Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Friss arcradír bambuszszemcsékkel, mely finoman megtisztítja a bőrét és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

zoknimajmocska

2013. január 30.

Szerintem elég jól radíroz, mondjuk még csak 1-szer használtam, ha mást tapasztalok, akkor update-elek. Kellemes az illata és használat után megnyugtató tisztaság és babapopsi érzésem lett :) Féláron, 990 Ft-ért vettem, szerintem az alapára drága, ezért - 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

sebidori91

2013. január 8.

A nevében is benne van, hogy lágy arcradír így én nem vártam tőle túl erős szemcséket. Nagyon finom az illata, jól habzik és szerintem a kis szemcsék kellően radiroznak is. Mivel kombinált a bőröm ezért fontos, hogy ne szárítsa ki, de azért tísztítson, ezeknek meg is felel! Szerintem drága kicsit, ezért csak kedvezménnyel fogom újra vásárolni, viszont már egy kevés is jól habzik, így szerintem legalább 3-4 hónapig elég lesz nekem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

samelike

2012. július 24.

A nyaram megmentője, nagyon jól frissít! Mivel nem egy erős radír ezért bátran használom naponta is melegben, nagyon jól tisztít, friss lesz tőle a bőröm a kamilla illat pedig ráadás. Az ára egy hangyányit drága, viszont nekem nagyon megérte! Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

sisu69

2011. május 28.

Isteni az illata (akárcsak a többi Calmille terméké), de túlságosan kevés és apró benne a radírozó szemcse, ezért nem kifejezetten hatékony arcradír. Az árát pedig sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.