Yves Rocher

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: birokitti, az összetevőket feltöltötte: Annis, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Quelques Notes d'Amour parfümhöz illő selymes testápoló finom illatba burkolja és puhává varázsolja a bőrt.

k.boglarka

2020. december 28.

Szintén vásárlás mellé kaptam, az illata nagyon erős, már-már zavaróan. Erősen száraz bőrt nem hidratálja. Az elviselhetetlen illata miatt kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Soraya

2020. december 20.

Vásárlást követően ajándékba kaptam, de sajnos semmi pozitívumot nem tudok írni erről a testápolóról. Nagyon töményen parfümözött termék, inkább már fullasztónak mondanám, és nem kellemesnek. Pedig maga a parfümje tetszik. Tejes állagú, de semmiféle hidratáló hatást nem tapasztaltam a használatakor. Pár használat után elkezdte irritálni a bőrömet, pedig igazán nincs túlságosan érzékeny bőröm. Így feladom a használatát. Egyébként meglehetősen gyorsan fogy, és egyáltalán nem gazdaságos. Az összetevői sem a legszebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

eniko02

2018. november 11.

Ajándékba kaptam egy vásárlásom mellé, nagyon örültem neki. Alapjáraton ennyit nem adtam volna ki érte. Kellemes az illata, de az én bőrömet nem táplálja maximálisan. Jók az összetevői egyébként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Denny

2018. augusztus 27.

Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna. Pedig nagyon jó, az überszáraz bőröm odavan érte. Puha, selymes utána a bőröm, bár nagy csodát nem tesz, 24 órát kibír. Az illata első alkalommal orrba vágott, nagyon erős volt, de abszolúte meg lehet szokni. Intenzív, tömény illata van, ami kellemesen megmarad a bőrön hosszú ideig. Az állaga is jó, nem túl tömény, nem túl folyós, és szépen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Az egyetlen ami nem tetszik benne, az ára. Ennyi pénzért adhatnának többet vagy adhatnák kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Kellemes egész nap érezhető illata van. Hidratáló képessége nem az igazi, de nem is várom el. Olyan parfümöt használok télen, melynek illata véletlen pont harmonizál ezzel. Nem kell túl sokat használni belőle, én általában csak a karjaim kenem be. Sok testápoló pattanásokat okoz a bőrömön, bármelyik testtájon, de ez sosem okozott semmi problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

oltyanrenata

2018. augusztus 20.

Imádtam ! Télen nagyon sokszor ezt használtam parfüm helyett , és sokkal tovább éreztem az illatát... nem hidratál valami jól , de az illatáért és a tartosságáért nálam megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

exhocmomento

2018. augusztus 8.

Én is ajándékba kaptam. Magamtól nem venném meg, nekem túl édes illat. Viszont aki édeske-fan, az akár szeretheti is, mert testes és viszonylag intenzív, tartós illata van. A hidratáló hatása egy erős közepes. Beszívódásban lekörözi a sima Yves Rocher-s gyümis testáplót, ez nem hagy olyan ragacsos réteget, mint az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

tyukanyo

2018. június 9.

Ajándékba kaptam. A teljes árát nem éri meg, de ha ajándékba kapnék mégegyet örülnék neki. Kicsit más az illata felkenéskor mint a parfümjénel, de miután megszárad jobban hasonlít. Nagyon tartós az illata, a ruháim is átveszik. A normál bőrnek elegendő a hidratálása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Scylla

2018. május 29.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót egy vásárlásom mellé, elhasználtam, de nem szerettem meg. Az illata számomra kellemetlenül erős volt, és nehezen szívódott be. Különösebben jó hatását nem éreztem, persze valamit hidratált, de nagy csalódás volt. Nem venném meg, még a fele áráért sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

kviki0305

2018. április 11.

Szuper illat, a parfümmel kombinálva használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Szuper illat, a parfümmel kombinálva használtam.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak