Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika678, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Hidratálja, védi és bársonyos tapintásúvá teszi a bőrt. Kamilla kivonatban gazdag összetétele megnyugtatja és védi a bőrt. Folyékonyabb, lágyabb összetétel.

• 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegtégely. Erdőgazdálkodásból származó csomagolás.
  • Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Bellana

2021. március 20.

4 csillagot adok neki, mert jó krém, viszont vannak jobb krémek szerintem az Yves Rochernél ebben az árkategóriában. Elég jól hidratál, de ha nagyon száraz a bőröd akkor nem eléggé, nekem sajnos kicsit kevésnek bizonyult. Plusz az illata nem tetszik, jó, hogy csak kicsit érezni, de valahogy fura volt, nem az a kamilla illat, amire vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

zsazsikus

2020. december 4.

Próbáltam szeretni ezt a terméket, de úgy feldagadt meg könnyezett tőle a szemem (természetesen nem kentem rá a szememre, csak az arcom többi részére, de így is kib*szta a szemem sajnos), tehát 1 hét próbálkozás után megváltam tőle.. nem bírta a bőröm, valószínűleg allergiás reakció volt :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Liara0826

2020. július 20.

Nem sűrűn szoktam véleményt írni úgy hogy nem próbáltam ki terméket de most kénytelen vagyok. 1 vagy talán már 2 éve áll a polcon és akár hányszor kipróbáltam volna nem mertem az arcomra kenni. Mikor kinyitom a tégelyt már nagyon érzem az illatát (nekem inkább szagát), mert az összes Yves termékben rengeteg a parfüm. A másik ami egyből érződik az az alkohol szag ami nem is csoda mert az ötödik helyen áll a listában.
Persze nem magamnak vettem, hanem egy akcióban kaptam tőlük, mentségükre szóljon minden termékből van tester és ki is lehet próbálni, bele lehet szagolni, lehet kérdezni, de sajnos nekem nem jött be ez az ajándék. Oda fogom adni másnak, de semmi kép nem egy érzékeny bőrű embernek.
Az igényes kiszerelés, az inci többi jó része és a cég környezetvédelmi igyekvései miatt 2*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

bygleen

2020. április 22.

Az illatokban verhetetlen az yves rocher, de a végeredmény elég sokszor kiábrándító, mint ez az arckrém is. Allergiás lett rá az érzékeny bőröm, a szám körül foltokban kipirosodott és viszketett és ugyanez történt az érzékeny bőrre való arckrémével is. Szóval nem a kamillától van. Az illata miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

PaNel95

2020. április 4.

Miután a Jeunesse arclemosó iszonyat árzékennyé és szárazzá tette a bőrömet, egy erősebb hidratáló krémet kerestem.
Gondokodtam, hogy merjek-e YR termékkel próbálkozni ezek után, de az arckrémeikkel eddig nem volt problémám, és ennek az össztevői is elég jók voltak.
Örülök, hogy ezt vettem meg. Megnyugtatja és a kombinált bőröm száraz és zsírosabb részeinek is jót tesz, nagyon jól hidratál. A száraz részeket viszonylag gyorsan helyretette és a T vonalamat pedig nem zsírosítja.
Nem szívódik be rögtön, az arcomnak olyan érzés, mintha fokozatosan szívná be a felkent réteget. Estére kicsivel többet oszlatok el, és van, hogy még 5 perc múltán is van krém az arcomon, és fokozatosan tűnik el. Nappal nem sokat kenek fel, hogy a reggeli készülődésben ne zavarjon. Szóval ez nem egy pikk-pakk beszívódó krém. Viszont ha beszívódott, akkor nem hagy zavaró réteget a bőrömön. Az arcbőröm tapintásra is puhább és mintha egységesebb lenne a bőrképem.
Az illata engem nem zavar. Sajnos nagyon sok bőrproblémám miatt mindenféle kozmetikumot kellett hasznáénom, illetve a kozmetikusom is használt rajtam sok natúr, illatmentes terméket. Ennél sokkal büdösebb terméket is használtam már, pl. Ilcsi kénes tonik és szérum. Szóval az ilyen erős, büdösebb illatok/szagok nem zavarnak. Barátom kifejezetten hányás szagúnak érzi, ő nagyon nem szereti.
Sosem gondoltam volna, hogy zsírosabb részekre is bátran kenhetek ilyen krémet, mert nem zsírosít, szóval örülök, hogy ezt választottam.
Nyáron valószínűleg ez már sok lesz, ilyen időben és télen simán belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Nyáron valószínűleg ez már sok lesz, ilyen időben és télen simán belefér.

Meloca

2020. március 5.

Könnyű hidratáló. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, szépen hidratál. A csomagolása is igényes, szép kis üveg tégelye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

miyumiyu

2019. november 14.

Érzékeny, vízhiányos bőröm szépen hidratálja. Gyorsan beszívódik, kellemes illata van, elég csak egy keveset használni belőle, mert tartalmas, gazdag krém. Sok tégellyel elhasználtam már,felváltva használom a körömvirágos verziójával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

vicii4

2018. december 18.

Nagyon kellemes, megnyugtató illata van. Nagyon szépen hidratál és ezzel kicsit visszaszorítja a faggyú termelést. Fun facts: a kamilla gyulladásgátló. Még csak nemrég használom, de már kezdi kisimítani az arcom és kezdenek eltünedezni a vörös foltok. :D Nekem személy szerint egy kicsit csíp. Nem úgy éget, mint egyes gyógyszeres krémek, de azért egy icipicit csipked, pedig, bár vékony nagyon vékony a bőröm, nem tartom érzékenynek és a kamillának elvileg nyugtatnia kéne. :/ De ez az érzés egy idő után elmúlik és nem vészes, szóval egy próbát mindenképp megér. Személy szerint a körömvirágos verziót jobban szeretem, viszont az nagyon lassan szívódik fel, de tényleg, pedig lehelet vékonyan kenem, viszont, mivel az sűrűbb és így nem fordulhat elő, hogy véletlenül túl sokat kenek ki az ujjammal, az tovább tart. De, amikor olyan helyre megyek vagy egyszerűen olyan napom van, hogy nem akarom, hogy egész nap ne is érhessek az arcomhoz, mert még mindig krémes, akkor a kamillásat kenem fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

PerfumePippi

2018. november 21.

Az év meglepetéskrémje! :-)
Nyárra vettem éjszakai hidratálónak - főleg nyaralásra, de egy ilyen jellegű krémet "bárhol, bármikor" fel lehet kenni. Igazából ez az első kamillás YR-termékem, valahogy kerültem a kamillás-körömvirágos vonalukat - és milyen rosszul tettem!
Az illata fantasztikus, teljesen lenyűgözött, közepesen könnyen szívódik fel. Az YR régi vizes illetve zöld szérumával használtam együtt, jó érzés volt felkenni, reggelre szép puha bőrrel ébredtem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 21.

Az év meglepetéskrémje! :-)

szivecske

2018. március 14.

Engem sajnos nagyon zsírosít úgy érzem megfullad alatta a bőröm, még éjszaka is... nappalra semmiképp se használnám. Csakis nagyon száraz bőrre ajánlanám.. illata amugy igen kellemes, természetes illat, kézkrémben imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.