Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ina15, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Protectyl Végétal 6 faktoros Intenziv napolaj

Alacsony védelem. Az europai előirásoknak megfelelő kiegyensúlyozott UVA ÉS UVB elleni védelem. Hidratáló napolaj, amely ajánlott a barna, vagy már lebarnult bőrre, hogy kiemelje barna színét. A Beta- karotinnak köszönhetően segíti a barnulást, Víznek és izzadásnak ellenáló összetétel. A protecty végétal termékcsalád UVA ÉS UVB elleni szűröket a madagaszkári aphloila-val, így fokozva a bőr ter,észetes védelmét és regenerálodását.

• Tanácsok a biztonságos napozásért:
  • Kerülje a napozást 12 és 16 óra között.
  • 3 év alatti gyermekeek bőrét ne tegye közvetlenül ki napsugárzásnak.
  • A túlzott napozás károsithatja az egészségét.

Kiszerelés: 150 ml

Trixi

Korcsoport: >54
2013. augusztus 13.

Férjem használta párszor. Ő csak alacsony faktorszámú fényvédőt használ, és csak a napozás kezdetekor. Semmi különöset nem tudott, nem segítette a barnulást, nem szívódott be gyorsan, és nem tűnt vízállónak. Nem veszem többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Ina15

2013. április 26.

Én tavaly nyáron vettem meg azt a napolajat, és nagyon nem tudom hova tenni. Az illata isteni, a összetétel könnyű és hidratáló a bőrnek, de nem igazán használt a barnulásban, sőt inkább nem is voltam barnább. :( Sajna nem veszem újra szerintem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.