Yves Rocher

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lszofi, az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lemosótej puhasága és a tonik frissessége egyetlen termékben egyesítve.

Jolan1206

2017. május 16.

Evek alatt tobbszot visszatertem hozza mert hianyzott:) Az illata, állaga. Nekem regi jo emlekeket idez igy szeretem.de persze maga a termek is jo.nem minden tőlük de ez kifejezetten egy jol sikerult termek allagra hatasra.sminket teljesen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

marlu

2017. március 9.

Az ilyen krémes állagú arclemosókat szeretem sminklemosónak is használni, a legtöbb ilyen termék be is tölti ezt a funkciót, ez a termék nem. Persze ez nem a termék hibája. Azt a funkciót betölti, amire kitalálták. Összességében jó kis termék, kellemes az illata. Én sokszor újravettem, egy kicsit talán már meg is utam a terméket. Mivel találtam számomra megfelelőbbeket, így már ritkábban nyúlok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

szirimiri

2017. február 18.

Jól lehozza a sminkmaradványokat és az illatát is imádom. Viszont könnyű túl sokat nyomni belőle. De nagyon szeretem összeségében. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

kova

2017. január 11.

Jó termék, egyik lemosó után sem ilyen puha és selymes az arcom. Én minden sminket ezzel mosok le, utálom, ha mindenre ezerféle terméket kell használni. Jó, én csak szemceruzát és spirált használok, de azokkal elbánik, bár néha picit csípi a szemem, ha belemegy. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Veronix

2017. január 7.

Szeretem. Már több tubussal elhasználtam. Gyengéden tisztít, nem szárít. Reggelente használom. Ébredés után, sminkelés előtt ezzel törlöm át az arcom, így túl sok szennyeződéssel nem kell megbirkóznia. Az esti arctisztításra mást használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

CandyAngi

2016. december 2.

Régi nagy kedvenc, most újra vettem.
Smink törlô kendő utàn használom, ezzel tökéletesen tiszta lesz az arcom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

Régi nagy kedvenc, most újra vettem.
Smink törlô kendő utàn használom, ezzel tökéletesen tiszta lesz az arcom

hladpat

2016. október 6.

Régebben vettem, mindig akciósan jutottam hozzá. Valamiért nem lett a kedvencem, de azért rossznak sem mondanám. Most is van otthon egy, el fogom használni, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Nicool89

2016. szeptember 18.

Mikor megvettem előtte mindig csak a L'Oréal Micellas arc vizet használtam. Gondoltam kiprobalok mast is! A Bebe s kendővel használom, mert a vatta korongon ez a krémes állag miatt szöszolodik. A szemem csípte először, de aztán vagy megszokta vagy nem nyomtam olyan sok mennyiséget a kendore. El használni el fogom, mert a sminket szépen leszedi, bar a szemem meg atmosom Micellas lemosoval is. Ez a hatalmas felhajtás, hogy mennyire naturak... Hát latszik ... PARFÜM!!!

Update: Most használtam el a termeket es azaz igazság a végére megbarátkoztam vele. Egyáltalán nem csípett es irritált. Azoknak ajánlom akik szeretik a krémesebb állagú sminklemosokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Kole

2016. június 22.

Csípte a szemem és a maradék szemfestéket sem hozta le. Amúgy nagyon jól frissít, talán ez az egyetlen jó tulajdonsága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

szgreta

2016. április 2.

Nagyon bevált, szuper kis lemosó.Én csak az arcomra használom, a szememre nem, az arcomról szépen eltávolítja a sminket és kellemes érzést hagy.Nem csípi a bőröm,nem viszket,nem ragad, ez más lemosóknál sokszor gond volt korábban.Az illata is kellemes, visszafogott.A képeslapon lévő 40%-os kedvezménnyel vettem,így nagyon megéri.Biztos újraveszem,ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hexyldecanol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oleth-20 ti I eu 1 0