Yves Rocher

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Töltődjön fel zuhanyozás közben a radírozó hatású, élénkítő gyümölcsmagoknak köszönhetően!

A bio mezőgazdaságból származó borsmenta illóolajjal, málna kivonattal és gyümölcsmagokkal gazdagított radírozó hatású tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, gyengéden tisztítja bőrét, és távolítja el az elhalt hámsejteket, valamint segít feltöltődni energiával.

100% -ban természetes, radírozó hatású gyümölcsmagokat tartalmaz: sárgabarackmag por, kivimag.

csernapetra

2021. március 10.

Nem szárítja a bőröm, jó illata van, felfrissít. A radírozó hatása számomra kétséges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Kingimingi

2021. január 28.

Ebben a termékben a szemcsék apró magvak, amikre nem számítottam és megmosolyogtattak, viszont a funkció amit vártam... na azt sajnos nem töltötték be ezek a kis magvacskák. Az illata pedig a többi YR termékkel ellentétben, iszonyat mű... alig vártam, hogy elfogyjon...soha többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

ButiSzabi

2020. október 8.

Radírozó hatása kétséges.... Szerintem csak dísznek vannak benne a kis magocskáknak tűnő szemcsék. Ezt leszámítva viszont én 4 csillagot adok neki, mivel ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez. Az illata nagyon finom sokáig tart, viszont a sima Y.R. tusfürdőkhöz képest jobban szárítja a bőröm. Egy próbát megért, talán többet is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

kajdjjdjdjd

2020. augusztus 24.

Vicc! Ez radíroz?! Hát nem! Nem
Nevezhető radírnak mert nem radíroz nem hozza le az elhalthámsejtet inkább szàrítja a bőrömet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Vicc! Ez radíroz?! Hát nem! Nem

Yura

2020. augusztus 10.

Alapvetően az Organic shop bőrradírjainak vagyok a híve, de annyira hogy legszívesebben minden nap használnám őket, holott tudom hogy nem szabad. Épp ezért hogy megállítsam magam a túlradírozásban de közben azért mégis meglegyen az érzés elkezdtem lágy radírozó tusfüdők után kutatni és ekkor került szembe velem ez. Szeretem a málna illatát, ráadásul tetszett az ötlet hogy gyümölcsmagokkal dörzsizzem magam szóval ment is a kosárba.
Először is, szeretném leszögezni hogy ez a tusfürdő nem radíroz. Persze vannak benne mindenféle magok meg szemcsék amik amúgy tök jó érzést keltenek mikor dörzsöli vele magát az ember, de radírozó hatásnak a nyomát se érzékeltem, szóval ezzel reklámozni a tusfürdőt enyhe túlzás. Ráadásul szerintem nagyon sok kell belőle, főleg mivel nem nagyon habzik (ami számomra nem lenne probléma, amúgy se szeretem a túl habos tusfürdőket) viszont elég folyós. Emiatt ár-kiszerelés arányban nem a legjobb. Az illata viszont kellemes, nem is málna, inkább tea, ami talán a borsmentától van, bár ebben nem vagyok biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

AdriennF22

2020. július 23.

Végre egy termék, ami nem szárítja a bőröm. Használat után, puha és selmyes. Az illata érződhetne tovább is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

angi009

2020. június 15.

Imádom. Radírozó hatása olyan enyhe, hogy minden nap használható, de épp ezt szeretem benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Weronika

2020. június 3.

Egyszerűen imádom! Fantasztikus az illata, csak egy kevés kell belőle, mert annyira habzik. Az érzékeny bőrömnek pont elég ez a radírozás, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

LittleBlack

2019. november 23.

Radírozó hatása nem mutatkozik meg, de az illata és a zselés állaga nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Radírozó hatása nem mutatkozik meg, de az illata és a zselés állaga nagyon jó.

krisztinakasza91

2019. október 3.

A testradírozó hatását nem érzem és a növényi magok se nagyon tetszenek, viszont borzasztóan jó és tartós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid