Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Mandulaolajjal, 100%-ban növényi eredetű glycerinnel és biogazdálkodásból származó búzavirág vízzel gazdagított.

Csigabee

2016. szeptember 18.

Az illatától én nem vagyok elragadtatva, egy korábbi intim lemosómra emlékeztet némi mézeskalács fűszerkeverékkel meghintve, viszont könnyen kenhető és viszonylag gyorsan beszívódik. Hidratálónak megteszi, különösebb tápláló hatást nem érzékeltem. És most már csak azon imádkozom, hogy ezt meg ne lássa az, akitől ajándékba kaptam, hihi. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

LakatosEstonkucser

2016. május 9.

Életem legeslegjobb testápoló készítménye! Isteni jó illatú és legalább másfél éve megvan, egyszerűen nem akar kiürülni, pedig használom rendszeresen. Árában is abszolút megérte, kicsit lassan szívódik be, de cserébe tartós az illata. Karácsony táján volt ez még anno vásárolható, reménykedtem abban, hogy tavaly karácsonykor ismét kapható lesz, de nem volt. Na mindegy, azért egy véleményt megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

dandelion

2016. március 23.

Nagyon jó illata van, gyorsan beszívódik és megfelelően hidratáló is. Az ára is barátságos, az egyik legjobb testápoló szerintem, nagyon kár, hoy karácsonyi termék volt, mert bármikor szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Mimi0411

2015. október 18.

Még tavaly télen szereztem be a limitált kiadású termékcsalád több tagjával együtt, mert szerintem isteni illata van! Igaz, hogy főként a körte érződik rajta (bár én olykor a karamelles alapot is érzem benne), engem azonban ez egyáltalán nem zavar, mert így is szeretem! :) Hidratáló hatásáról nem nagyon tudok mit mondani, mert rendszeresen egy másik testápolót használok, ezt csak alkalomadtán veszem elő, amikor éppen olyan karácsonyi hangulatom támad! :D Még nyáron is akár! XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. október 9.

Először még kellemes az intenzív illata, de egy idő után nagyon zavaró ez a körte-aura a környezetemben. Pár használat után teljesen meguntam. Férjem is megkérdezte: ez mikor fogy már el? Hidratálását nem érzem kiemelkedőnek. Az YR öntögetős flakonjai pedig bosszantóak, főleg az ilyen intenzív illatokból nem szabad túladagolni véletlenül, így én áttöltöttem egy kiürült kézmosós flakonba, abból nyomogattam. Azt hiszem, a maradékot ki fogom dobni, bocs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 9.

Lana93

2015. augusztus 8.

Édesanyám kapta ajándékba, akkor próbáltam ki először Yves Rocher terméket, és ez nagyban hozzájárult a márka iránti rajongásomhoz. Nagyon jó körtés illata volt, ami még másnap is érezhető volt. Nekem a kókuszos jobban tetszik az illata miatt, de ez már csak a kókuszmániámra fogható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

tarzanesjane

2015. április 21.

Megleptem magam egy ilyennel és abszolút nem bántam meg. Ilyen intenzív körte illatot rég nem éreztem testápolónál. Mennyei! Miután bekentem magam és beszívódott a bőrömbe, felkapom mindig a köntösöm és 1-2 hét múlva is érezni rajta az illatát! Kedvenc! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

bYou

2015. március 2.

Örök szerelmem Nagyon szeretem, kitűnően hidratál, csodás az illata, gyorsan beszívódik :) Lehetne szűkítő rajta, talán nem ömlene bele akkor a krém a kezembe, de akkor is imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Leena

2015. február 12.

Nagyon finom krém, kellemes az illata, inkább körte, mint karamell. Gyorsan beszívódik és jól hidratál. A csomagolás tényleg lehetne praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

magyaredina

2015. február 8.

Imádom ! Az illata tökéletes viszont mint testápoló közepes hidratálással bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Imádom ! Az illata tökéletes viszont mint testápoló közepes hidratálással bír.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.