Yves Rocher

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Mandarin, citrom és cédrus illatú radírozó hatású szappan. Használja heti 1-2 alkalommal teste egész felületén, kivéve az arcot.

emeseee6

2020. december 30.

Csak kézmosásra használok szappant -főleg Lush-t- ezt ajándékba kaptam. Hát nem egy nagy eresztés,az illata nem rossz ,vmi citrusos. Nagyon lassan fogy. De ezek a radírozószemcsék nagyon idegesítőek,még kézmosásnál is. (Oké nem finomkodom vagy 10x átforgatom oda-vissza :D ) Elhasználom,de remélem többet nem lesz hozzá szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

nuenue

Korcsoport: >54
2018. június 22.

Szappanmániás vagyok, így bőven sok szappan kipróbálása van már a hátam mögött, de ilyen csodálatos illatú darabbal még nem találkoztam! Zuhanyozás után nagyon sokáig érződik a bőrömön. Valóban kicsit jobban karcol, mint sok bőrradírozós társa, de a hatása feledteti a pillanatnyi kellemetlenséget. Egyáltalán nem szárít, kellemes tapintású lesz a bőr a használata után. Csak az a problémám vele, hogy rettentő szögletes és nagy, így a vásárlás után én mindig félbevágom. Ezen apró hibák ellenére már többször vettem, és eztán is így fogok tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 22.

anetta.filip

2018. április 25.

Az én szappanom INCI-jében a Palm acid után Phenoxyethanol is van, beküldtem javításra. Idáig csak egyszer zuhanyoztam a szappannal, eddig nem szárít, de leírás szerint nem is napi használatra való. Valószínűleg más szappanokkal felváltva fogom használni. Nagyon finom, frissítő, szuper illata van, amit a bőr sajnos nem tart fürdés után. Nagy mennyiség, 200g, kettő szappannak is megfelel. Kezemben habosítottam, illetve óvatosan használva engem nem karcolt. Egyelőre megadom neki a 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Orsi0401

2017. január 23.

Ajándékba kaptam. Tetszik, hogy az illata tényleg frissítő hatással van az érzékeimre, ha beleszippantok a friss citrusos illatába, felfrissíti az agyamat, mint régen a repülősó :) . Nem érzékeny különösebben a bőröm a radírozásra, de ezek a szemcsék szabályosan végigvésik a bőrt, ahol végighúzom, szóval ezen lehetne azért finomítani. 3 pontot kap tőlem a szemcsék miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 23.

Monitesztel

2016. december 20.

Nagyon szeretem a hatását is a bőrömön és az illatát is. De mindig leszedegetem a radírozó bogyókat a felszínről, mert különben olyan mintha kavicsokon kúsznék, váratlanul fájdalmas :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 20.

KremVivien

2016. november 22.

Az illata nagyon finom, citrusos, jól habzik és jó nagy a szappan, így sokáig elég. A szemcséi azonban nagyon durvák. Szeretem a nagyobb szemcsés bőrradírokat, de ez már nekem is túl durva. Először közvetlenül ezzel radíroztam a bőröm, de a durva szemcsék miatt kifejezetten kellemetlen érzés volt így használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

umpalumpa

2016. augusztus 23.

Az illata mennyei. Jó nagy darab, de el lehet felezni egy jó nagy késsel és kezelhetőbb lesz. A szemcséi állati durvák és baromira karmolnak, ha a bőrömön körözök vele. Szárít is. Eleinte kezemben forgattam és úgy fürödtem vele, nem pedig radírozgatva közvetlenül. Ekkor derült ki, hogy biza szárít. Majd ritkábban használom ezt, inkább a mangóssal tisztálkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 23.