Yves Rocher

Ár:   12 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Ár:   12 290 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Limitált kiadás

„A túlfűtött érzékiséget szerettem volna megjeleníteni. Elképzeltem egy különös találkozást a Damaszkuszi rózsa lágyan gyümölcsös és a Guajakfa füstös illata között. Mindezt végül a Benzoefa elbűvölő illatával bolondítottam meg.”
- Domitille Bertier, a parfüm megalkotója, francia illatkreátor

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Blackpanther

2020. február 22.

A napokban vásároltam ezt a parfümöt. Imádom az illatát, bár annyira nem tartós, többször kell utánafújni. A rózsa illata enyhén érződik, szerintem üde, diszkrét illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Kellemes, virágos illat, nekem már-már túl kislányos. Az üvege csodaszép, de nem sűrűn nyúlok hozzá.Tartóssága gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

bekefiedina

2019. június 4.

Az illata nagyon tetszik, nagyon fiatalos, "csajos". Nekem nem volt annyira tartós sajnos ezért nem 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

wildrose

2019. április 7.

Kifújáskor élénk, üde, friss, könnyű rózsa, leszáradáskor lágy, puha, bársonyos, balzsamos cédrus dominál benne. Elég intenzív és elég tartós is. Nagyon diszkrét, friss, üde, de vibráló illat. Jó érzés viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

nkatika

2019. március 3.

Nagy összegű rendelés mellé ezt a csodás üvegű parfümöt ajándékozták, ránézni is csodás érzés.
YR parfümökből kiérzek egy egységes "olaj" illatot, nem kellemetlen, de jellemzően ott van mindben :(
Ő egy kis vidám, rózsaszín virágos illat, nem túl tartósan, parfüm létére. Az illatösszetevők miatt egy fiatalabb generációnak tovább is ajándékozom (nem az én világom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Pocok96

2018. október 27.

Én szeretem ezt a parfümöt, egész tavasztól-ősz elejéig ezt használtam. A 2. üveg közepénél járok most és csak azért cseréltem másikra, mert szokásom a hidegebb/sötétebb időben fűszeresebb/testesebb/"dögösebb" parfümöt használni.
Szóval a parfümről: ez egy könnyed virágos illat, szerintem nem lehet belőle túl sokat fújni, ugyanis nem fullaszt :) Én a füleim alá, a hajamra, a dekoltázsomra és a ruhámra szoktam fújni.
Egyszerűen IMÁDOM! Nekem a napi 8 órát kibírja bőrön, sőt utána is még azért érezhető, ruhán tovább megvan.
Az tény, hogy az ember saját magán nem veszi észre egy idő után, de az egyetemen mindenki megjegyezte már, hogy milyen kellemes az illatom (szóval azért elég tartós 😉 ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

buba83

2018. július 19.

Hát...én nagyon akciósan vettem meg 5 ezerért de úgy sem érte meg az árát. Ahhoz képest, hogy ez egy EDP és nem csak EDT, igen hamar elillan az illata. Tetszett a kellemes virágos-nyárias illat, de olyan gyorsan elmúlt hogy el se mertem hinni. Amíg elfogy (nem tart majd sokáig mivel gyakran újrafújom) megtartom, de újra nem venném. Olcsóbban is vannak karakteresebb és sokkal tovább tartó illatok, így nekem ez csalódás a javából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Citral, Isoeugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol