Yves Rocher

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Narancsvirág, levendula és keserűnarancs illatú relaxációs tápláló, krémes testápoló, mely egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Nem zsíros, krémes textúrája könnyen olvad, így intenzíven táplálja a bőrt, és kellemes illatúvá varázsolja. A bőr visszanyeri bársonyos tapintását és rugalmasságát.

Több mint 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Színezék, parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Timitami

2018. február 19.

Tényleg tápláló testápoló ez, nagyon kellemes viselet lesz a bőr tőle, kellően hidratál, semmi húzódás, semmi szárazság. Kemény krém, mégis tök jól elkenhető a testen, finom az illata - hasonlít az edt-jére, de picit különbözik attól, amit annak tudok be, hogy más az állag. Nem azt mondom, hogy órákig illatozik utána a bőröm, de azért egy ideig kellemesen, nem erősen érezhető az illat. Annak dacára, hogy kemény krém, pikk-pakk beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, ahogy korábban is írtam, kifejezetten jó viselet a bőr tőle, olyan, mintha mélyre hatolna ez a krém, valahogy kényelmesebb a bőr, rugalmasabb, ilyet még testápolótól nem éreztem, semmihez sem fogható a bőr tőle. Télen nagyon jó választás a tápláló hatása miatt, az illat miatt pedig melegebb hónapokban is jó, mert üde, könnyed az illat, legalábbis számomra az. Némileg valóban pihentető is, bár én reggel is szoktam használni, nemcsak esti tusolás után, mert ezt az illatot én nagyon szeretem, az edt is megvan és használom azt is, ezzel a testápolóval kifejezetten kellemes. Csak ne lenne ennyire drága! 3200 forint 150ml testápolóért finoman szólva is borsos, és sajnos törzsvásárlói kedvezménnyel nem vehető meg, mert úgynevezett zöld pontos termék, vagyis sosem akciós. Nem mondom, hogy nem fogom újra megvenni, mert szeretem, de azért az ára miatt meg fogom fontolni, hogy mikor veszem újra meg még akkor is, ha közepes ütemben fogy, se nem gyorsan, de nem is lassan fogyó krém ez. Mindazonáltal nem pontozom le, mert a termék tudja, amit állítanak róla, remek, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Mesi13

2017. április 18.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, hogy lefekvéskor ezzel aludhassak el. Isteni finom, nyugtató, és sokáig érezhető. A krém maga elég sűrű, de jól kenhető, hamar beszívódik. Féltem, hogy zsírosítani fog,de szó sincs erről, reggelre selymesen puha és sima a bőröm. Remélem, kitart egy darabig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

noori

2016. június 4.

Nagyon jó kis testápoló nyárra, örülök, hogy kihozta az Yves Roche. Elsőnek meglehetősen sűrűnek tűnik (kicsit balzsamra hajaz az állaga), de könnyen olvad, nem hagy zsíros érzetet maga után, jó/jobb időben nekem elég a bőrömre. Az illata pedig valami zseniális, először erős benne a narancsvirág, aztán jön elő a többi illat benne, és olyan zöldes-friss lesz, este csak ezt használom :) Már csak azt sajnálom, hogy a tusfürdője nem teljesen ugyanilyen illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.