Yves Rocher

Ár:   12 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   12 290 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2017-es megjelenésű, orientális-virágos női parfüm.

Illatjegyek: angyalgyökér, damaszkuszi rózsa, tonkabab, cédrus

Ár: 6000 , Eladó: Evolintentz
Állapot: 1.használt, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, Foxpost, Posta (előreutalással)
Ár: 4000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: 50 ml/ 1 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
sammy

2019. április 25.

Finom, szerintem csak a kezdete bűbájoska, a leszáradással komolyodik. Viselheti bármelyik korosztály 20 felett, nem fog vele zavarni senkit :) Viszonylag hamar vált bőrközelire, de még órák múltán is érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Aniko19870805

2019. április 15.

Imádom!
A mostani vásárlásom mellé lehetett ajándékként választani, egyből lecsaptam rá. Édeskés, enyhén púderes, tavaszi virágos illat. Rajtam eszméletlen tartós. Bőrre és ruhára is fújom, reggel elmegyek otthonról 7-kor, este 9-kor még érzem magamon. Tavaszi kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Imádom!

Erina

2019. február 15.

Nagyon kellemes, lágy virágos illat, leheletnyi fűszerességgel. Tetszik is meg nem is. Olyan cuki, habos szaloncukros mindenhol strasszos és masnis és szatén szalagos kis hercegnős illat, valahogy nem tudom elképzelni érettebb korosztályú hölgyeken, még tiniken sem. Kislányos, bájos, bújós, abszolút tavaszi virágtenger. Egyszerű letisztult az üvege. Nem venném meg, de jó volt kipróbálni. A tartóssága viszont csapnivaló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

reakovats

2019. február 13.

Nem sokat tudok róla mondani, olyan semleges. Kellemes az illata, de nem lett a kedvencem, és egy kicsit túl is árazták.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Niphredil

2019. január 23.

Tavalyi megjelenésekor kora tavasszal kaptam postai úton egy katalógust, benne volt egy illatpróba is ebből. Nagyon megkedveltem, olyannyira, hogy keveselltem is a mennyiséget. :) Aztán úgy gondoltam kivárom én a szülinapi ajánlatomat, amire már csak két hónapot kellett várni kb. Így is lett, megrendeltem ezt a parfümöt, a 30 ml-es üveget, ha valamiért mégsem szeretném, ne álljon a nyakamon egy egész vagonnal. Nekem ez nem nyári inkább késő ősztől kora tavaszig szóló illat és valóban, ahogy az előttem szóló írja olyan rózsaszín méghozzá, számomra ciklámen rózsaszín tónusú illat, kicsit valentinos jellegű, szerelmes vagyok a világba illat. Rajtam abszolút tartós, ami hibát találok benne, hogy kicsit túlságosan meleg és édes a leszáradása (rajtam), de utóbb rájöttem, hogy ez csak adagolás kérdése, nagyon kevés is elég belőle, 2 max 3 fújás tökéletesen elég ide-oda, hogy egész nap kellemes és érezhető legyen, különben hajlamos túltengeni. Ezért aztán a 30 ml-ből alig hiányzik még valami, pedig késő ősztől kezdtem el használni. Személy szerint nekem az üveg nem jön be annyira, lehetne elegánsabb kivitelezés is, de ezért nem vonok le pontot, a pumpa jól működik, erős és eleget fúj ki egy nyomással, más nem számít, elvégre tök mindegy milyen üvegcse áll a fürdőszoba szekrényben, ami mindig csukva van. Azoknak ajánlom, akik hozzám hasonlóan kevésbé szeretik a túl erőteljes illatokat és távol áll tőlük a fűszeresség, vagy a keleties illatvonalak, mégis szeretnék, ha csak néha vagy időszakosan is, de egy kicsit karakteresebb, testesebb illatot. Ez pont olyan, friss is, rózsás is, de nem émelyítő, sziporkás, virágos, de ugyanakkor bújkálóan fanyarkás és csak egy lehelletnyit fűszeres és picit púderes is. Ha nem fúj belőle sokat az ember nem nyomasztó vagy terpeszkedő, mint sok hasonló kategóriájú parfüm. Külön kiemelném, hogy mindemellett hihetetlenül természetes marad, szerintem ebben rejlik az igazi értéke. Pontosan ezért szeretem a Yves Rocher illatait, még azokat is, amik messze esnek az ízlésemtől pl a So Elixir parfümök, mert egyiken sem érzem azt az erőteljes, műmájer szintetikus felhangot, ami sok nagy gyártó és divatház illatairól már messziről obégat. Egyébként az első kis illatlapocskát, amit a postai ajánlathoz küldtek, a mai napig a pénztárcámban őrzöm, finoman át is illatosított benne mindent, néha mikor már veszít az erejéből befújom vele és egy csoda, amikor kinyitom a tárcám és kiszáll belőle ez rózsaszínes álom, mint valami gyönyörű pillangó, akit megleptek egy virágon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Dhewilgirl

2019. január 10.

Adventi naptárban volt egy aprócska kiszerelés. Az üvegét imádom, nagyon cuki :) Az illata pedig fantasztikus, nem vagyok parfümmániás, eddig volt 1 db (most már 3), de megfogott. Kellemes-édes, olyan "rózsaszín" illatnak mondanám. Szerintem ez a pici üveg is sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

anitaa17

2018. december 27.

Karácsonyi ajándék volt, amikor megláttam, az első gondolatom az volt, hogy na jó, akkor ezt majd odaadom anyának, de azért kibontom, fújok egyet a csuklómra. Aztán valahogy megtetszett, mert egy tini koromban használt parfüm illata jut róla eszembe (sajnos nem tudom már melyik), szóval kicsit elkapott az az újra 17 vagyok érzés :) Semmi extra, vagy felejthetetlen, de mégis egy kellemes, könnyű, tavaszi illatnak mondanám. Ezért biztosan nem fogok tőle megválni, elhasználgatom majd, annak ellenére, hogy ez egy fokkal virágosabb illat, mint amiket én preferálok (nagyjából mindent, aminek virág illata van utálok, mert engem a wc illatosítóra emlékeztet). Rajtam a tonkababos illatok remekül működnek, nála is szerintem ő érvényesül a legjobban, az édessége miatt is döntöttem végül úgy, hogy megtartom. A tartóssága is tök oké, 4-5 óra után még intenzíven illatozik, amire bevallom nem is számítottam. Az üvege a feliratok miatt szerintem kicsit gagyira sikerült, ettől egy komolytalan illat látszatát kelti, ha a felirat nem lenne rajta, akkor szerintem nem tűnne ennyire gyerek parfümnek. Az árán kicsit meglepődtem, ez az illat nekem az az 5000-6000 Ft-os kategória lenne, ezért újra biztosan nem veszem, viszont hangulatomhoz illően szívesen fogom elhasználni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Elkofen

2018. október 4.

Kellemes, diszkrét kis illat. Mondjuk nem igazán orientális. Szerintem inkább tavaszra találhatták ki. Szolíd, virágos parfüm, ami senkit nem zavar. Nem tolakodó, nem harsány, nem figyelemfelkeltő. Mintha nem is létezne.
Sajnos a tartóssága rajtam katasztrofális, ezért elcseréltem. Ráadásul teljesen hiányoltam belőle a rózsa illatát, ahogy már előttem is panaszolta valaki. Rajtam sajnos semmi pikantéria, semmi rafináltság nem jött elő. A rózsa sem kivehető semmilyen formában. Sem csábítóan szexinek, sem romantikusnak, sem megnyugtatónak nem éreztem magamon. Uncsi virágillatocska lett a bőrömön csapnivaló tartóssággal. Így mennie kellett. Talán máson jobban működik. Pedig az YR anyaillatot szeretem. Az maga a pikáns, fűszeres, romantikus és modern rózsás parfüm. Ez pedig az unalom és a gyenge tartósság megtestesítője nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

KisKormos

2018. június 20.

Annyira megtaláltam magamat ebben az illatban. Lehet hogy csak azért, mert engem emlékeztet a kedvenc parfümömre, a YR Flowerpartyra, amit sajnos már nem gyártanak...Mindenesetre szeretem, hogy kellemesen édes de nem túl émelyítő, viszont tényleg lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Pocok96

2018. március 8.

Most vettem kuponnal, mivel már régóta fájt rá a fogam. Igazi tavaszi csajos illatú. Tartós az illata, egész nap, sőt a ruhán másnap is érződi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Citral, Isoeugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol