Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Ár: 1200 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

lavendermona

2021. április 14.

Nekem nem szárította a bőröm, viszont a levendula illat nem az volt, amit vártam. Túl elveszi talán a szeder illata, ezért kicsit csalódtam. Egyébként a megszokott yves tusfürdő minőség, amivel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

hoya94

2021. április 14.

Nagyon jó illata van nekem tetszik, viszont sajnálatos módon a használatától csak úgy pereg le a bőröm, kicsit viszket is. Próbáltam más illatokat is, hátha azok beválnak, de sajnos azoknál is ugyanezt tapasztaltam. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

dzsen1337

2021. március 9.

Tetszik az illata, ezért már többször újra vettem. Általában a kuponos akciók keretei közt szoktam beszerezni. Az árához képest az illatán kívül semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

radioaktiva

2021. február 1.

Imádom a levendulát, de ez borzalmas csalódás. Az illata jó, de alig érezni és nem tart semeddig. Cserébe iszonyatosan szárítja a bőröm. ( most nézem, nem csak nekem nem vált be sajnos )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 1.

szabadkap

2020. december 13.

Nagyon csalódott vagyok. Az illata nagyon jó, jól habzik, de nekem és a párom bőre is nagyon viszket tőle, az egész testem ég, borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

anreni9

2020. augusztus 28.

Az illata nagyon kellemes, frissítő érzés vele fürödni. Viszont a tartóssága számomra ugyanolyan mint egy Balea, vagy Isana... és lássuk be, árban azért van köztük különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

DNM

2020. április 29.

Az illatát szeretem. Azért vonok le pontot mert nem tartós. A Yves Rocher klubkedvezményekkel nagyon kedvező áron is be lehet szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Eszti8908

2020. március 28.

Hozza a minőséget, jól habzik, nem szárít és isteni illata van. Benne van az állandó repertoárban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

sandorjudit

2020. február 20.

Nagyon szuper illata van, az állaga is jó, kellemes használni. Alapvetően a levendulát érezni rajta, felvitel után már a szeder dominál. Első Yves Rocher termékem, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

T1mi

2020. február 7.

Az illata nagyon tetszett de nekem a bőrömet nagyon szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Az illata nagyon tetszett de nekem a bőrömet nagyon szárította.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid