Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2018-as karácsonyi limitált kiadás

Hidratált, puha, finoman megnyugtató illatú kezekkel ajándékoz meg. Almakivonatot, fair trade biogazdálkodásból származó karitévajat, búzavirág kivonatot és makadámia olajat tartalmaz.

Több mint 93% természetes eredetű összetevőt tartalmaz. Ásványi olaj- és parabénmentes termék.

Ár: 600 , Eladó: Fujituli
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvét / Posta
Ár: 400 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
BogcaaKiss

2019. október 8.

Én ezt nagyon szeretem. Kis téli krémecske, jó illattal, és hidratál is. Lehet nem a legeslegnagyobb mínuszokban kell használni, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Letti2

2019. szeptember 21.

Ajándékba kaptam. Könnyen kenhető, és jó az illata, de a nagy fagyokban nem vette fel a versenyt a jobbfajta hidratálókkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

wildrose

2019. augusztus 13.

Kellemes, néha tényleg almára emlékeztető illatú, könnyű állagú kézkrém, közepesen gyorsan, de egész jól felszívódik, és elég jól ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 13.

nemethdorcy

2019. május 30.

Kellemes illatú, hígabb állagú, könnyen beszívódó kézkrém, viszont a hidratálása semmi. Kicsi kiszerelésben van meg, irodában elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

ReiHUN

2019. május 17.

Szerintem nagyon jó illata van, a formulája is könnyen kenhető és gyorsan beszívódik a bőrbe! Nem hagy zsíros érzetet a kezeken. Picikét drágállom, dehát jó minőségű. :) Szerintem megéri, nem illan el úgy a hatása (télre nem bizti, hogy elég).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

ursuska

2019. április 17.

Kellemes illatú, kellemes hatású kézkrém. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, friss savanykás almaillat. Nekem elég volt a hatása, kár, hogy csak a 30ml változat volt meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Sylvi919

2019. április 9.

Az illata kellemes, a hidratálása azonban kevéske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Az illata kellemes, a hidratálása azonban kevéske.

syrin

2019. március 30.

A testvéremtől került hozzám, meg is örültem neki nagyon, de a hatása elég gyengécske. A design nagyon tetszik, de ugye a belbecs lenne a lényeg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

SoLy

2019. március 6.

Most ez az irodai kézkrémem, egy mini kiszerelés. Az illata kellemes őszre, télre gondolnám ez alapján, viszont a hidratálása miatt mégsem. De elkenegeti az ember az illata miatt. Kettős érzésem van vele, mert egyrészt mintha gyorsan beszívódna a bőrömbe, de mégis hagy egy olyan zsírosabb réteget, hogy kb nem érnék semmihez. Maradok inkább az ezüst tubusos kézkrémeknél a márka esetében, mert nekem az hatásosabb.

Update: képez egy réteget a kezemen, ugyanolyan száraz marad. Mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Update: képez egy réteget a kezemen, ugyanolyan száraz marad. Mínusz 1 csillag.

pilleriin

2019. január 27.

Karácsonyra kaptam a pici kiszerelést, szerintem pazarlás ilyen picike tubusban árulni kézkrémet. Híg az állaga, erős az illata, nagyon gyorsan beszívódik, de fabatkát sem ér a téli időszakban (hacsak nem használ az ember súlyosabb állagú, hatásosabb termékeket éjszakára például mellette). Mindenesetre az illata miatt kellemes élmény használni, és nem irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2