Yves Rocher

Ár:   12 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   12 290 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2017-es megjelenésű, orientális-virágos női parfüm.

Illatjegyek: angyalgyökér, damaszkuszi rózsa, tonkabab, cédrus

Yves Rocher Oui a l'Amour 30 ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
5 ml miniparfüm, új, Yves Rocher Oui a l'Amour parfüm
Ár: 1000 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadontaúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Postázás megoldható előreutalást követően, illetve személyes átvétel Gödöllőn, vagy Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ALettah

2022. június 1.

A Mon Rouge nem nagyon jött be, úgyhogy ezzel kapcsolatban sem voltak nagy elvárásaim, és most kellemesen csalódtam! Nem egy világrengető újdonság, de egy abszolút szerethető, firss, rózsaszín rózsa (szerintem bazsarózsa is, bár ez nincs a jegyek között) egy pihepuha krémes tonkaágyon. A tartóssága néhány óra, és nincs hatalmas szillázsa sem, de az ilyen jellegű illatoknál elég, ha azt burkolja egy kellemes felhőbe, aki megölel :)
Ha nem lenne már 5 különböző rózsás illatom, és nem lenne ilyen botrányosan ronda az üvege, komolyan gondolkoznék rajta, hogy akciósan beszerzem!
A leszáradása a legkellemesebb, egy pici vajas beütést is hordozó tonka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 1.

A leszáradása a legkellemesebb, egy pici vajas beütést is hordozó tonka :)

b.Rose57

2021. október 9.

Nagyon nagy meglepetést okozott ez a parfüm számomra, eddig csak márkás parfümjeim voltak, régebben próbálkoztam alacsonyabb áraktegóriás társaikkal is, de az összesnek gagyi hatása volt, rossz illatuk, vagy ha mégsem, akkor hamar "elpárolgott". Szkeptikusan álltam hozzá ehhez is, névnapomra kaptam ajándékba, megszagoltam csak simán a kupakját levéve, akkor nem tetszett, sima kölni illatot érezem, viszont amikor a csuklómra, illetve magamra fújtam, teljesen más lett, annyira jó illata van, nem bírok betelni vele! Nagyon tartós is, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Panni21

2021. június 5.

Nem vagyok nagy parfümfelhasználó, két illatot váltogatok évek óta évszak szerint. Ezt az illatot vásárlás mellé kaptam ajándékba, nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog, de egészen azonosulni tudok vele.
Egyetértek, tavaszi és rózsaszín illat. Nem különleges, nem túl összetett, és hamar bőrközelivé válik, nekem azonban pont akkor kezd még jobban tetszeni. Örülök, hogy pont őt kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Gica81

2020. november 25.

A tesztcsíkon kifújva kellemesebbnek éreztem az illatát. Kedvezménnyel vásároltam meg, de még így is drága, mert a tartóssága sem tart túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

Magu

2020. szeptember 21.

Számomra konkrétan büdös, pedig a tesztercsíkra fújva finom illata volt. Mellé drága is... Nagy csalódás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Nina091

2020. július 30.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé 15 ml-es kiszerelésben.
Édes, rózsás illatú, tetszik, de vannak nála sokkal kedvesebb illataim, így ehhez ritkán nyúlok.
Akik szeretik a rózsás illatokat, azoknak szívesen ajánlom kipróbálásra, akciósan egyébként egész jó áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé 15 ml-es kiszerelésben.

fomnaba

2019. november 3.

40%-os akcióban vettem, nagyon szerettem, de nem annyira, hogy újravegyem. Nekem púderes, finom illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Bettiful

2019. október 12.

Kellemes tavaszi viágos illata van, de nekem nem tart sokáig. Néhány óra múlva nagyon halványan érzem az illatát csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Ki vesz nyáron adventi naptárat? Hát én, aki késő nyári napokon utazik.
Ez is a naptár egyik terméke.
Felejthető, de kellemes kis illat, aranyos a mini üveg.
Amúgy szerintem abszolút nem nyári, inkább őszi illat, vagy kora tavaszi. Nagyon szolid, nagyon diszkrét.
A környezetünk számára ez biztos nem lesz figyelemfelkeltő, sem tolakodó.
Olyan kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Ki vesz nyáron adventi naptárat? Hát én, aki késő nyári napokon utazik.
Ez is a naptár egyik terméke.
Felejthető, de kellemes kis illat, aranyos a mini üveg.
A környezetünk számára ez biztos nem lesz figyelemfelkeltő, sem tolakodó.
Olyan kedves illat.

sammy

2019. április 25.

Finom, szerintem csak a kezdete bűbájoska, a leszáradással komolyodik. Viselheti bármelyik korosztály 20 felett, nem fog vele zavarni senkit :) Viszonylag hamar vált bőrközelire, de még órák múltán is érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Citral, Isoeugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.