Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Citrom és bazsalikom illatú energizáló szappan

papillonlepetit

2020. február 2.

Egyetlen negatívumként az árát tudnám csak felhozni, most már sajnos a 600 Ft-ot is meghaladja ha jól tudom és ezt kicsit borsosnak érzem, ha egy szappanról van szó. De az illata és a frissesség, amit eredményez használat után nagyon megtetszett benne. Ha olcsóbb lenne,biztos, hogy rendszeresen venném/használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Johanna73

2017. július 11.

Tavaly nyáron vettem kisfiam kedvéért a hasonló illatú tusfürdő mellé. Nagyon jó illata van. Csak kézmosónak használtuk. Mindig felderített az illata. Tökéletes kis szappan. Nem utolsó szempont, hogy nem túl nagy, így könnyebb megfogni annak, akinek nincs nagy keze. Nagyon szerettük. Valóban lehetne kicsit olcsóbb, de jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

vivitrius

2016. szeptember 18.

Most vettem, gondoltam kipróbálom. A mangó-korianderest ajándékba kaptam, venni nem terveztem, de a citromossal úgy gondoltam, kivételt teszek. Szárazon nagyon citromos, fürdés-zuhanyzás közben valahogy megváltozik az illata. Szerintem inkább férfias vagy uniszex, mint női, viszont nagyon friss illat lesz belőle víz hatására. Nekem eddig tetszik. Az ára nem olcsó, na. Egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.