Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A ragyogóan egészséges, üde és tiszta bőrért használja a pórusösszehúzó tonikot, amely megtisztítja és összehúzza a pórusokat, enyhíti a gyulladásban lévő területeket, simává és mattá varázsolja a bőrfelületet.

Ár: 1500 Ft , Eladó: grettai
Állapot: BONTATLAN, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Yves Rocher pórusösszehúzó tonik ~ 1400Ft
Ár: 1400Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
TrkBrb

2019. március 20.

Nem használom még olyan rég óta ezt a terméket, de sajnos már vannak fenntartásaim. Nekem nagyon furcsa a zselés állag. Ha kézzel kenem fel, akkor nem adja azt a megszokott érzést, hogy letörlöm az arcom vele, ha pedig vattakoronggal, akkor több marad a vattakorongban, mint az arcomon.
Pórusösszehúzó hatást nem fedeztem fel. Még nem adom fel, de most csak 3 csillagot kap.

TrkBrb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

lukacskata

2019. március 16.

Az eddigi legjobb tonik, amit használtam 🙂 valóban jól összehúzza a pólusokat, kellően mattít, olyan jó érzés hozzányúlni az arcomhoz a használata után 🙂 évek óta használom, bátran ajánlom mindenkinek 🙂

lukacskata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

viktoriasnt

2019. március 3.

Nagyon szeretem, kedvenc tonikom eddig. Több hónapig elég, zselés állaga miatt.
Egységes bőrképet ad, imádom.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Nagyon szeretem, kedvenc tonikom eddig. Több hónapig elég, zselés állaga miatt.
Egységes bőrképet ad, imádom.

Erina

2019. február 16.

Egy flakonnal elhasználtam. Szerencsére nem rontott semmin de nem is volt nagy hatása. Tény, hogy mattít, sima és egyenletes bőr képet eredményez, de ezen kívül semmi hatása nem volt 😞 pedig pont a pórusösszehúzó hatása miatt vettem meg.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

lauraszolloskei

2019. február 2.

Szépen összehúzza a pórusokat és mattít is, sőt az illatát is szeretem. Eleinte fura volt ez a zselés állag, de már megszoktam. Egyetlen hátránya, hogy kicsit szarít, így inkább csak sminkelés előtt szeretem használni.

lauraszolloskei
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Evaliann

2019. január 24.

Az arctisztítójával együtt rendeltem meg. Szokatlan volt elsőre a gél állaga, de hamar hozzá lehet szokni, mert nagyon jó érzés felvinni a bőrre, emellett elég belőle kevés is. Szeretem a mattító hatását, az illatát és azt, ahogyan a bőröm érzi utána magát. Akár a tisztítót, ezt is csak ajánlani tudom!:) Újra fogom venni.

Evaliann
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Fairy24

2019. január 4.

Különös volt elsőre a gél állaga, de megszerettem, mert könnyű és gazdaságos a bőrre felvinni. Az illata kellemes, tisztító hatása van. Pórusösszehúzó tulajdonságát nem fedeztem fel és a pattanásokkal se csinált semmit (de legalább nem is lett tőle több). Nem szárított, inkább adott egy kis plusz hidratáltságot, bár lehet pont emiatt egy idő elteltével ki is fényesedett tőle a bőröm. Összességében semmilyen pluszt nem adott a bőrömnek, arra, amit ígér, vannak jobb termékek a piacon.

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Ann86

2019. január 4.

Évekig használtam és nagyon bevált de az alkohol tartalma miatt lecseréltem.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Évekig használtam és nagyon bevált de az alkohol tartalma miatt lecseréltem.

BlackVelvet

2018. december 30.

Én szeretem. Az illata kifejezetten tetszik, szépen tisztít és csökkenti a pórusokat. Vattakoronggal viszem fel, kell pár perc, hogy beszívja a bőröm és ne ragadjon. Ezután virágvizes arczselét használok, majd jöhet a smink. Semmi probléma nincs vele.
Annak nem örülök, hogy alkohol van benne, de nem szárazabb a bőröm tőle.

BlackVelvet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Annak nem örülök, hogy alkohol van benne, de nem szárazabb a bőröm tőle.

DianaS

2018. december 22.

Jó hát a pórusösszehúzó hatásáról ne beszéljünk, de akkor sem. Nem jött be. Se az állaga se az "illata". Egyszer kipróbálni oké, el lehet használni, nem rontott semmin, de ha valaki a hatásai miatt venné meg, akkor azt ajánlom helyette inkább mást keressen.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!