Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: covergirl, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Vadrózsa kivonatban gazdag textúrája magasan pigmentált színeket rejt, melyek a rózsa minden árnyalában megtalálhatóak. Finom színt kölcsönöz arcbőrének.

10 árnyalatban kapható

Lylien

2020. október 5.

Sokáig használtam, a legjobb pirosítóim között tartom számon, de azért nem tökéletes.
A Bols de Rose, a Rose Capucine és a Rose Acajou árnyalatokat próbáltam.
Megkapja a négy pontot, mert szép a színe, elfogadhatóak az összetevői, a tartósságával van csak gondom. Estére már nem olyan szép, lekopik, maszatos.
A hivatalos pirosító helyett most egy rózsaszínes árnyalatú, szintén Yves Rocher szemhéjpúdert használok az arcomra. Nem tudom, más is vetemedik-e ilyesmire, nekem bejött. Összességében ez egy nagyon jó pirosító, de nem 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

A Bols de Rose, a Rose Capucine és a Rose Acajou árnyalatokat próbáltam.

elizabethcarter

2020. július 9.

Örök kedvenc. Pont annyira pigmentált, amennyire kell, se jobban se kevésbé. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

dinadin

2019. december 5.

Első pirosítóm, a Rose Pivoine árnyalatát választottam és szeretem, újra fogom venni. Elégedett vagyok a pigmentáltságával, nem kell belőle sokat feltennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

HHH97

2019. november 17.

A 07-es, Rose Capucine árnyalat van meg. A színe és illata kellemes, és nagyon természetes is lenne, csak annyira kemény, hogy az ecset alig vesz fel belőle valamit, nem látszik az arcomon, hogy kentem rá valamit. Több, mint két hónapja használom naponta, de az Yves Rocher levélkés mintája ugyanúgy látszik a púder tetején, mintha csak másodjára használnám... Mindennapokra szívesen elhordom, mert nem kell figyelnem rá, hogyan rakom fel, úgyse látszik, de azért na, nem ezért vettem én pirosítót :D Lehet más szín jobban fogna, de én ezzel nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Redhead

2019. szeptember 8.

Két árnyalat (Rose Acajou és Rose Pivoine) boldog és elégedett tulajdonosa vagyok. Szép és erősen pigmentált szinek, tartós hatás, nem porol. Az ár kedvezménnyel kifejezetten jó, főleg ha azt nézem, hogy mennyi ideig elég egy tégelynyi termék.
A felvitelnél a pigentáltság miatt figyelni kell, de e megfelelő ecset sokat segíthet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

KovacsDora

2019. július 15.

Nagyon kevés kell belõle, szép és erõteljes, élénk színei vannak, extra tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Nagyon kevés kell belõle, szép és erõteljes, élénk színei vannak, extra tartós.

Szofijaa

2019. június 1.

Elég későn kezdtem el pirosítót használni, mindig idegenkedtem tőle. Talán mert sok nőn nagyon erős, elütő színt láttam, sokan nem tudják megfelelően használni, ugyanúgy, mint a kontúrozást. Féltem, hogy én meg végképp elrontom és röhejesen néznék ki bármilyen pirosítóval.
Kedvezményesen hozzájuthattam, gondoltam kipróbálom. A 03. Bois de rose árnyalat nagyon megtetszett. Gyönyörű, fáradtkás szín, szinte észrevehetetlen, mégis ad egy természetes színt. Bátortalanabb és kezdő pirosító használóknak kifejezetten jó ez az árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Aniko19870805

2019. április 15.

Egy Pixiboxban kaptam , amit nem bánok, mert magamtól nem vettem volna meg. Sötétnek bizonyul kinézetre, de a saját pirosítóecsetével felvéve lehelet könnyed, szép, természetes. Sminkfixálóval tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Ann86

2019. január 4.

Az én bőrtónusomhoz szuper és nem okoz irritációt. Elég egy kevés, mivel elég pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Gabszi

2019. január 2.

Szerintem ez az egyik olyan pirosító, ami a legtöbb féle színben kapható, és még elérhető áron van. A színei gyönyörűek, és elég erőteljesen pigmentáltak, szóval óvatosan kell vele bánni. A tartóssága szerintem közepes, biztos, hogy létezik ennél tartósabb pirosító is .Ár-érték arányban viszont szerintem kifejezetten jó, mert rengeteg ideig elég a termék (pláne, hogy elég kevés kell belőle).

Akinek esetleg mond valamit a szín-típus elmélet, az nagyon fogja értékelni ennek a terméknek a színeit. Ugyanis a hideg színtípusok mindegyikének van benne tökéletes árnyalat! Én speciel itt találtam meg az első pirosítót, ami tényleg tökéletesen olyan színű a bőrömön, mint a természetes arcpír. Nekem a 05. Rose Hortensia árnyalat van meg, ami tudom, hogy első blikkre furcsának és rettentő sok(k)nak tűnhet, de ha tél-ősz vagy mint én, csodaszépen fog mutatni rajtad ;)

A termék tartóssága miatt azonban sajnos a reális értékelés érdekében muszáj levonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.