Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. május 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Növényi Lábápolás levendulás lábápoló balzsam

Bőrkeményedésekre és nagyon száraz, sérült bőrre. Karité vajban gazdag, mely intenzíven ápolja lábát. Használja heti egyszer-kétszer.

wildrose

2020. március 23.

Csodás, intenzív levendulaillatú krém, bár az alkohol eléggé kiérezhető. Könnyű állagú, gyorsan és teljesen felszívódik, de szerintem nem táplálja a bőrt eléggé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

baksirozsa

2019. április 1.

Eléggé ki tud száradni és repedezni a sarkam a rendszeres karbantartás ellenére is (körmös és pedis vagyok) Heti egyszer éjszakára használom és pihe-puha a lábam. Kevés kell belőle így a kis mérete senkit ne riasszon meg, hónapokig elég lesz! Ha sokat kensz belőle nem szívódik be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Ann86

2019. január 9.

Az eddig használt lábápolók közül számomra a legjobb. Egy borsónyi mennyiség elég belőle és szuperül hidratál. Hamar beszívódik, ezért használat után nem marad "csúszós" érzet, mint a legtöbb lábápoló után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

BlackVelvet

2018. június 7.

Akciósan vettem, egy próbát megér alapon. Nos, igen kis kiszerelésű, de annyira kevés kell belőle, hogy nagyon sokáig elég lesz. Az illata csodás, levendulás. Bármilyen hihetetlen is, de eddig egyszer használtam, tegnap este, viszont az eredmény már most szembetűnő.
Elképesztő. Imádom. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Elképesztő. Imádom. Megéri az árát.

PaNel95

2018. február 27.

Törzsvásárlói kedvezménnyel vettem. Teljes áron a mennyisége miatt nem akartam megvenni, mert azt gondoltam, hogy egy teljesen hétköznapi krém állaga van. Azonban nem! Nagyon gazdag, tömött krém.Egy borsószemnyi mennyiség elég a sarkamra, így nagyon sokáig elég lesz majd. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsit várni kell, míg beissza a bőr a krémet, hiszen eléggé nehéz krém. Ezért én lefekvés előtt használom 2-3 naponta.
Jól hidratál, puhák lesznek a sarkaim.
A kis kiszerelés pedig ne tévesszen meg senkit. Nagyon is megéri a teljes árát is kiadni érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Jól hidratál, puhák lesznek a sarkaim.

dandelion

2018. február 2.

Nagyon hidratáló, kicsit zsíros krém. Valódi levendula illata van, ami számomra nagy meglepetés, mert az általam eddig használt "levendulás" termékek mindegyikén érezni lehetett, hogy köze sincs hozzá. Az ára nagyon borsos, a kiszerelése viszont nagyon kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Adrienna

2017. október 16.

Imádom az illatát, nagyon jól hidratál és puhává teszi a talpamon a bőrt. Minden este lefekvés előtt masszírozom a talpamba, heti 1 alkalommal használom hozzá a lábradírját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Hennus81

2016. október 17.

Nagyon kellemes levendulás illata van. Jól hidratálta a lábamat, bár lehetne kicsit nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

senskin

2016. szeptember 20.

ez is jó termék, szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

ez is jó termék, szeretem az illatát is.

eszterke

2016. augusztus 25.

Lehet, hogy nem eléggé száraz a bőr a lábamon :D de számomra feleslegesen zsíros ez a krém. Különösebb hatását nem érzem, esténként kenem vele néha a talpam, lábfejem. Egynek jó, de nem veszem újra,az biztos. Az illata finom, valódi levendula illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>