történetesen az enyém -, én meg jöttem szegényről nem túl jókat írni. :D :/ Szóval, ami miatt eladásra szántam ezt a már nem kapható, ritka illatot, az a következő: nekem rettenetesen agresszív és műanyag. Az a típusú illat, aminek egyszer beleszagolsz a kupakjába, és azonnal ostrom alá veszi a szaglóhámodat, utána meg vagy 10 percig nem juthat be mellette semmi más illat... Imádom a trópusi illatokat, és már jó pár hónapja a tökéletes kókuszillatot igyekszek megtalálni, így jutottam el hozzá is, de nem és nem: ez még mindig nem az, amit keresek... Tulajdonképpen tiarés-egyéb fehérvirágos naptej illat, de abból is a - bocsi - rettentő gagyi fajta: szintetikus, erőszakos, természetellenes, és leginkább túl intenzív. Én olyasmit keresek, mint amilyen pl. a forró nap által felhevített bőr illata, vagy mondjuk a Soliteint naptejé (ah, azt nagyon elfogadnám parfümben <3), de ez ennél sokkal természetellenesebb... Az intenzitása miatt nyáron elképzelhetetlen a számomra, télen viszont nem hordok ilyesmiket. Akkor most mit kezdjek vele...? :/
Előnyére szól, hogy levakarhatatlan, tehát tartós, bár ennek most nem tudom, örüljek-e vagy sem... Mindenesetre, egy pluszpontot megér.
A tökéletes nyári illat keresése továbbra is folytatódik a számomra, mert ez nagyon messze áll tőle... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Chrissy

2017. szeptember 14.

Régebben volt az YR Monoi családjából testápoló olajam és imádtam, szerettem volna a parfümöt is megszagolni, de már csak nehezen elérhető, így nem volt rá lehetőségem, egészen tegnapig, amikor is egy KM-es csere során a nagyon kedves cserepartnerem elhozta a saját példányát és kipróbálhattam (ezúton is köszönöm Julcsi!).
Amire számítottam: egy egzotikus, virágos, naptejes, kókuszos, tengerparti napfény és napsütötte homok illatát árasztó parfümre.
Amit tapasztaltam: ütős, erős, elsőre borzasztóan szintetikus, kicsit kókuszos és vaníliás Wunderbaumos taxiszagú katyvasz, jázminnal és monoi virággal megspékelve. Semmi lágy naptejesség, semmi napfény, homok meg tengerillat.
Persze a városban, hideg szélben, felhősödő ég alatt ment a tesztelés, ez nyilván nehezítő tényező, ha ezt az ember a pálmafák árnyékában a fehér homokban mezítláb szagolja, a tenger morajától kísérve, sunshine-holiday feelinggel a szívében, akkor biztos vagyok benne, hogy másképpen veszi ki magát. (Julcsi, legközelebb a Bahamákon találkozzunk, vagy Irma miatt legyen inkább Bali).
Szóval, ha nem ismered ezt az illatot, akkor ne hidd, hogy ez egy minden nap használható parfüm, vagy olyan illat, amit hangulatodtól függően akár mínusz tizenötben is viselni tudsz és elhozza Neked a nyarat. Szerintem ez nem így működik ennél az illatnál. Ez strand illat, amit a strandon kell használni, ahová nem a Chanel number valamennyit fújod nyilván. Ott viszont megállja a helyét és elhozza azt az egzotikus feelinget, ami a nyár tetején a diadém.
Intenzív illat és tartós is, hazafelé a kocsiban teljesen átjárta a légteret, a férjem ki akart rakni rögvest, neki ez sok volt.
De igen kellemes illat lett belőle. Becsukott szemmel, visszaemlékezve 1-1 egzotikus helyre, ahol jártam valóban kellemes illatnak éreztem a végére, nagyon szépen kijött a monoi sajátos illata. Ha nem áll módodban ezt a parfümöt tesztelni keress monoi olajat vagy kivonatot és szagold meg, mert leginkább ezt érezni 10 perc után ebből a parfümből. A monoinak nagyon különleges illata van, egzotikus, édes, kicsit fullasztó. Ha ezt nem bírod, akkor ez a parfüm sem fog tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

zita.czinege

2016. szeptember 20.

A vélemények, a reklám alapján nagy reményekkel vettem meg látatlanul. Napfény, sunsine, holiday hajrá! - gondoltam. Hát nekem jó nagy csalódás volt. Imádom az édes-kókuszos-vaníliás illatokat, de ez nem igazán olyan. Még csak egy fincsi naptejre sem emlékeztet. Van benne valamilyen zavaró mellékzönge, kifejezetten olcsó kommersz érzetet kelt. Talán tusfürdő illatnak mondanám, abból is a mű mangó-papaya-beach vonalra emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

klau810614

2016. június 15.

Ő is közelit a fincsi naptej illat felé de nekem nagyon tömény .Viszont brutál tartós! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.