Yves Rocher

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A gyengédség finom érzése egy testápolóban a piros alma édeskés illatával.

Almakivonatot, fair trade biogazdálkodásból származó karitévajat, biogazdálkodásból származó búzavirág kivonatot és mandulaolajat tartalmaz.

papillonlepetit

2020. február 5.

A második kedvenc Yves Rocher parfümtestápolóm :) Ajándékba kaptam és nagyon megtetszett az illata. Reggel kenek belőle egy kicsit a karomra és egész nap érződik rajtam, akárcsak egy parfüm. Emellett jól hidratálja a bőrömet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

lacrymosa88

2020. január 4.

Nagyon fincsi az illata, sokáig érződik a bőrömön. Kicsit tovább tart, míg beszívódik, ezért mínusz egy csillag. A hidratáló hatásával meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

ReiHUN

2019. május 17.

Kellemes, édes, tartós illata van, viszonylag hamar felszívódik és puhává, hidratálttá teszi a bőrt, szívesen használom. Viszonylag sűrű, de jól kenhető krém, a tubusból kicsit nehéz néha kivarázsolni. Szép, igényes termék, és nem csak a csomagolása jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

napocska32

2019. február 7.

Az egész kollekció úgy ahogy van, bejön, az eddigi téli kollekciók közül szerintem a legjobban eltalált. Mind az illata, mind az állaga. Könnyen beszívódik, jól hidratál és tényleg finom, nem erős alma illata van! Kár, hogy limitált kiadás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

kottazur

2018. december 28.

Az egész kollekciónak gyönyörű a csomagolása, már azzal megvett. Jó az állaga, az illata, és selymes a bőröm is. Kíváncsi vagyok hogy hosszabb távon mit fog kezdeni az extra száraz bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

silver

2018. december 18.

Ez a piros alma illat nem sikerült jól szerintem. Kellemetlen, szúrós, szottyadt almachips. Az a szerencse, hogy nagyon gyenge.

Nem tudom hova tenni ezt az egész piros alma kollekciót igazából. Az ajakbalzsamnak nem is alma, hanem mandula illata van (hálisten), írtam róla véleményt; a tusfürdő így elsőre a tavalyihoz hasonlít (meseerdő gyümölcsei). Ez a testápoló és a kézkrém az a két dolog, amin azt érzem, hogy tényleg "piros alma" illatuk akar lenni, de ahogy már mondtam, bár ne lenne. El fogom őket kenegetni, de nem lesznek a kedvenceim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

NikolettaP

2018. december 3.

Nagyon kellemes nőies illata van, és elég erős, mint egy parfümtestàpoló. Engem kicsit a vaníliára emlékeztet, és persze érezni rajta a piros almát is. 😍 Picit zsírosabb állagú, de beszívódik, így száraz és normál bőrre is ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2