Yves Rocher

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csaktom, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Az öregedésgátló arcápoló 50-es fényvédő faktorral védi az arcbőrt a káros UVA/UVB sugárzás ellen, és megóvja a nap okozta öregedési jeleitől. Az arcbőr intenzíven hidratált és simább lesz, emellett visszanyeri rugalmasságát és feléled.

ESzaboFanni

2019. október 3.

Elég sűrű állagú krém, lassan szívódik be és hagy némi fényes réteget a bőrön, de az a nap folyamán szépen elhalványul és nem zavaró. Kiszerelése miatt válaszottam, a pumpás megoldás is tetszik, utazáshoz praktikus méret. Akciósan vettem, eredeti áron nem biztos, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Holdsarlo

2019. augusztus 21.

Akciósan vettem, mert teljes áron azért elég drága. Naponta használom az arcomon és a mellkasomon és még nem égtem le, úgyhogy a fényvédő hatása nagyon jó. Könnyen el lehet kenni és nem kell sok belőle, ráadásul egész gyorsan beszívódik. A vízben is fent marad. Mondjuk jobban örülnék, ha nem tartalmazna szilikont, sem PEG-formulát, de elég nehéz olyat találni, amiben egyik sincsen. Ha valaki tud ilyet, megköszönném ha elmondaná :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Zita888

2019. július 10.

5 nap használat után nagyon csúnyán kipattogzott tőle a bőröm, egész kamaszkoromban nem volt összesen ennyi ragyám, mint most:( plusz fénylik is az arcom tőle felkenve... Az illata kellemes, de én biztosan nem használom többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

samtelen

2019. június 11.

Más fényvédőkhöz képest nem annyira ragacsos, elég jól beszívódik és tetszik az illata. Teszi a dolgát, az egész napos kertészkedés után sem égtem le. Kényelmes a kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Aquila

2018. június 24.

Nekem túl sűrű, nagyon nehéz egyenletesen felkennem, mert kicsit olyan ragadós, tapadós lesz, ahogy a bőrhöz ér, ennek megfelelően fénylik is vele rendesen a bőr. Smink alá, városi fényvédőnek is jól működik, igaz én BB krém alá dobtam fel, de kifejezetten jól viselték egymás. Ha tartósan városban használná valaki és nem szereti ha fénylik a feje, akkor szerintem le kell púderezni, ugyanez strandoláskor annyira nem számít. :) Az illata viszont nekem nagyon bejön és az 50 faktor is nagyon jól teljesít. Mindezek ellenére ha elfogy nem fogom újra venni, maradok az Eucerin Sun Oil Control krém-gélénél, ami szintén van 50-esben és sokkal könnyebb állagú mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Audreylicious

2018. május 10.

Az arcomon megjelenő szeplők és barna foltocskák miatt vettem, ez az első ilyen magas faktorszámú krémem. Egy kellemes hegymászós-bicajtúrás hétvégére tartogattam, és nem okozott csalódást. Az illata nagyon kellemes, felkenve csillog a fejem, mint a diszkógömb, viszont nekem nagyon hamar beszívja a bőröm, és a csillogás is átmegy egy egészséges "fénylésbe", és viselni sem kellemetlen, nem érzem, hogy fuldoklana alatta a bőröm.. Az arcom épp, hogy egy picit barnult, de égésnek sehol nem volt nyoma. Kíváncsi leszek, hogy a strandon hogy teljesít majd...?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

pixxie94

2016. november 11.

Egész nyáron ezt használtam, nagyon örülök, hogy rátaláltam, ritka az 50 faktoros arckrém. Nem olyan nehéz, mint a többi fényvédős krémem, nem lesz tőle zsíros a bőröm, de mégis szépen hidratál. A csomagolást imádom, nagyon jó ez pumpás megoldás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

PerfumePippi

2016. október 8.

Külföldi (egyiptomi) nyaraláson debütált, nem tudtam előbb kipróbálni, de hasonlóan az ezt megelőző napozáshoz gyártott arctejükhöz (a 30-as Protectylhez) ez is jól szerepelt. Igaz, hogy minden, fehér ember számára ajánlatos védelemmel felszerelkeztem, úgymint napszemüveg és széles karimájú szalmakalap, de azért találkoztam napfénnyel :-))
Az állaga valóban nagyon tejes, sőt, szerintem inkább tejsodósan sűrű, mit az elődjéé - az illatanyag hasonlóan sok benne, és igen, fénylik tőle valamennyire az arc. Bár én nem spóroltam vele, mert nem akartam kockáztatni, hogy a nyaralás értékes perceit egy hajókabinban töltsem rákveresen.
Hasznos tipp, amit egy gyakorló anyukától kaptam: a naptejeket nem fél órával, de legalább egy órával a használat előtt fel kell kenni, hogy a bőr rendesen beszívhassa. Így tettem, már hajnalban felkentem, és délutánig simán bírta (a durva tűző napokat próbáltam kerülni). Természetesen mindenki maga érzi, hogy hányszor kell bekennie magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

0bikbik0

2016. július 21.

A csomagolását már kidobtam, így az összetevők továbbra is rejtélyesek maradnak (egyébként szerintem egy ekkora világcég a webáruházában, vagy a honlapján a termékek összetevőit igazán feltüntethetné...).
Nekem annyira nem vált be, nagyon "sok" a tejszerű állaga. A napvédelem ok, működik, de úgy fénylik tőle a fejem, mint egy diszkógömb... Valahogy elhasználom, de nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 21.

Dodi95

2016. július 14.

Akciósan jutottam hozzá, már kb 2 hete használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. A Balatoni nyaralásomra vittem magammal, minden nap bekentem vele az arcom, és valóban nem égett le, csak nagyon szépen fokozatosan barnította a nap. Az állaga és illata is nagyon tetszik, kb 2 pumpálásnyit szoktam felvinni, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2