Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A ragyogóan egészséges, üde és tiszta bőrért használja a pórusösszehúzó tonikot, amely megtisztítja és összehúzza a pórusokat, enyhíti a gyulladásban lévő területeket, simává és mattá varázsolja a bőrfelületet.

wildrose

2019. szeptember 17.

Nagyon kellemes illatú, gélállagú tonik, szépen zárja a pórusokat, de, nyilván az alkoholtartalma miatt, egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Szila20

2019. augusztus 25.

Ennek a terméknek géles állaga van, ami nekem nem igazán jön be (dehát kinek mi), de nagyon kellemes használni, felfrissíti az arcom és hamar beszívódik. Szeretem, de a későbbiekben egyelőre nem venném újra, inkább kipróbálnám a többi tonikot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

TKataa

2019. július 19.

A lemosójával együtt használtam. Semmiképp nem csodaszer, kicsit szárít is. Rendszeres használat után, kb 2-3 hónap után látszott nálam egy nagyon minimális az ígért eredmények közül, de nem egészen hozta, amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

hajdubarbi

2019. július 6.

Tetszik az állaga és az illata is jó. A pórusokat nem húzza össze, de szépen mattítja a bőröm és a kialakulóban lévő pattanásokat is leszárítja. Már a második flakonnal fogyasztom, pedig nem kell belőle sok egy használatra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

fischerlilla

2019. május 29.

Nagyon gyorsan helyre rakja a pattanásokat, akár már másnapra szebb lesz. A bőröm viszont furcsán csillog utána és a tapintása is megváltozik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

zsofia999

2019. május 28.

Nem pattogtam ki tőle, enyhítette a kipirosodást is a pattanásaim körül. Smink alapnak jó, vagy egyszerűen csak egy arcápolást befejező lépésnek is teljesen megfelel. Valóban összehúzza a pórusokat, mert kevesebb pattanást fedeztem fel az arcomon mióta használom. Már harmadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nikki1202

2019. május 25.

Nekem kifejezetten tetszik a géles állaga, viszont semmilyen összehúzó hatást nem tapasztaltam, pedig megvan egy ideje. Szerintem új pórusösszehúzó termek után kell néznem, ő pedig megy a süllyesztőbe.
Nagyon erős az alkohol szaga, de elég gyorsan elillan, így engem annyira nem zavar.
Nem venném újra.
3*, de csak mert tenyleg tetszik az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Nem venném újra.
3*, de csak mert tenyleg tetszik az állaga.

Aniko19870805

2019. április 14.

Nem rossz, de nem vásárolnám magamtól újra.
Géles az állaga, szerintem nem szívósik be maradéktalanul. Alkohol illata van, és szárító hatása. Arcápolási rutinba beillesztve nem rossz, de szerinrem egy toniknak nem kell géles állag, főleg nem alkohol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nem rossz, de nem vásárolnám magamtól újra.

eszo87

2019. április 5.

Arctisztítójával együtt rendeltem meg. Szokatlan volt elsőre a géles állaga miatt, de meg lehet szokni
vattakoronggal viszem fel és jó érzés utána a bőrömön.Elég belőle kevés is. Szeretem a mattító hatását és az illatát.kár hogy van benne alkohol,emiatt Újra nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

TrkBrb

2019. március 20.

Nem használom még olyan rég óta ezt a terméket, de sajnos már vannak fenntartásaim. Nekem nagyon furcsa a zselés állag. Ha kézzel kenem fel, akkor nem adja azt a megszokott érzést, hogy letörlöm az arcom vele, ha pedig vattakoronggal, akkor több marad a vattakorongban, mint az arcomon.
Pórusösszehúzó hatást nem fedeztem fel. Még nem adom fel, de most csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!