KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. március 2.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Yves Rocher Málna tusfürdő ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

Benedetta88

2018. december 13.

Nagyon érdekes illat, frissítő. Fürdés után sokáig megmarad az illata a bőrön.

Benedetta88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Nagyon érdekes illat, frissítő. Fürdés után sokáig megmarad az illata a bőrön.

NDCsilla

2018. december 6.

Fanatikusan rajongok az illatáért, mintha csak nekem találták volna ki! :) Nagyon gyümölcsös, nagyon édes, de a borsmenta miatt mégsem túl sok, s miatta nagyok különleges és frissítő is. A bőrömön semmi wow-hatást nem tapasztaltam, semmi extra hidratálást nem vettem észre; viszont szerencsére semmilyen negatív (szárító, irritáló) hatást sem. Az illata miatt imádom nagyon, a léleknek egy felüdülés :) Fürdés után is órákig érzem még az illatát a bőrömön.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

lauraaaa

2018. október 27.

Szülinapomra kaptam a testápolóval együtt (ami annyira nem tetszik), pár hónapja használom. Nem vagyok már oda a nagyon gyümölcsös tusfürdőkért, de ennek kellemes és nagyon friss illata van, szeretek vele fürödni. Sokáig elég a 400ml-es. Viszont nem venném újra, ahogy egy tusfürdőt sem, szeretek újakat kipróbálni.

lauraaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

szanii

2018. október 27.

Abszolút kedvenc. Biztos, hogy még sokszor újra fogom venni! Imádom az illatát, fürdés után is sokáig érződik. Nem szárítja a bőröm.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Sisszy

2018. október 6.

Hármas csomagban jutottam hozzá két másik társával és imádtam mindhármat. Frissítő illata van, kellemes vele zuhanyozni és viszonylag sokáig marad meg az illata.
Egyetlen hátránya a csomagolása, ésszerűbb lenne egy pumpás verzió.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Egyetlen hátránya a csomagolása, ésszerűbb lenne egy pumpás verzió.

kakaska

2018. augusztus 31.

Fincsi illata van, tartós is.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Fincsi illata van, tartós is.

Rika0419

2018. augusztus 31.

Finom gyümölcsös, kellemes, frissítő illata van -igazán nyárias.

Rika0419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Finom gyümölcsös, kellemes, frissítő illata van -igazán nyárias.

szeliger

2018. augusztus 4.

Ilyen lehet málnaszörpben fürdeni, csak ez nem ragad. A mentából gyakorlatilag semmit sem éreztem, csak az édes, műpiros, műanyagos tömény málnaszörp illatot. Ettől még nem volt rossz. Tusfürdőként szokásos YR, kicsit szárít, jól habzik.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

adri0419

2018. július 26.

Ajándékba kaptam, nagyon megtetszett. Finom gyümölcsös frissítő illata van, így főként nyáron használom. Jól habzik, az állaga is szuper és az összetevői is szépek.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Valentine

2018. július 21.

Nagyon kellemes az illata, kevés is elég belőle. Főleg nyáron nagyon frissítő. Az illatát zuhanyzás után azonban már nem érezni. Ez engem nem zavar. Számomra kissé hígnak tűnik. Ettől függetlenül teszi a dolgát.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid