Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: viki2466, az összetevőket feltöltötte: moniq0213, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szemre és arcra. Az első mélytisztító arclemosó, mely bőrének fiatalos ragyogást kölcsönöz. Eltünteti a fáradtság jeleit, felüdíti bőrét, mely tiszta lesz, ápolt, élettel teli.

Növényi eredetű összetevők: zöld-, fehér- és madagaszkári tealevél-kivonat, bio mezőgazdaságból származó borsmenta- és kamillavíz.

Chrissy

2016. december 23.

Teljesen odáig vagyok az illatáért! Bár módszeresen zárom ki az arcápolómból az illatosakat és igyekszem illatmenteseket venni, azért ez akkor is tetszik...olyan zöld, növényi illat, de van benne valami nagyon különleges. Egyszer egy japán (?) írónő bőrápolás témában írott könyvét lapozgatva bukkantam egy nagyon jó szépségápolási ötletre: tonerrel átitatott vattalapocskákkal fedi be az arcát és finoman nyomkodja a bőrébe a "maszkot", majd hagyja hatni egy ideig. Nagyobb téglalap alakú valamit használt, lehet, hogy nem vatta volt, hanem préselt papír...nem tudom. Azt írta ez a legjobb bőrfrissítő és hidratáló kezelés. Ez már ezer éve volt, még jóval a fátyolmaszkok megjelenése előtt, úgyhogy ez a módszer gyakorlatilag annak az elődje lehet.
Én azóta alkalmazom ezt a technikát néhanapján, és tényleg jó. Ezzel a tonikkal különösen szeretem, mert nem annyira vizes, kicsit sűrűbb, zselésebb az állaga, mint a hagyományos változatoknak. Az illata relaxációs hatássál bír, és valahogy tényleg élénkítő hatású a bőrre, szebb lesz tőle.
Valóban ragacsos érzet marad utána, de simán csinálom utána a rutinom és már a szérum felvitelét követően sima, puha az arcom és nem ragacsos.
Annak ellenére, hogy tonik-pakolásként is használom sokáig kitart.
Valószínűleg nem veszem újra, mert mindig új dolgokat próbálok ki, és igyekszem az illatmentes vonalon mozogni, de hiányozni azért fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Annak ellenére, hogy tonik-pakolásként is használom sokáig kitart.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nagyon finom illata volt, a bőröm imádta, de a parabén miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon finom illata volt, a bőröm imádta, de a parabén miatt nem veszem újra.

Firenzisz

2016. június 19.

Régóta küzdök egy flakonnal. Az illata nagyon kellemes (ami nélkül meglennék), a hatása átlagos. Kissé ragacsos érzetet hagy maga után, ezt úgy küzdöttem le, hogy megnedvesítem a vattakorongot és arra teszem rá a terméket, így nem okoz gondot. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

zeany

2016. április 23.

Nekem szereti a bőröm, nem lesz tőle ragacsos és utána valóban frissebbnek tűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 23.

Ponyshop

2014. október 18.

Csalódás ez a tonik, bár a sminket leszedi, utána ragad az arcbőröm, így kénytelen vagyok leöblíteni. Az állaga is elég fura, sűrű, majdnem van benne valami zselés állag, nem egy könnyed cucc az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

senskin

2014. július 6.

Érdekes, mert nekem meg jó lett. Zsírosodásra hajlamos a bőröm, szóval jól meg kell tisztítanom. Nincsen benne alkohol, ez külön jó. A menta is tetszik, meg az illata is. Én vattakoronggal leszedem vele a sminket és utána vízzel leöblítem az arcomat. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam, nem viszketek, nem csípi a szemem, mint más arclemosók. Ez nem habzik, amit kölön díjazok. Én szerintem kísérletezni kell, mert mindenkinek más a bőrtípusa. Én száraz bőrre nem ajánlom a mentás tonikot, mert szerintem arra kevés lenne, de hát próba szerencse :)

TIPP: Én egy tonik állagából, milyenségéből eldöntöm lemosom e, vagy sem. Ha sminket szedek le, mindig vízzel öblítek, még micellás után is. Szóval, az irritációk nagy részét nem csak ennél a toniknál, de másfajtáknál is abban látom, hogy víz helyett vannak használva, ami szerintem nem elég alapos. Főleg, hogy kontaklencsés vagyok alaposan kell tisztítanom, a szemem is, mert ha nem akkor annak a gyulladt szem lesz a vége....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

katus.g

2014. július 4.

Sajnos, ez a tonik semmi különös. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Sajnos, ez a tonik semmi különös. Többet vártam tőle.

googles

2014. május 4.

Nekem nagyon jo ez a tonik, engem is meglepett az allaga, de ezenkivul mas kifogas nincs. Taplalja a boromet, frissit, nincs semmi gond vele. Nekem a sima alkoholos tonikokat nem birja a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 4.

SmilingfullyB

2012. március 7.

Egy hagyományos tonikot inkább előnyben részesítek ezzel szemben, mert nem tűnt a bőröm frissebbnek rendszeres használat után sem. Habár az egésznapi szennyeződéseket hatékonyan távolítja el a bőröm ragacsos marad tőle. Az állaga miatt sem kedvelem, túl viszkózus. Még egyszer biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

pozsi

2011. július 28.

Akciósan kipróbáltam 30%-os kedvezménnyel, el is használom, semmi különös, engem jobban frissít egy rendes tonik-tonik :) azt hiszem, újra nem veszem meg... de probléma nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/