Yves Rocher

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml/400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft
Kiszerelés:   200ml/400ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Katus93

2019. július 13.

Jól tisztít,isteni illata van.
Mivel nagyon jól habzik,elég kevés belőle,így nagyon takarékos.
Többször vettem újra,ezután is fogom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Jól tisztít,isteni illata van.
Mivel nagyon jól habzik,elég kevés belőle,így nagyon takarékos.
Többször vettem újra,ezután is fogom. :)

katacsader

2019. július 11.

Imádom az Yves Rocher tusfürdőket, de ez a kedvencem, zuhanyzas közben szabályosan érzem ahogy lelazít a kellemes levendula illat, a szedret nem kifejezetten érzem benne, de ad neki azért egy kis plusz illatot, amitől érzem hogy más. Mindig újra veszem amikor csak tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Kispanda

2019. május 16.

A levendulából sokat nem éreztem, de egyébként nem olyan rossz, ettől talán kevésbé viszketett a bőröm zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

vkata96

2019. április 27.

Szeretem ezt a tusfürdőt, jól habzik, így kevés is elég belőle, nem szárít, és jó illata van. Szerintem ebben a levendula dominál inkább, de érdekes módon a testápolójában pedig a szeder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Denny

2018. december 21.

Első Yves Rocher tusfürdőm, amit használok, a 400 ml-es változat van meg. Az illata nagyon megtetszett az üzletben, ezért vettem meg. Fürdésnél nekem leginkább a levendula érződik, de sajnos nem marad meg a bőrömön. Az állaga jó, nagyon kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik. És nagyon sokáig elég, ami számomra nagyon kellemes meglepetés volt. Kb. 3 hónapja használom és még mindig van egy kicsi belőle. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Benedetta88

2018. december 13.

Szeretem az YR tusfürdőket, ezt a levendula miatt próbáltam ki, amit sajnos nem igazán érzek benne.
Viszont ugyanolyan jó minőség, mint a többi, kevés elég belőle, jól habzik és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Zanli

2018. november 27.

Szeretem az YR tusfürdőit, ez az illat sem kivétel. Finom az illata, nem szárítja a bőrömet, kis adag is elég belőle, jó érzés a használata.A relaxáló zuhanyzásokhoz szoktam ezt választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

klaudia0729

2018. november 18.

Nagyon szeretem, jó az illata, és kevés is elég belőle. Az Yves Rocher tusfürdőiben eddig még sosem csalódtam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

nikolkeri07

2018. november 17.

Nálam sajnos nem vált be, borzalmasat szárította a bőrömet, és az illata is sok nekem.. a testápolóját sem szeretem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Sisszy

2018. november 17.

Fantaszikus illatú tusi, jól habiz, lágyan tisztít, nem szárít. Szeretem az yves rocher tusfürdőket, eddig még egyik sem okozott csalódást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid