Yves Rocher

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gaalmelinda, az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A hidratáló bársonyos testápoló minden nap az igazi élvezet pillanatát kínálja. Könnyed, malajziai kókuszdióval gazdagított állaga gyorsan beszívódik, és a bőrt egészen bársonyossá és illatossá teszi.
A bársonyos, hidratáló testápoló a malajziai kókuszdió, a biomezőgazdaságból származó karitévaj és aloe vera zselé, az édesmandula-olaj, a növényi glicerin minden természetes jótéteményével halmozza el Önt.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Renita

2018. szeptember 19.

Az illata nagyon finom ,hamar beszívódik ..viszont hosszantartó hatást nem érzek rajta, két óránként kéne kenni vele a kezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

AKiss

2017. október 24.

Hű, ennek de csúcs kókuszos illata van! :) Én csak az illat miatt vettem anno és mini kiszerelésben, a munkatársaim nagyon rákaptak, valaki emiatt lett törzsvásárló, addig az YR-t sem ismerte :)) Könyökre használtam, arra jó volt :) Elégedettségem miatt *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

dzsudzsi

2016. július 29.

Gyorsan beszívódó, kellemes és tartós illatú, de sajnos nem hidratálja jól a száraz bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

tesszahavas

2016. május 14.

Szeretem az illatát, viszont nem hidratálta annyira a nagyon száraz bőrömet.. Elhasználtam egy tubussal de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

balazsdora

2016. május 14.

Nagyon szeretem. Könnyű kis testápoló, hamar felszívódik és teszi a dolgát. Kókuszimádóknak kötelező darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.

EviKicsi

2016. május 12.

Nagyon kellemes illat, abszolút hozza a testápoló funkciót. Az illat sokáig megmarad ( ez nem feltétlenül pozitívum )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Cinti97

2016. május 11.

szerintem megváltozott a csomagolása, mert most kaptam szülinapomra ugyanilyen, de nyomós és átlátszó a doboz. nagyon jó illata van, órák múlva is érződik és nagyon puhává varázsolja a bőröm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Lili91

2016. május 9.

Az illata tényleg nagyon finom. Nem használom minden nap, csak mikor eszembe jut, de így is teszi a dolgát. Nem a leghidraltálóbb krém amit eddig használtam, ahogy előttem is írták inkább vizes alapú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

sztkata

2016. április 27.

Akinek a kókusz illat bejön annak mennyei :) Nagyon finom, kellemes kókusz illatú, könnyen kenhető, én inkább "vizes" krémnek nevezném. A bőröm bársonyosan puha tőle és a kókusz illatot is sokáig érezni még. Aki zsírosabb ápolást szeretne a bőrére, annak nem javaslom (ez inkább a vizes hidratálást biztosítja).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

dainthda

2016. április 26.

Az egyik kedvencem, nagyon finom illata van, jól hidratál és puha lesz a bőröm tőle. Az állaga tökéletes. Lehet kapni hozzá pumpás fejet is, így még praktikusabb. Már többször újravettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Cocos Nucifera Fruit Extract, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Arachidyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.