Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. március 2.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

kakaska

2018. augusztus 31.

Fincsi illata van, tartós is.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Fincsi illata van, tartós is.

Rika0419

2018. augusztus 31.

Finom gyümölcsös, kellemes, frissítő illata van -igazán nyárias.

Rika0419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Finom gyümölcsös, kellemes, frissítő illata van -igazán nyárias.

szeliger

2018. augusztus 4.

Ilyen lehet málnaszörpben fürdeni, csak ez nem ragad. A mentából gyakorlatilag semmit sem éreztem, csak az édes, műpiros, műanyagos tömény málnaszörp illatot. Ettől még nem volt rossz. Tusfürdőként szokásos YR, kicsit szárít, jól habzik.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

adri0419

2018. július 26.

Ajándékba kaptam, nagyon megtetszett. Finom gyümölcsös frissítő illata van, így főként nyáron használom. Jól habzik, az állaga is szuper és az összetevői is szépek.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Valentine

2018. július 21.

Nagyon kellemes az illata, kevés is elég belőle. Főleg nyáron nagyon frissítő. Az illatát zuhanyzás után azonban már nem érezni. Ez engem nem zavar. Számomra kissé hígnak tűnik. Ettől függetlenül teszi a dolgát.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

kucire

Korcsoport: < 18
2018. július 6.

Már kicsit régebben használtam. Az elsőt ajándékba kaptam, de vettem egy utánpótlást. Finom frissítő az illata. Nem éreztem hogy jobban szárítaná a bőrömet. Nagyon kevés is elég, ezért sokáig elég. Én habfürdőnek nem használtam, de zuhanyzás közben is nagy habot csinált. Meg vagyok elégedve vele, de tesztelnek állatokon :( Megkapja az 5 csillagot, de nem fogok többet venni.

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 6.

ZsanettLina

2018. május 27.

Az illatába szerelmes vagyok. Remekül habzik, és szerintem az ára is remek ilyen összetevőlista mellett. Mindenesetre megéri.

ZsanettLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Agnes004

2018. május 20.

Nagyon kellemes, frissítő illatú és jól habzik.

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Nagyon kellemes, frissítő illatú és jól habzik.

Zsokaaaa

2018. május 12.

Nagyon szeretem az illatát, nagyon frissítő, így nyárra tökéletes.

Zsokaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

Nagyon szeretem az illatát, nagyon frissítő, így nyárra tökéletes.

barbusus93

2018. április 27.

Miután megszűnt a jardins du monde termékcsalád, kénytelen voltam megvenni. Számomra csalódás, az illata egyáltalán nem érezhető fürdés után, sőt a bőrömet kiszárította. Ezt az illatú tusfürdőt tuti nem fogom újravenni, a kávés változata sokkal jobb.

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid