Yves Rocher

Ár:   12 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   12 290 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2017-es megjelenésű, orientális-virágos női parfüm.

Illatjegyek: angyalgyökér, damaszkuszi rózsa, tonkabab, cédrus

Yves Rocher Oui a l'Amour csomag eladó + óra ajándék
Ár: 8450 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Panni21

2021. június 5.

Nem vagyok nagy parfümfelhasználó, két illatot váltogatok évek óta évszak szerint. Ezt az illatot vásárlás mellé kaptam ajándékba, nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog, de egészen azonosulni tudok vele.
Egyetértek, tavaszi és rózsaszín illat. Nem különleges, nem túl összetett, és hamar bőrközelivé válik, nekem azonban pont akkor kezd még jobban tetszeni. Örülök, hogy pont őt kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Gica81

2020. november 25.

A tesztcsíkon kifújva kellemesebbnek éreztem az illatát. Kedvezménnyel vásároltam meg, de még így is drága, mert a tartóssága sem tart túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

Magu

2020. szeptember 21.

Számomra konkrétan büdös, pedig a tesztercsíkra fújva finom illata volt. Mellé drága is... Nagy csalódás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Nina091

2020. július 30.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé 15 ml-es kiszerelésben.
Édes, rózsás illatú, tetszik, de vannak nála sokkal kedvesebb illataim, így ehhez ritkán nyúlok.
Akik szeretik a rózsás illatokat, azoknak szívesen ajánlom kipróbálásra, akciósan egyébként egész jó áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé 15 ml-es kiszerelésben.

fomnaba

2019. november 3.

40%-os akcióban vettem, nagyon szerettem, de nem annyira, hogy újravegyem. Nekem púderes, finom illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Bettiful

2019. október 12.

Kellemes tavaszi viágos illata van, de nekem nem tart sokáig. Néhány óra múlva nagyon halványan érzem az illatát csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Ki vesz nyáron adventi naptárat? Hát én, aki késő nyári napokon utazik.
Ez is a naptár egyik terméke.
Felejthető, de kellemes kis illat, aranyos a mini üveg.
Amúgy szerintem abszolút nem nyári, inkább őszi illat, vagy kora tavaszi. Nagyon szolid, nagyon diszkrét.
A környezetünk számára ez biztos nem lesz figyelemfelkeltő, sem tolakodó.
Olyan kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Ki vesz nyáron adventi naptárat? Hát én, aki késő nyári napokon utazik.
Ez is a naptár egyik terméke.
Felejthető, de kellemes kis illat, aranyos a mini üveg.
A környezetünk számára ez biztos nem lesz figyelemfelkeltő, sem tolakodó.
Olyan kedves illat.

sammy

2019. április 25.

Finom, szerintem csak a kezdete bűbájoska, a leszáradással komolyodik. Viselheti bármelyik korosztály 20 felett, nem fog vele zavarni senkit :) Viszonylag hamar vált bőrközelire, de még órák múltán is érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Aniko19870805

2019. április 15.

Imádom!
A mostani vásárlásom mellé lehetett ajándékként választani, egyből lecsaptam rá. Édeskés, enyhén púderes, tavaszi virágos illat. Rajtam eszméletlen tartós. Bőrre és ruhára is fújom, reggel elmegyek otthonról 7-kor, este 9-kor még érzem magamon. Tavaszi kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Imádom!

Erina

2019. február 15.

Nagyon kellemes, lágy virágos illat, leheletnyi fűszerességgel. Tetszik is meg nem is. Olyan cuki, habos szaloncukros mindenhol strasszos és masnis és szatén szalagos kis hercegnős illat, valahogy nem tudom elképzelni érettebb korosztályú hölgyeken, még tiniken sem. Kislányos, bájos, bújós, abszolút tavaszi virágtenger. Egyszerű letisztult az üvege. Nem venném meg, de jó volt kipróbálni. A tartóssága viszont csapnivaló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Citral, Isoeugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol