Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

sztrzsvth

2022. április 13.

Nyugtató, finoman habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

Nyugtató, finoman habzik.

11Stella11

2022. április 11.

Szeretem az illatát, nyugtató és friss egyszerre. Viszont néha napján nekem kicsit sok is. Nem mondanám hogy tovább tart a mennyiség, vagy a hatása mint bármely más tusfürdőé. Semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Jukka

2021. november 29.

Nyugtató illat. Az összetevők miatt váltottam az YR-ra. Nem csalódtam, nekem bejönnek ezek a hab- és tusfürdők. Több illatot próbáltam, akcióknál betáraztam, de elkeserítő a hulladékmennyiség, ami a termékek csomagolását illeti. Ezeket a 200/400 ml-es flakonokat simán újra lehetne tölteni a boltban. Emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Mmmellii

2021. szeptember 8.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, firssítő illata van, sokáig megmarad a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

takacszsini

2021. július 1.

Habfürdőként használva nagyon jól megmarad a hab, viszont az illata könnyen elmegy. Sima tusfürdőként azonban nagyon jól beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

kincsq

2021. április 23.

Az egyik kedvenc illatom az Yves Rocher tusfürdő családból. Amúgyis levendula függő vagyok, így nálam ez 5/5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

lavendermona

2021. április 14.

Nekem nem szárította a bőröm, viszont a levendula illat nem az volt, amit vártam. Túl elveszi talán a szeder illata, ezért kicsit csalódtam. Egyébként a megszokott yves tusfürdő minőség, amivel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

hoya94

2021. április 14.

Nagyon jó illata van nekem tetszik, viszont sajnálatos módon a használatától csak úgy pereg le a bőröm, kicsit viszket is. Próbáltam más illatokat is, hátha azok beválnak, de sajnos azoknál is ugyanezt tapasztaltam. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

dzsen1337

2021. március 9.

Tetszik az illata, ezért már többször újra vettem. Általában a kuponos akciók keretei közt szoktam beszerezni. Az árához képest az illatán kívül semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

radioaktiva

2021. február 1.

Imádom a levendulát, de ez borzalmas csalódás. Az illata jó, de alig érezni és nem tart semeddig. Cserébe iszonyatosan szárítja a bőröm. ( most nézem, nem csak nekem nem vált be sajnos )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 1.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid