Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Ár: 1500 Ft (+ pk) , Eladó: clara12
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

Gica81

2021. január 28.

Nem tetszik az illata ennek a tusfürdőnek egyáltalán. A tartóssága is nulla, hidratáló hatása sincs. Olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

csill87

2021. január 4.

Valamiért engem ez a márka nem ragadott meg, nem szoktam náluk vásárolni, ezt a tusfürdőt is ajándékba kaptam, de ez NAGYON NAGYON Jó!! Ez az illatkombináció nagyon jól sikerült, egyszerre érezhető a gyümölcs és a menta, és nagyon élethűek. Szerencsére kaptam hozzá testápolót is, ami nem a legszuperebb minőség, de arra pont jó, amikor tartósabbá szeretném tenni az illatot. Egyébként a tusfürdő az illatát leszámítva minden egyéb tulajdonságában teljesen hétköznapi, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Kbn90

2020. december 29.

Nagyon szeretem az Yves tusikat, ahogyan őt is :) Nekem ő tavasz-nyár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Nagyon szeretem az Yves tusikat, ahogyan őt is :) Nekem ő tavasz-nyár.

kajdjjdjdjd

2020. augusztus 24.

Szárítja a bőrömet és büdös szaga van... nem ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Szárítja a bőrömet és büdös szaga van... nem ajánlom

matine91

2020. augusztus 6.

Nagyon szeretem a márka tusijait. Sokáig lehet érezni az illatukat, ez a málnás széria pedig különösen kedves emlékeket idéz elő, ha épp ezzel fürdök.
Nagyon sokáig elég a fél literes verzió.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Nagyon sokáig elég a fél literes verzió.

macooka

2020. augusztus 2.

Imádom ezt az illatpárosítást! Ráadásul az illatfelhő fürdés után is sokáig megmarad még. Kellemesen felhabzik, nem szárítja a bőrt és szuperül tisztít. Ezt biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

AdriennF22

2020. július 23.

Nagyon szeretem. Hozzá való bőrradírral együtt használom és oda vagyok az illatáért.
Kevés tusfürdő nem szárítja ki a bőröm, de ez közte van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Kevés tusfürdő nem szárítja ki a bőröm, de ez közte van.

novaknora

2020. július 7.

Az illata jó, de ezen kívül kb. semmi extra ugyanezt megteszi bármelyik tusfürdő, pedig szeretem az yves rocher termékeit de a tusfürdői valahogy nem jönnek be, nálam a kádat is beszínezi 3-4-5 használat után. Kiszerelése sem a legkényelmesebb megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Nixi99

2020. június 18.

Imádom ezt a tusfürdőt, ha tehetném csak ezzel fürödnék!
Viszont valamiért sok kell belőle és nem is olcsó, ezért csak 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Imádom ezt a tusfürdőt, ha tehetném csak ezzel fürödnék!

Amberger

2020. május 24.

Kedvenc illatom a márka tusfürdői közül. Sajnos ára miatt (és mert zöld pontos, így az akciók nem vonatkoznak rá) nem használom állandóan, de amikor egy kis pluszra vágyom, akkor megszoktam ajándékozni vele magam. :) Nagyon szeretem, intenzív az illata, ami fürdés után is jó darabig érezhető, illetve nagyon kevés is elég belőle, jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid