Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera kivonattal, narancsvirág illóolajjal és mandula kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tiszítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Soraya

2021. október 15.

Szerintem rémes az illata! Sajnos nekem egyáltalán nem jön be ez az illat, kifejezetten erősnek és kellemetlennek tartom. De szerencsére zuhanyozás után már semmit nem lehet belőle érezni a bőrömön, aminek ebben az esetben kifejezetten örülök. Ezt a tusfürdőt egy vásárláshoz kaptam ajándékba, és ajándék lónak nem nézd a fogát ugyebár... Egyébként semmi rendkívüli hatást nem vettem észre. Viszonylag jól habzik, a szárító hatása átlagos. A csomagolása szerintem praktikus a jól záródó és kicsi flakonnak köszönhetően, különösen utazásnál. Ennyi pozitívumot tudok róla írni. Szerintem összességében a jóval olcsóbb tusfürdők is többet tudnak ennél. Biztosan nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

ALettah

2021. július 30.

Az illata fanyar, a klasszikus 4711 kölnisch wasserre emlékeztet, de ez egy pozitívum szerintem. Akár uniszexnek is elmegy. A minősége szokásos YR és ők elég erősek tusfürdő téren. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

kincsq

2021. április 23.

Oh Jesus, a legkedvencebb illatom az összes közül! Imádom! Nagyon féltem, hogy milyen lesz az illata (mivel netről rendeltem), ráadásul véletlenül kettőt tettem be a kosárba. De hál Istennek hogy így tettem, mert nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

KiAn

2021. április 12.

Nekem nagyon zavaró, émelyítő illata van. Ajándékba kaptam, én nem venném meg. Nem szárít. Nem szárít az illata nagyon sokáig érződik a bőrömön, ami most inkább negatívum számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Kelemen77

2020. szeptember 11.

A legfinomabb ilatú tusfürdő, ezt használom, mióta megjelent. Sajnos kikerül a kínálatból, így a webshopon még rendeltem párat. Remélem nem vonják kia forgalomból, vagy legalább lesz hasonló illatú termék, ami nem erősen egzotikus, kicsit fanyar illatú, női tusfürdőkből ez ritka. Nagyon kevés kell a bőrre belőle, szerencsére lassan fogy. Nálam 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Bubucim

2020. július 13.

Nálam torna utáni energizáló tusfürdőként funkcionált. Nekem megmaradt az illata a bőrömön, viszont nem vásárolom újra. Hihetetlenül szárított, amit ennyi pénzért nem várnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Trekaa

2020. június 14.

Nagyon finom illata van, a testápolóját is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Nagyon finom illata van, a testápolóját is használom.

agika0810

2020. április 30.

Ez a tusfürdő egy álom. Annyira jó illata van, ami a fürdés után még sokáig érezhető a bőrön. Csak ajánlani tudom. Kicsit borsos az ára nekem egy tusihoz képest, de egy jó kis akcióban csaptam le rá. Így teljesen megérte! (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

AnitaUrgyan

2020. április 23.

Imádom, kislányom érzékeny bőrét sem csípi, nagyon jól tisztít, nem szárít, nem hagy "tusfürdős" nyomot lemosás után. Kiváló terméknek tartom, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

wildrose

2020. január 20.

Csodás, könnyed illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid