Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2019. október 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Bio zabtejjel.

mara18

2016. június 15.

A legnagyobb pozitívum egyértelműen a pumpás kiszerelés és a finom illat. Hidratálni egyáltalán nem hidratál, legalábbis nekem ez nagyon kevés, pedig normál bőröm van. Kb 5 perc amíg beszívódik és kissé ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

starflo

2015. február 9.

A pumpás kiszerelés nagy előny, otthon mikor elmegyek előtte mindig nyomok egy kicsit a kezemre.
Illata elmegy, viszont a hidratáló hatása nem valami sok, pedig nekem normál bőröm van! Bőven van ennél jobb termék hasonló áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

zsofi004

2014. július 8.

Nagyon szeretem az illatát és nekem még a téli időszakban is elég volt a hidratáló hatása. A pumpás flakon pedig a kedvencem, szerencsére emiatt nem is szántam táskába mindennapi magammal cipelős krémnek, annak ugyanis szerintem nem a legjobb, mert elég sokára szívódik be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

galagonyanya

2014. március 17.

Az egyik kedvenc kézkrémem. Drága, persze, de 200 ml-es, és pumpás kiszerelés, a flakon újra használható. Amit szeretek benne, hogy hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön, kevés is elég belőle, tényleg ápolja a bőrt, és csodajó illata van, tavaszi virágokra emlékeztet. Reggel bekenem a kezem, délben még érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

gabriella_gaspar

2014. január 24.

Alapvetően nagyon száraz a bőr a kezemen, ezért minden évszakban krémet kell használnom rá. Szeretem ennek a krémnek az illatát, nekem kellemesen semleges, hamar beszívódik, de inkább csak tavasszal és nyáron használom, a téli hideg időre nekem ennél "durvább" kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

killdy

2013. március 27.

Ebben a kemény télben minden este bekenem vele a kezem, és még sose volt csúnya pirosra kifújva, vagy véresre repedezve rajta a bőr mint régebben, mikor nem kentem semmivel. Az illata szerintem nagyon finom, és nagyon gyorsan felszívódik. Nem hagy maga után fura érzetet, mikor azt hiszed hogy beszívódott, de megmosod a kezed 1 órával utána és érzed hogy fura a kezed, csupa krém még... na, ez ilyen nem csinál. Lehet, hogy az is számít, hogy egész éjjel hagyom beszívódni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

april

2012. december 30.

Ajándékba kaptam és annak ellenére, hogy nem olyan tömény, zsíros kézkrém, szeretem. Ha nincs nagyon kiszáradva a kezem, csak amolyan "normál" hidratálás szükséges, teljesen jó. Az illata is tetszik. Az ára miatt viszont magamtól nem venném meg, szerintem olcsóbb termék is tud ennyire jó lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

time.major

2012. április 5.

Akinek nagyon száraz a bőre, annak hamar felszívódik. Úgy tűnik el, hogy csak nézel, semmi nyoma...Én is azért szerettem az illatát, mert olyan jellegzetesen natúr. Egyszer adták ajándékba a boltban, de utána nem vettem többet, pedig jó emlékeim vannak róla. Hm, miért nem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 5.

Satine

2012. április 5.

Nagyon jól hidratál, de elég sokára szívódik be. Én az illatát is szeretem, kellemesen natúr. Nem tökéletes és valószínűleg nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

szappanka

2012. április 3.

az egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani, az az, hogy könnyen adagolható. fura illata van, bár nem érződik túl sokáig. elég ragacsos érzetet hagy maga után, és persze kb. 5 percig érezni, hogy hidratál. és hát az ára meg ezek az összetevők nevetségesek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Ethylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.