Yves Rocher

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Töltődjön fel zuhanyozás közben a radírozó hatású, élénkítő gyümölcsmagoknak köszönhetően!

A bio mezőgazdaságból származó borsmenta illóolajjal, málna kivonattal és gyümölcsmagokkal gazdagított radírozó hatású tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, gyengéden tisztítja bőrét, és távolítja el az elhalt hámsejteket, valamint segít feltöltődni energiával.

100% -ban természetes, radírozó hatású gyümölcsmagokat tartalmaz: sárgabarackmag por, kivimag.

LittleBlack

2019. november 23.

Radírozó hatása nem mutatkozik meg, de az illata és a zselés állaga nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Radírozó hatása nem mutatkozik meg, de az illata és a zselés állaga nagyon jó.

krisztinakasza91

2019. október 3.

A testradírozó hatását nem érzem és a növényi magok se nagyon tetszenek, viszont borzasztóan jó és tartós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Katus93

2019. július 13.

Az illatát imádom,az állaga is tetszik.
De szerintem testradírnak egy kicsit gyenge.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Az illatát imádom,az állaga is tetszik.
De szerintem testradírnak egy kicsit gyenge.

Pocokmalna

2019. július 10.

Nagyon jó az illata, a radírozó hatása viszont nem a legjobb.
Ettől függetlenül szerettem, és ajánlom ezt a terméket.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Nagyon jó az illata, a radírozó hatása viszont nem a legjobb.
Ettől függetlenül szerettem, és ajánlom ezt a terméket.🙂

babszi11

2019. június 26.

Ritkán használom, de egyébként megszerettem. Jó az illata, tartós, bár nekem picit már túl édes. Radírozó hatását nem tapasztaltam, de kellemes zselés állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Inkább géles tusfürdő mintsem radír. Nem szárít és igazán kellemes, de nekem ez a radírozó hatás kevés. Akinek vékony vagy érzékeny a bőre annak jó választás, aki olyan rinocérosz mint én az válasszon mást. El lehet használni és az illata is finom, csak épp a radírozást ne várjuk tőle nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

sofie1234

2019. május 27.

Nagyon fincsi az illata! Pici is elég belőle, mert annyira habzik. Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Pihe puha a bőröm fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

ann0325

2019. április 16.

Finom illata van, viszont a radírozó hatása nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Finom illata van, viszont a radírozó hatása nekem kevés.

Aniko19870805

2019. április 15.

Az illata remek. Könnyed, géles állagú. Azonban a málnamagok(?) akkorák, hogy tusolás közben konkrétan a gravitáció leviszi rólam. Nem radíroz, csak kergetőznek a magok a lefolyó körül :D
Illata tartós, remek, hidratál, de nem radíroz, ahogy azt ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Illata tartós, remek, hidratál, de nem radíroz, ahogy azt ígéri.

Dhewilgirl

2019. január 16.

Tetszik, jobban, mint a régi sima málnás. Frissítő, finom illatú, és tényleg energetizáló hatású. Ami hiba: a flakon! Utálom ezeket az eco-tube-okat, minden alkalommal, amikor kinyitom, egy sikerélmény, ha körömletörés nélkül megúszom. Illetve elég gyorsan fogy, de rendelés mellé volt ajándék, így nem panaszkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid