Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2013. április 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Iora Rua

2013. november 7.

Sminkeltávolításra nálam teljesen jó, igaz, nem sminkelek túl erősen. Kellemes illat és állag, jó áron 1x használat után újra megvenném, de vannak ennél jobb termékei a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

vedina007

2013. május 16.

Jól tisztít, de kicsit ez is szárít, ahogy a kamillás arctisztító gél. Az is zavart, hogy ha csak vattakoronggal áttörlöm az arcom, akkor ragacsos marad, így mostanában inkább úgy használom, hogy áttörlöm és lemosom. Így jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

katalinmyy

2013. május 8.

Családban nagy kedvenc. Már nem is tudom hányadik flakonnal használjuk. Nagyon jó kis szemlemosó vagy hidratáló. Nem irritál és kellemes az illata. Egy flakon nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

rozcsi

2013. április 7.

Nagyon jól eltávolítja a BB krém maradványait,de az utána maradó kissé ragacsos érzés,és az enyhe csípése miatt nem tetszik.Ami a legjobban zavar benne az az illata,képtelen vagyok hozzászokni,pedig nem vagyok finnyás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

handi

2013. április 7.

Tegnap akartam újból vásárolni belőle. Már nem gyártják. Kár, mert jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Tegnap akartam újból vásárolni belőle. Már nem gyártják. Kár, mert jó volt.

beus12

2013. március 9.

Szerettem ezt a sminklemosót, nem csípett, nem irritált,de az erősebb szemsminkkel bajban volt. Az illata nekem tetszett. Újra akartam venni, de elvileg már nem forgalmazzák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

cobie

2012. december 26.

Kellemes az illata, de nekem kicsit túl erős. Az arcot szépen tisztítja és a sminket is nagyjából leszedi, de a szemsminket csak szétkeni. Nem rossz, de inkább a Bioderma Sensibio.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 26.

svivko

2012. november 6.

Na szóval sajnálattal kell közölnöm, hogy ez a versenyző kiesett a sorból nálam. Konkrétan sminklemosónak vettem, a jó véleményeket látva nem haboztam, megvettem. Nincs jó illata, elég nehezen szedi le a sminket - de úgy-ahogy megbirkózik vele. Már az első naptól kezdve viszketett a szemem, de mivel rögtön utána nem tudtam mivel pótolni, tovább használtam, a szemem megszokta. NADEAKKORIS :D. Most a Corine de Farme tejét használom, sokkal szebb összetevők, sokkal hatékonyabb tisztítás.
Konkrétan: "ülj le egyes". Odaadom barátnőmnek, hátha...
Nem mellesleg ilyen márkával ennyi pénzért ilyen összetevők nagyon szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Konkrétan: "ülj le egyes". Odaadom barátnőmnek, hátha...
Nem mellesleg ilyen márkával ennyi pénzért ilyen összetevők nagyon szomorú.

csipkeorsika

2012. október 27.

Jó kis lágy lemosó, de sokkal nem tud többet, mint egy olcsóbb kategória, inkább kipróbálok mást is minthogy újravegyem. Az illata tényleg erős, nekem nem a kedvencem, de tökéletesen puha lesz az arcom a kamillás arckrémmel együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

lina

2012. október 24.

Nem egy agresszív lemosó, de azért teszi a dolgát. Kellemetlen napok végén aromaterápiás jelleggel használom. Elvarázsol az illata!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.